Tulemused 2016 5km

PerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaegsort descendingDiplom
BrõtkiMariiNDiplom
jusilomerilinNDiplom
KivroGuldarMDiplom
LaksOliver KarlLasila PõhikoolMDiplom
MeldreMarkusSõmeru koolMDiplom
PaistMarulKiviõli NoortekeskusNDiplom
RannasteLiisaJooksen vanaema Silva auksNDiplom
SinilaidAileNDiplom
TuruErgoRakvere Lille koduMDiplom
WycoElenaAQVA SPANDiplom
ButorinaAnastassiaNDiplom
Juuse-TumakÜlleKÜGNDiplom
KivroLisetteNDiplom
LakurKirkeSõmeru koolNDiplom
MeldreKertuNDiplom
PajoAimarMDiplom
RannasteHiieNDiplom
SinitskiAnnikaNDiplom
TuruAliceNDiplom
ÕiglaneHeidyNDiplom
CaseyOwenMDiplom
JõeMarilyNDiplom
KleinKülliSaunapoodNDiplom
LakurKaidoMDiplom
MeltsÕieNDiplom
PajulaAironMDiplom
RANNIKUCAROLANDiplom
SinitskiIllikaNDiplom
TuubelHanne-LoreNDiplom
ÕisKristaNDiplom
ChasanDanielMDiplom
JõekeerdKevinTallinna Südalinna KoolMDiplom
KleinAnneliNDiplom
LandbergEppAQVA SPANDiplom
MeltsaKüllikiNDiplom
PajusaarMarkusMDiplom
RannikuPiretNDiplom
SinitskiLiivikaNDiplom
TuulemäeOliverMDiplom
ÕispuuRagnarPioneeripataljonMDiplom
danilovaanastassiaspordiselts/widexNDiplom
JõelehtAivoPioneeripataljonMDiplom
KleitzKeiliNDiplom
LandbergMartinAQVA SPAMDiplom
MeltsarKertuNDiplom
PajusteCarmenKuusalu SpordiklubiNDiplom
RapurKaireNDiplom
SinitskiMarkoMDiplom
TõemetsJuuneNDiplom
ÕispuuMairisNDiplom
danilovaviktoriaspordiselts/widexNDiplom
JÕEMÄGIANUNDiplom
KlemmerEliis-MeredyNDiplom
langebraunmargaritakalev sillamaeNDiplom
MentalEviNDiplom
PakkonenKeia RiinLiliina OÜNDiplom
RatnikEnelNDiplom
SipelgasHelleRae VallavalitsusNDiplom
TõnissonAleksander-GustavPioneeripataljonMDiplom
ÕitspuuKadiPreabNDiplom
De Oliveira GuarilhaTiinaNDiplom
JõesaarMartinMDiplom
KlesmannKristelNDiplom
LANGIKARMENNDiplom
MeremaaMaigiNDiplom
PalmGrethenNDiplom
RattViljeNDiplom
SirelbuMerlynNDiplom
TõnningKätlinMTÜWiru SwimNDiplom
ÕitspuuLiisiPreabNDiplom
DemidovaMarinaNDiplom
JõesaarMerilinNDiplom
KliimandAnne-LyAS Kaupmees ja KoNDiplom
LannesSusanneNDiplom
MeriloMailaNDiplom
PalmKaireValio Eesti ASNDiplom
RattHeljeNDiplom
SirelbuMaivoMDiplom
TõnnisonRonMDiplom
ÕunRaulMDiplom
DemtsenkoIrinaNDiplom
JõesooDianaNDiplom
KliimaskSilviNDiplom
LaosKülliNDiplom
MerilooMelanyNDiplom
PalmarFred ErikSõmeru koolMDiplom
RattaseppKaren LynNDiplom
SirgmetsRobinSõmeru koolMDiplom
TähepõldAkselMDiplom
ÕunTarmoMDiplom
DimseMerleNDiplom
JõgisooIngeNDiplom
KliimaskStellaNDiplom
LappertTiiaNDiplom
MerilooAndreasGrossi ToidukaubadMDiplom
PALMISTEANNENDiplom
RaudlaKadiNDiplom
Sirk AunKatrinNDiplom
TähtreHeleriNDiplom
ÕunAksaNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.