Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
670KiibusRainerMM29901:57:58Diplom
159LajaLehoMM451801:35:50Diplom
415LoikHannuAlavere SpordiklubiMM19801:48:00Diplom
671UiboupinJanekCoop PankMM408601:58:31Diplom
160BorisovSergeyMM50901:36:20Diplom
672TormetVeikoMM30001:58:11Diplom
928RosenbergTarmoMM35602:14:15Diplom
161KarolinIndrekMM451901:36:13Diplom
417KenderKaarelMM19901:47:49Diplom
162KalausHargoMM402301:36:25Diplom
418GlushenkovJegorILSS TALLINNMM20001:47:55Diplom
674MesiAndo1.jalaväebrigaadMM456701:58:17Diplom
930VaiknemetsJaakMM35702:14:43Diplom
163MetsRandelExteryMM9201:36:14Diplom
419RaudseppAivarKaitseliitMM551101:48:20Diplom
164SiimTaaviMM9301:36:31Diplom
420TammsaarKristjanSaint Gobain Glass Estonia SEMM20101:48:20Diplom
676RahuKalleSportLove/HansabMM456801:58:30Diplom
165TihhonovNikolaiEesti Energia SpordiklubiMM9401:36:41Diplom
933PaalaroosViljarMM504702:14:50Diplom
166BorovkovPavelNarva BAZAMM9501:36:31Diplom
422KorneevDenisMM20201:48:10Diplom
423LehtmetsSvenMM406501:48:02Diplom
679AdliMarekStora Enso TerviseklubiMM408701:58:39Diplom
935TammEerikMMN1302:14:53Diplom
168KangroDanelSK ProrunnerMM9601:36:43Diplom
424TjutnevAndreiMM20301:48:31Diplom
680LumilaTarmoMM30101:58:58Diplom
169PärnaOttScult.comMM402401:36:49Diplom
681VirkunenEgertMM30201:58:43Diplom
170KukkKaspar1.jalaväebrigaadMM9701:36:36Diplom
426LesihhinRomanAkke MM454601:48:40Diplom
938VõluArturKJK Kalev SillamäeMPA802:15:18Diplom
171KaegasMargusMM452001:36:39Diplom
427MurdElariMM20401:48:36Diplom
683KastemäeTarmoMM408801:58:58Diplom
939KaskEndoMM35802:15:14Diplom
172KuurmaaKaarelMM9801:36:52Diplom
684ÜürikeHansGlobal Throwing ManagementMM30301:58:58Diplom
173TiksRaunoMM9901:36:33Diplom
429AllesPeeterMM406601:48:18Diplom
685KunevichMaksimMM30401:58:33Diplom
941FrolovAlekseiMPA902:15:43Diplom
174NäksJoosepMMJ201:37:02Diplom
430GorskovVladislavMM20501:48:55Diplom
175LillmetsÜllarMM452101:36:53Diplom
431PorotsinSergeiMM20601:49:07Diplom
687LippTaimoMM408901:58:30Diplom
176HominLeonidDanske SKMM10001:37:11Diplom
432TellingUrmasMM551201:48:57Diplom
688GrossNeemeTüriTriMM456901:58:47Diplom
177KuuderKunnarViking LineMM402501:36:59Diplom
433TürksonArneMM502301:49:13Diplom
945MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:16:05Diplom
178RoometHeikiMM402601:36:52Diplom
946AugMarkosebrakariMM4011202:15:59Diplom
179KungurVahurMM501001:37:15Diplom
435TaliMeelis1.jalaväebrigaadMM20701:49:03Diplom
691SaarmannKaupoMMN1001:59:00Diplom
180KindelHannoSK ProrunnerMM501101:37:23Diplom
436LilleojaKristo1.jalaväebrigaadMM20801:49:13Diplom
181SootaluSiimMM10101:37:27Diplom
437RääkTarmoMM454701:49:13Diplom
693HärmitsRihoMM457001:59:11Diplom
949LepikKalevMM458602:15:51Diplom
182MaidlaMargusTreeningpartnerMM452201:37:31Diplom
438AstokMarioRLV MassiveMM20901:49:22Diplom
694IngermaPeeterKats&PetsMM457101:59:07Diplom
183ÖöpikKristjanMM10201:37:17Diplom
439DanieljantsDanielMM21001:49:19Diplom
184AhtijainenRistoMM10301:37:20Diplom
440SemenovSergeyMM502401:49:21Diplom
442HundtVeikoMM21101:49:20Diplom
698KiviloKaidoMM457201:59:09Diplom
954SokkAndresMM551902:16:22Diplom
187SaarJüriEesti MeediaMM452301:37:26Diplom
443PärnikAhtosMM406701:49:20Diplom
444KrasovskisGuntarsMM454801:49:41Diplom
700KäigeRaunoMM409001:59:33Diplom
445RemmelgStenMM21201:49:14Diplom
701VillÜllarA2K SpordiklubiMM457301:59:34Diplom
957LaukJaanusMM504802:17:07Diplom
190LaasuArnoldSK Saarde / Seesam InsurnceMM55201:37:48Diplom
446DankevitsAndreiMM454901:49:45Diplom
958KipperKunoMM60802:16:47Diplom
191SemenkovAndrei1.jalaväebrigaadMM402701:37:57Diplom
703SchmidtVladimirMM30501:59:22Diplom
192PeterkopfIndrekRKIKMM452401:37:47Diplom
448EngelMargoMM406801:49:52Diplom
704ViiklaidMarekViimsi VVMM409101:59:31Diplom
449PeekAlarViru-Nigula SpordiklubiMM502501:49:44Diplom
194TederKasparMM10401:38:04Diplom
450ÜlevainEerikLiVal SportMM21301:49:52Diplom
706ŠtõkovStanislavMM30601:59:53Diplom
195KalsoSander-KristjanSpordiseltsMM10501:37:37Diplom
451PaluSiimMM21401:49:24Diplom
707HerrMargusMM30701:59:35Diplom
196ReinumägiMadisSpordiseltsMM10601:37:48Diplom
452VolkeRaulMM21501:49:31Diplom
964LoostJoosepMM35902:17:10Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.