Tulemused 2016 5km

PerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaegDiplom
LoodZentaNDiplom
ALEKSANDROVAŽANNADICRONDiplom
KüüarpuuYasmineNDiplom
BalandzinaYanaNDiplom
PopsVoldemarMDiplom
VastsenkoVitaliEastmanMDiplom
LvovVitaliMDiplom
VaresVirveHAT-Auto ASNDiplom
MaaleppVirveNDiplom
TalenVirgoVIRU REKLAAMMDiplom
lungvirgeNDiplom
MitjuhhinaViolettaKÜGNDiplom
MedvežnikovaViolettaNDiplom
VaigurandVilmaNDiplom
SammaVilmaNDiplom
SoosaluVilluKulina LasteaedMDiplom
KreemVillemPioneeripataljonMDiplom
NuiamäeVillemSõmeru koolMDiplom
KivimäeVillemMDiplom
VarikVille MarkusMDiplom
RattViljeNDiplom
gnezdnikovaviktoriiaNDiplom
danilovaviktoriaspordiselts/widexNDiplom
EimpaluViktoriaREGNDiplom
NikitinaViktoriaNDiplom
JakovlevaViktoriaJõhvi HaiglaNDiplom
FedynaViktorVirudentMDiplom
RoostarViivikaTriinu LasteaedNDiplom
LompViivikaKiviõli NoortekeskusNDiplom
KattagoViivikaSegersNDiplom
NirgiViiviNDiplom
TASAVIIVIHaljala Lasteaed PesapuuNDiplom
LUMIVIIVENovarc Group ASNDiplom
KiisViiveKiisid/LekkodNDiplom
PõldojaViiuJõgeva SVKNDiplom
VenskiViikaNordwoodNDiplom
KelkViiaNDiplom
ValgeVeronikaNDiplom
KasesaluVeronikaNDiplom
VõrnoVeronikaNDiplom
TrotskiVeronicaNDiplom
KõopuuVelgiNDiplom
SillatVeiliNDiplom
RaamanVeikoMDiplom
SurnõtševaVarvaraNDiplom
HansenVarjeNDiplom
ApuhtinVanessaNDiplom
VõsuVanessaNDiplom
PärnValveNDiplom
JahiValmerMDiplom
VäljaotsValloSK ContraMDiplom
ŠumilovaValjaNDiplom
TihaneValeryaNDiplom
PaskidovaValerijaNDiplom
RolitšValeriaNDiplom
StepanovValeriOÜSevikeMDiplom
KomarovaValentinaRakvere HaiglaNDiplom
GroshevaValentinaEastmanNDiplom
PelenenVaidoLääne-Viru RakenduskõrgkoolMDiplom
SallVahurMDiplom
LõokeVahurMDiplom
BažuraVadimEastmanMDiplom
EhrmannUrveVinni-Pajusti GümnaasiumNDiplom
KunbergUrveNDiplom
SindiUrveEesti Ć„mmaemandate ÜhingNDiplom
OlliUrmoMDiplom
VahtraUrmetLasila PõhikoolMDiplom
KurvitsUrmasRakvere HaiglaMDiplom
AlteUrmasHKScan EstoniaMDiplom
LaadreUmeMakrum OÜNDiplom
PeilÜlviNDiplom
Kroon-MürkUlviNDiplom
KõivumägiUlviNDiplom
VahemetsÜlveNDiplom
OrgusUlvarHAT-Auto ASMDiplom
MännikÜloMDiplom
SeppÜloMDiplom
MathiesenÜloViru ÕluMDiplom
LõokeUlmiNDiplom
KesamaaÜlle-MaiNDiplom
Juuse-TumakÜlleKÜGNDiplom
LAURIÜLLEDICRONDiplom
KolliÜlleLiliina OÜNDiplom
EesmaaÜlleNDiplom
PeetermannÜlleNDiplom
PellisÜlleNDiplom
RetelÜlleNDiplom
KalvikÜlleNDiplom
LipsmäeÜlleLiliina OÜNDiplom
VeerpaluÜlleNDiplom
NirgiÜlleNDiplom
ListmanÜlleAS Kaupmees ja KoNDiplom
HindrekusÜlleTriinu LasteaedNDiplom
KasklaÜlleNDiplom
LAANÜLLENDiplom
OtsaÜlleNDiplom
AngaÜllarMDiplom
AngaÜllarMDiplom
ZaljaznajaUljanaPõlula KoolNDiplom
HeinojaÜlarMDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.