Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
21LiigandJaanuskorp! SakalaMM1301:20:24Diplom
533AavikAndiMM24601:53:23Diplom
278MininMartinAS SemetronMM14301:41:48Diplom
23LuikLauriLäänemaa KJKMM1401:20:59Diplom
791PõlluäärAhtiViking LineMM33002:04:57Diplom
24MuromägiAvoMM1501:21:17Diplom
536KristjanLauriMM24701:53:36Diplom
25EnokMarekMM1601:21:54Diplom
281ArumäeTauriTÜASK FitnessiklubiMM14401:42:14Diplom
537KlausnerJannoHeyDay Organic OÜMM24801:53:21Diplom
793LoodIllarMM33102:05:09Diplom
282ReinumägiRistoAsteraMM14501:42:10Diplom
538RitsoValterMM24901:53:55Diplom
27SnitsarenkoTarassMM1701:22:51Diplom
539GoldKristjanMM25001:53:48Diplom
28AntonovSergeyMM1801:23:04Diplom
284PiirakSiimMM14601:42:08Diplom
29NisloniRainerSK ProrunnerMM1901:23:17Diplom
30KalameesMikkTEAM TTMM2001:23:15Diplom
542ValdsaluGert1. jalaväebrigaadMM25101:53:45Diplom
798PihlMihkelTelia SKMM33202:05:04Diplom
543KallemetsKalevEesti GeoloogiateenistusMM25201:53:53Diplom
799TemperRaidoTranspoint International (EST) ASMM33302:05:26Diplom
32TameriTarviJooksurullidMM2101:23:41Diplom
544MäeMartinSpordiseltsMM25301:53:47Diplom
800TammjärvStenYIT Eesti ASMM33402:05:15Diplom
545TeemantRomanILSSMM25401:54:15Diplom
34PihlakLauriSpartaMM2201:24:01Diplom
547RaukRistoMM25501:54:05Diplom
548KiidjärvRalfMM25601:53:54Diplom
38HellermaAndres#HeadinimesedMM2301:24:22Diplom
295PaaneRistoMM14701:42:25Diplom
296KadarikPeeterMKM jooksuklubiMM14801:42:41Diplom
297JakovlevAndresMM14901:42:52Diplom
42DubrovskiJanTelia SKMM2401:25:03Diplom
298RoosnaMartinMM15001:42:56Diplom
555VahtrikValdoMM25701:54:25Diplom
44KingoGunnarMM2501:25:19Diplom
556SaidlaMikk-ErikTripassionMM25801:54:25Diplom
45KalaTaaviSpartaMM2601:25:30Diplom
46PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM2701:25:35Diplom
302JoonasMihkelValio Eesti ASMM15101:42:50Diplom
48SisaskValmarEspak TartuMM2801:25:34Diplom
560KõrgveeUrmasMM25901:54:24Diplom
49SalusteCarryMM2901:25:55Diplom
305TormetMargoMM15201:42:39Diplom
50KokkKristjanSpartaMM3001:26:01Diplom
306MartmaaFredMM15301:43:14Diplom
562VapperSilverMM26001:54:10Diplom
818KäbinRaitNikeMM33502:06:52Diplom
1074KõrvitsTaaviPreabMM37702:29:02Diplom
52OruaasKalleSK ProrunnerMM3101:26:19Diplom
54RootKonstantinFringely AIMM3201:26:38Diplom
566KoosapoegKaarelMM26101:54:13Diplom
1078VolkovVladislavMM37802:30:00Diplom
55RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3301:26:40Diplom
823SmirnovRomanMM33602:06:55Diplom
56PehkHeimarT. Dybendahl Lillehammer`94MM3401:27:00Diplom
312KlamasKristianMM15401:42:51Diplom
57PärnaKristjanMM3501:27:10Diplom
313VaabelJaakRahvusvaheline Alpi- ja Kõrgmägedegolfi klubi REPMM15501:43:26Diplom
58KuuskJaanusSpartaMM3601:27:21Diplom
314KaljumäeMartin MM15601:43:36Diplom
570EralaKoitMM26201:54:29Diplom
315GrinkoDmitryMM15701:43:42Diplom
571ElkenJaanPEEKONMM26301:54:35Diplom
828MeeritsMihkelUP SportMM33702:07:19Diplom
61KolotõginVladimir1.jalaväebrigaadMM3701:28:02Diplom
319SerovAlekseyMM15801:43:51Diplom
1087GreppKarlMM37902:31:49Diplom
65GuitarPavelMM3801:28:27Diplom
321NaruskbergJoosepMM15901:44:05Diplom
67IgnatjevOlegMM3901:28:45Diplom
323VooremäeViljarMM16001:44:03Diplom
579TarreAigarMM26401:55:05Diplom
835PärnikSvenMM33802:07:36Diplom
68TammikTaavetMM4001:28:04Diplom
836LiblikLivarVirudent hambaraviMM33902:07:32Diplom
837HeinaIndrekMM34002:07:31Diplom
326HirveRaineMM16101:44:17Diplom
583NiiloTõnuMM26501:54:52Diplom
72KingiseppReljoMM4101:28:24Diplom
328AllmägiAapSK ParksiMM16201:43:58Diplom
584VeldemannJannoMM26601:55:15Diplom
73JõgiMartinMM4201:28:58Diplom
585SitsSiimSalutaguse Pärmitehas ASMM26701:55:02Diplom
74KaarAlarVAK StaierMM4301:29:02Diplom
330RaudKristoMM16301:44:06Diplom
587PipenbergArlisMM26801:55:05Diplom
332KiisTõnisKiisid/LekkodMM16401:44:27Diplom
589RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM26901:54:58Diplom
78JürjenLauriSK JOOKSUPARTNERMM4401:29:25Diplom
79SavolainenSuloSpartaMM4501:29:44Diplom
847FenkoJevgeniGreencarrier Liner Agency Eestonia OÜMM34102:08:36Diplom
592LaagerRainSpordiguurudMM27001:55:19Diplom
337PuhkReneMM16501:44:42Diplom
82UngaRobertMM4601:29:55Diplom
1106VommKristjanMM38002:36:43Diplom
83KovadloKirillMM4701:29:41Diplom
84KrimmRaidoTreeningpartnerMM4801:29:58Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.