Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
137TaalmannPriitSmartenMM7901:33:56Diplom
744OjaHendoSpartaMM409402:01:22Diplom
235ViirmaaAloSpartaMM403401:39:12Diplom
250SaarEveliisSpartaNN1901:40:23Diplom
511RüütelEloSpartaNN401601:52:43Diplom
521KliimannHelinSpartaNN5901:53:13Diplom
34PihlakLauriSpartaMM2201:24:01Diplom
45KalaTaaviSpartaMM2601:25:30Diplom
50KokkKristjanSpartaMM3001:26:01Diplom
565PootsmaaMargusSpartaMM407801:54:45Diplom
58KuuskJaanusSpartaMM3601:27:21Diplom
79SavolainenSuloSpartaMM4501:29:44Diplom
347KaruUrmoSpartaMM17101:45:00Diplom
102KaislaTarmoSpartaMM6001:31:29Diplom
112TreierTarvoSpartaMM6501:32:29Diplom
113JürsSiljaSpartaNN601:32:37Diplom
121KadakUrmasSpartaMM50701:32:56Diplom
969SildSoileSpartaNN454102:18:01Diplom
37KajariPriitSparta SpordiseltsMM50101:24:20Diplom
814VirkalaMari-LiisSpordiguurudNN12502:06:38Diplom
1073VassarMarilySpordiguurudNN20902:28:50Diplom
1088VassarEvelySpordiguurudNN21502:32:10Diplom
1096VassarAnnelySpordiguurudNN22002:33:54Diplom
592LaagerRainSpordiguurudMM27001:55:19Diplom
593LaagerMailySpordiguurudNN7101:55:19Diplom
952VähiKarinSpordiguurudNN404802:16:21Diplom
220LuikVahurSpordiklubi A2KMM11701:38:43Diplom
309BurdygaAlexanderSPORDIKLUBI ESTONIA TRAIL RUNNING/BURUNMM453401:43:01Diplom
217MüürMaretSpordiseltsNN1701:39:01Diplom
736MaasaluLauraSpordiseltsNN10302:01:27Diplom
509SaarValterSpordiseltsMM23901:52:22Diplom
1048OrgMarisSpordiseltsNN20002:26:00Diplom
544MäeMartinSpordiseltsMM25301:53:47Diplom
838ÕunapuuMaarjaSpordiseltsNN403802:07:48Diplom
905PõldmaaKatreSpordiseltsNN15702:12:52Diplom
686ValterJärviSpordiseltsNN60201:59:02Diplom
195KalsoSander-KristjanSpordiseltsMM10501:37:37Diplom
196ReinumägiMadisSpordiseltsMM10601:37:48Diplom
615TolgaMartinSporditolgaMM27701:56:04Diplom
999KübarRenee-ArmasSporiseltsMM4011502:20:02Diplom
249PõldojaMartinSportlandMM13001:40:06Diplom
362JegorovRuslanSportlandMM17501:45:49Diplom
630EdelaKetlinSportlandNN7901:56:42Diplom
652PikkofJaanisSportloveMM28801:57:34Diplom
676RahuKalleSportLove/HansabMM456801:58:30Diplom
679AdliMarekStora Enso TerviseklubiMM408701:58:39Diplom
385TedremaaMihkelSuperhands OÜMM18701:46:49Diplom
779JärveotsHelenSwedbank ASNN11702:03:17Diplom
134LopsikPriitSwedbank SKMM7701:33:54Diplom
152LantcovValeriiSylviaMM50801:35:15Diplom
727LasorlaNadezhdaSylvia.gatchina.ruNN10102:00:32Diplom
824VorokhobinaIuliiaSylvia.gatchina.ruNN12902:07:04Diplom
56PehkHeimarT. Dybendahl Lillehammer`94MM3401:27:00Diplom
358LaurikAiviTallinna ÜlikoolNN45601:45:42Diplom
675KipperViigiTaltsi TotsidNN8701:58:38Diplom
26LepikKaiaTäppsportlasedNN101:22:31Diplom
640KaseVeikoTäppsportlasedMM456401:57:11Diplom
910ViikmanKaidarTäppsportlasedMM35202:12:51Diplom
576MäemuruKristiinaTartu Ülikooli SpordiklubiNTA101:54:45Diplom
1103OjapervEneTartu VanglaNN454802:35:59Diplom
992RähnValloTeam BossMM36602:19:54Diplom
656HurtRailiTeam BossNN8601:57:48Diplom
30KalameesMikkTEAM TTMM2001:23:15Diplom
116ReimetsRamonTele2MM6701:32:47Diplom
1105KovalKristaTeliaNN22502:36:43Diplom
477KindlamJaanikaTelia SKNN401501:50:47Diplom
16BauvaldAndresTelia SKMM40201:18:39Diplom
798PihlMihkelTelia SKMM33202:05:04Diplom
42DubrovskiJanTelia SKMM2401:25:03Diplom
1066GutmanKatrinTelia SKNN406302:28:07Diplom
53EnnoKristjanTelia SKMM45801:26:29Diplom
844ValkKaijaTelia SKNN452802:08:33Diplom
129MändRaitTelia SKMM7501:33:20Diplom
972KaldmaLiinaTelia SKNN17802:18:20Diplom
765NugisVolliTelia SpordiklubiMM504102:02:45Diplom
267ZvorovskiHenrikTelia SpordiklubiMM453101:41:22Diplom
572TomingTiiaTelia SpordiklubiNN6601:54:41Diplom
780KirpuViktoriaTervise Arengu InstituutNNN402:03:56Diplom
132KallasUibotesman asMM401801:33:31Diplom
59EmelianenkoSofiaTIME4RUNNN201:27:28Diplom
799TemperRaidoTranspoint International (EST) ASMM33302:05:26Diplom
1065TrausReinTraus- RAKMM70302:27:44Diplom
3KallasteJaanusTreeningpartnerMM301:12:50Diplom
19ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45201:19:39Diplom
20VahterKaitTreeningpartnerMM40301:20:12Diplom
47VafinRenatTreeningpartnerMM45601:25:36Diplom
84KrimmRaidoTreeningpartnerMM4801:29:58Diplom
85ŠkubelAndreiTreeningpartnerMM4901:30:02Diplom
88TuttMarkoTreeningpartnerMM5201:30:23Diplom
345UiskChristofTreeningpartnerMM16901:45:00Diplom
103NurkKristiinaTreeningpartnerNN40201:31:55Diplom
421ReinikPiretTreeningpartnerNN45701:48:28Diplom
182MaidlaMargusTreeningpartnerMM452201:37:31Diplom
5IlumäeIndrekTreeningpartner DiadoraMM501:15:32Diplom
117SaarKristjanTriatloniklubi 21.CCMM6801:32:38Diplom
556SaidlaMikk-ErikTripassionMM25801:54:25Diplom
624KirpuPeeterTrismileMM65101:56:19Diplom
130MetsMikkTrismileMM7601:33:26Diplom
827LoigoSirleTtreeningpartnerNN403702:07:40Diplom
275SuurojaJanekTÜ ASK FitnessklubiMM404301:41:46Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.