Tulemused 21,1 KM

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
130MetsMikkTrismileMM7601:33:26Diplom
129MändRaitTelia SKMM7501:33:20Diplom
128RaapIlmarmeieMM451501:33:13Diplom
127PilliMoonikaRakvere HaiglaNN701:33:12Diplom
126MasalskisAndrejsMotus spordiklubi MTÜMM7401:33:12Diplom
125VooglaineJarmoMaanteeametMM7301:32:34Diplom
124SaadikMadisNordecon ASMM7201:33:05Diplom
123PõlluTanelHissmekanoMM7101:32:50Diplom
122MolesworthLilianNN40401:33:04Diplom
121KadakUrmasSpartaMM50701:32:56Diplom
120HainsooTauriMM7001:32:45Diplom
119VeselovAntonPiranha MM401701:32:53Diplom
118KalmetMartinMM6901:32:55Diplom
117SaarKristjanTriatloniklubi 21.CCMM6801:32:38Diplom
116ReimetsRamonTele2MM6701:32:47Diplom
115ÜbiusIndrek21CC/SwedbankMM6601:32:40Diplom
114LihtSulevMM50601:32:38Diplom
113JürsSiljaSpartaNN601:32:37Diplom
112TreierTarvoSpartaMM6501:32:29Diplom
111KozlovOlegMM6401:32:33Diplom
110KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM6301:32:29Diplom
109TjuškaViktorPPAMM401601:32:28Diplom
108KangurToivoMM50501:32:21Diplom
107BilozorKonstantinMM6201:32:06Diplom
106PalmAnne-LyJooksupartnerNN40301:32:22Diplom
105LinnamägiTaivoMKM jooksuklubiMM6101:32:18Diplom
104RaudseppRaivoMM50401:32:09Diplom
103NurkKristiinaTreeningpartnerNN40201:31:55Diplom
102KaislaTarmoSpartaMM6001:31:29Diplom
101NugaSilverMM5901:31:52Diplom
100HeinaruMarisNN501:31:24Diplom
99MölderTaunoMM5801:31:22Diplom
98LehtlaReigoSaku MaratonMM451401:31:16Diplom
97AssonAilarKaitsevägiMM5701:31:03Diplom
96SuvorovAnatoliKJK Kalev SillamäeMM451301:30:56Diplom
95KährJanekMM5601:30:46Diplom
94DranovRomanMM5501:30:40Diplom
93KaukülaKristoRakvere SpordikoolMM5401:30:56Diplom
92KokkKristoMM451201:30:35Diplom
91PunaBjörnSK ProrunnerMM401501:30:31Diplom
90HeldeOskarMM5301:29:56Diplom
89OranenPeeterSK ProrunnerMM401401:30:01Diplom
88TuttMarkoTreeningpartnerMM5201:30:23Diplom
87NikiforovAleksandrREFLECTMM5101:30:17Diplom
86NugaAhtiMM5001:30:16Diplom
85ŠkubelAndreiTreeningpartnerMM4901:30:02Diplom
84KrimmRaidoTreeningpartnerMM4801:29:58Diplom
83KovadloKirillMM4701:29:41Diplom
82UngaRobertMM4601:29:55Diplom
81SibulJaan21CC TriatloniklubiMM401301:29:21Diplom
80KuningasAndresMM401201:29:41Diplom
79SavolainenSuloSpartaMM4501:29:44Diplom
78JürjenLauriSK JOOKSUPARTNERMM4401:29:25Diplom
77VelbaHilleviNN40101:29:18Diplom
76VärtonKristjanJooksupartnerMM401101:29:15Diplom
75KuivKadiliisSK ProrunnerNN401:29:14Diplom
74KaarAlarVAK StaierMM4301:29:02Diplom
73JõgiMartinMM4201:28:58Diplom
72KingiseppReljoMM4101:28:24Diplom
71SumbergJanekMM401001:28:55Diplom
70PihlakSanderMM40901:28:53Diplom
69MykhalchukArturMM451101:28:45Diplom
68TammikTaavetMM4001:28:04Diplom
67IgnatjevOlegMM3901:28:45Diplom
66SiimerMartinProRunnerMM451001:28:28Diplom
65GuitarPavelMM3801:28:27Diplom
64SuviSilvaNN301:28:25Diplom
63KangurRaulOK PEKOMM45901:28:25Diplom
62RiisenbergOttoMM40801:28:04Diplom
61KolotõginVladimir1.jalaväebrigaadMM3701:28:02Diplom
60ÄrmUrmasMM50301:27:52Diplom
59EmelianenkoSofiaTIME4RUNNN201:27:28Diplom
58KuuskJaanusSpartaMM3601:27:21Diplom
57PärnaKristjanMM3501:27:10Diplom
56PehkHeimarT. Dybendahl Lillehammer`94MM3401:27:00Diplom
55RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3301:26:40Diplom
54RootKonstantinFringely AIMM3201:26:38Diplom
53EnnoKristjanTelia SKMM45801:26:29Diplom
52OruaasKalleSK ProrunnerMM3101:26:19Diplom
51FrolovVladimirJolantexMM45701:26:02Diplom
50KokkKristjanSpartaMM3001:26:01Diplom
49SalusteCarryMM2901:25:55Diplom
48SisaskValmarEspak TartuMM2801:25:34Diplom
47VafinRenatTreeningpartnerMM45601:25:36Diplom
46PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM2701:25:35Diplom
45KalaTaaviSpartaMM2601:25:30Diplom
44KingoGunnarMM2501:25:19Diplom
43MõekEgonMM40701:25:09Diplom
42DubrovskiJanTelia SKMM2401:25:03Diplom
41RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40601:24:54Diplom
40BelousovAlekseiMM45501:24:48Diplom
39PearceDavidleicester coritanianMM50201:24:04Diplom
38HellermaAndres#HeadinimesedMM2301:24:22Diplom
37KajariPriitSparta SpordiseltsMM50101:24:20Diplom
36TreesMihkelElke Rakvere ASMMJ101:24:16Diplom
35NormakHannesMM40501:24:13Diplom
34PihlakLauriSpartaMM2201:24:01Diplom
33RohelpuuEnnoSK VőhmaMM45401:24:03Diplom
32TameriTarviJooksurullidMM2101:23:41Diplom
31HannesVilkMM45301:23:31Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.