Tulemused 2016 5km

Perekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaegDiplom
KotovTatjanaNDiplom
KotterAndriTriinu LasteaedMDiplom
KovalenkoNataljaHKScan EstoniaNDiplom
KõverikKristjanMDiplom
KõverikKarlMDiplom
KozljakovMaksimSõmeru koolMDiplom
KrammRagnarMDiplom
KrammKarlMDiplom
KransiverKeaNDiplom
KransiverKeiuNDiplom
KredemannHeleriNDiplom
KreegimetsAveRakvere HaiglaNDiplom
KreemVillemPioneeripataljonMDiplom
KrehovAndrusMDiplom
KrihvelMerleNDiplom
KriksEgneRakvere HaiglaNDiplom
KriksEhaRakvere OKNDiplom
KristelAneteNDiplom
KrõlovAnetteSõmeru koolNDiplom
KrõlovaMarinaPõlula KoolNDiplom
KronkKertSõmeru koolMDiplom
KroobenMartinMDiplom
KroobenMarjanneNDiplom
Kroon-MürkUlviNDiplom
KroosMartelMDiplom
KrullJaan ErikMDiplom
KrullSigneNDiplom
KrummEneNDiplom
KrünbergKertMDiplom
KRÜNBERGENENDiplom
KruttoFredASTERAMDiplom
KruusTiiuOriflameNDiplom
KruusRainaNDiplom
KruusamäeRailiSõmeru koolNDiplom
KruusamäeKairiNDiplom
KruusenvalAnuNDiplom
KruusimaaMarkusSõmeru koolMDiplom
KruusimaaJanMDiplom
KruusimaaCasandraNDiplom
KruusimaaAnnelaNDiplom
KruusimaaElisNDiplom
KruusimäeAiriSõmeru koolNDiplom
KruusimägiAetNDiplom
KruusmaaArgoMDiplom
KruusmannDemiNDiplom
KruustokHelleTapa Põllu KoduNDiplom
KruutmannAge-DjanaNDiplom
KruveKardoMDiplom
KruveTiiuRimikadNDiplom
KübarseppEveNDiplom
KubjasHelleNDiplom
KuddiJohannaNDiplom
KudeviitaKrõõtNDiplom
KudeviitaAleksanderMDiplom
KudreKarinNDiplom
KuhiLeiliNDiplom
KuhlbachKristaNDiplom
KuigerKertuMATKaSPORTNDiplom
KuivasteKheaNDiplom
KukkArt-OliverMDiplom
KUKKKLAARIKADICRONDiplom
KukkAleksandraRitska spordiklubiNDiplom
KukkTiiuNDiplom
KukkAstridValio Eesti ASNDiplom
KülaveeRistoMDiplom
KuldkeppPirjoNDiplom
KuldväliMaarjonPõlula KoolMDiplom
KullJanikaRakvere HaiglaNDiplom
KülmallikKristelNDiplom
KulverKaurJussikese 7 SõpraMDiplom
KunartTriinAS JalajälgNDiplom
KunartHannesAS JalajälgMDiplom
KunbergUrveNDiplom
KUNDERSIRLENDiplom
KunglaLiinaNDiplom
KuningasRaineNDiplom
KünnapKariinaSA Tallinna KiirabiNDiplom
KünnapasMailaNDiplom
KünnapasKarenNDiplom
KünnapuuMarisNDiplom
KuntroKerliNDiplom
KupperSiretMTÜSpordiseltsNDiplom
KurikJoosepMDiplom
KurikMirjamNDiplom
KuruskJanekMDiplom
KurvitsOksanaNDiplom
KurvitsUrmasRakvere HaiglaMDiplom
KurvitsMeriliLasila PõhikoolNDiplom
KustavsonRiinSportland Eesti ASNDiplom
KustolaAnneNDiplom
KütmannKadriNDiplom
KüttOttMDiplom
KüttJaanMDiplom
KüttAnneliNDiplom
KüttGertMDiplom
KüttLiinaKolmeksNDiplom
KüttKatriaNDiplom
KüttPilleEstonian CellNDiplom
KüttKatrinREGNDiplom
KüttElli MariaHaljala GümnaasiumNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.