Tulemused 21,1 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1AllaRaivoMM101:10:25Diplom
2KaisÜlari#TeamKaigasMM201:12:42Diplom
3KallasteJaanusTreeningpartnerMM301:12:50Diplom
4ÕitspuuAndoMM401:15:15Diplom
5IlumäeIndrekTreeningpartner DiadoraMM501:15:32Diplom
6LaurMikkMM601:16:00Diplom
7OkumuraMasatoChiba universityMMN101:16:28Diplom
8JallaiRaunoRJ RunningMM701:16:35Diplom
9SasminKaupoMM801:16:41Diplom
10GrigorevDmitriiSL TeamMM901:16:52Diplom
11TiiksaarAaroBE GROUP ASMM40101:17:09Diplom
12KaisAaron1. jalaväebrigaadMMN201:18:08Diplom
13JalakasPeepMM1001:18:18Diplom
14VeilbergAgoKjk VIKEMM55101:18:23Diplom
15VinogradovYuryMM1101:18:35Diplom
16BauvaldAndresTelia SKMM40201:18:39Diplom
17AbramAlarSK Saue TammedMM45101:18:49Diplom
18BlakeAndrewClapham Chasers ACMM1201:19:25Diplom
19ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45201:19:39Diplom
20VahterKaitTreeningpartnerMM40301:20:12Diplom
21LiigandJaanuskorp! SakalaMM1301:20:24Diplom
22PalloRaitMM40401:20:47Diplom
23LuikLauriLäänemaa KJKMM1401:20:59Diplom
24MuromägiAvoMM1501:21:17Diplom
25EnokMarekMM1601:21:54Diplom
26LepikKaiaTäppsportlasedNN101:22:31Diplom
27SnitsarenkoTarassMM1701:22:51Diplom
28AntonovSergeyMM1801:23:04Diplom
29NisloniRainerSK ProrunnerMM1901:23:17Diplom
30KalameesMikkTEAM TTMM2001:23:15Diplom
31HannesVilkMM45301:23:31Diplom
32TameriTarviJooksurullidMM2101:23:41Diplom
33RohelpuuEnnoSK VőhmaMM45401:24:03Diplom
34PihlakLauriSpartaMM2201:24:01Diplom
35NormakHannesMM40501:24:13Diplom
36TreesMihkelElke Rakvere ASMMJ101:24:16Diplom
37KajariPriitSparta SpordiseltsMM50101:24:20Diplom
38HellermaAndres#HeadinimesedMM2301:24:22Diplom
39PearceDavidleicester coritanianMM50201:24:04Diplom
40BelousovAlekseiMM45501:24:48Diplom
41RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40601:24:54Diplom
42DubrovskiJanTelia SKMM2401:25:03Diplom
43MõekEgonMM40701:25:09Diplom
44KingoGunnarMM2501:25:19Diplom
45KalaTaaviSpartaMM2601:25:30Diplom
46PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM2701:25:35Diplom
47VafinRenatTreeningpartnerMM45601:25:36Diplom
48SisaskValmarEspak TartuMM2801:25:34Diplom
49SalusteCarryMM2901:25:55Diplom
50KokkKristjanSpartaMM3001:26:01Diplom
51FrolovVladimirJolantexMM45701:26:02Diplom
52OruaasKalleSK ProrunnerMM3101:26:19Diplom
53EnnoKristjanTelia SKMM45801:26:29Diplom
54RootKonstantinFringely AIMM3201:26:38Diplom
55RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3301:26:40Diplom
56PehkHeimarT. Dybendahl Lillehammer`94MM3401:27:00Diplom
57PärnaKristjanMM3501:27:10Diplom
58KuuskJaanusSpartaMM3601:27:21Diplom
59EmelianenkoSofiaTIME4RUNNN201:27:28Diplom
60ÄrmUrmasMM50301:27:52Diplom
61KolotõginVladimir1.jalaväebrigaadMM3701:28:02Diplom
62RiisenbergOttoMM40801:28:04Diplom
63KangurRaulOK PEKOMM45901:28:25Diplom
64SuviSilvaNN301:28:25Diplom
65GuitarPavelMM3801:28:27Diplom
66SiimerMartinProRunnerMM451001:28:28Diplom
67IgnatjevOlegMM3901:28:45Diplom
68TammikTaavetMM4001:28:04Diplom
69MykhalchukArturMM451101:28:45Diplom
70PihlakSanderMM40901:28:53Diplom
71SumbergJanekMM401001:28:55Diplom
72KingiseppReljoMM4101:28:24Diplom
73JõgiMartinMM4201:28:58Diplom
74KaarAlarVAK StaierMM4301:29:02Diplom
75KuivKadiliisSK ProrunnerNN401:29:14Diplom
76VärtonKristjanJooksupartnerMM401101:29:15Diplom
77VelbaHilleviNN40101:29:18Diplom
78JürjenLauriSK JOOKSUPARTNERMM4401:29:25Diplom
79SavolainenSuloSpartaMM4501:29:44Diplom
80KuningasAndresMM401201:29:41Diplom
81SibulJaan21CC TriatloniklubiMM401301:29:21Diplom
82UngaRobertMM4601:29:55Diplom
83KovadloKirillMM4701:29:41Diplom
84KrimmRaidoTreeningpartnerMM4801:29:58Diplom
85ŠkubelAndreiTreeningpartnerMM4901:30:02Diplom
86NugaAhtiMM5001:30:16Diplom
87NikiforovAleksandrREFLECTMM5101:30:17Diplom
88TuttMarkoTreeningpartnerMM5201:30:23Diplom
89OranenPeeterSK ProrunnerMM401401:30:01Diplom
90HeldeOskarMM5301:29:56Diplom
91PunaBjörnSK ProrunnerMM401501:30:31Diplom
92KokkKristoMM451201:30:35Diplom
93KaukülaKristoRakvere SpordikoolMM5401:30:56Diplom
94DranovRomanMM5501:30:40Diplom
95KährJanekMM5601:30:46Diplom
96SuvorovAnatoliKJK Kalev SillamäeMM451301:30:56Diplom
97AssonAilarKaitsevägiMM5701:31:03Diplom
98LehtlaReigoSaku MaratonMM451401:31:16Diplom
99MölderTaunoMM5801:31:22Diplom
100HeinaruMarisNN501:31:24Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.