Tulemused 2016 5km

PerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaegDiplom
KuuskRaivo1. jalaväebrigaadMDiplom
KiisRaivoKiisid/LekkodMDiplom
NaurRainisKiviõli NoortekeskusMDiplom
LükkRainisMDiplom
MetsamRainerSõmeru koolMDiplom
KaasikRainerKÜGMDiplom
KeppRainerMDiplom
HiiemäeRaineNDiplom
KuningasRaineNDiplom
MakstinRaineNDiplom
KruusRainaNDiplom
IlvesRainaRimikadNDiplom
PentRaimoMDiplom
HahndorfRailiNDiplom
KruusamäeRailiSõmeru koolNDiplom
NurgaRailiLiliina OÜNDiplom
LaatsRailiNDiplom
TammerandRaikoMDiplom
VapperRaigoMDiplom
HärmaRaidoMDiplom
RandveerRaidoMDiplom
SalujärvRaidiSõmeru koolNDiplom
PootsikRagne-RiinNDiplom
AavRagneNDiplom
LoogRagneNDiplom
ÕispuuRagnarPioneeripataljonMDiplom
RemiküllRagnarMDiplom
KrammRagnarMDiplom
JärvojaPriitSaunapoodMDiplom
PärnPriitMDiplom
VichmanPirkoSõmeru koolNDiplom
KuldkeppPirjoNDiplom
LäänemetsPirjoNDiplom
PärimetsPirjeNDiplom
VeitmannPiret-KülliNDiplom
RannikuPiretNDiplom
PetersellPiretHäirekeskusNDiplom
PihuPiretNDiplom
VALLMANNPIRETNDiplom
TammPiretNDiplom
NagelPiretNDiplom
SaftPiretNDiplom
LükkPiretNDiplom
MaaleppPiretNDiplom
SenkelPiretRakvere HaiglaNDiplom
NõmmistePipi TriinuMTÜSpordiseltsNDiplom
VolterPilveLiliina OÜNDiplom
RebanePille-RiinaNDiplom
ReinikePille-RiinNDiplom
TalijärvPilleNDiplom
MändPilleNDiplom
LiivPilleNDiplom
AllasPilleNDiplom
TennokesePilleABB SpordiklubiNDiplom
NõmmePilleNDiplom
KüttPilleEstonian CellNDiplom
MALVAPILLENDiplom
SeppPilleHALVERNDiplom
MaripuuPillePuhhidNDiplom
PaasPilleHKScan EstoniaNDiplom
RaudseppPiiaNDiplom
VodjaPiiaNDiplom
PÖYKIÖPETRIDICROMDiplom
PurgePert-ErikMDiplom
LuhtPeepMDiplom
IssajevPavelMDiplom
SiimarPaula-Brit21CC TriatloniklubiNDiplom
NortsPaulaKiisid/LekkodNDiplom
TammistePaul MarkMDiplom
LehtinenPatric AnteroKÜGMDiplom
KeskülaPärjaNDiplom
TammPäike TriinuNDiplom
CaseyOwenMDiplom
ToomeOtt KristjanMDiplom
KüttOttMDiplom
LepmetsOskarMDiplom
RetsoldOskarMDiplom
joostoscarMDiplom
MaripuÕnnela CarolinHaljala GümnaasiumNDiplom
KoppelÕnnelaNDiplom
MaripuÕnne ElisabethHaljala GümnaasiumNDiplom
ArbaÕnneSegersNDiplom
ReimetsOliviaNDiplom
LaksOliver KarlLasila PõhikoolMDiplom
TuulemäeOliverMDiplom
AabreldaalOliverMDiplom
PõdraOliverMDiplom
ArderOliverViru ÕluMDiplom
BalõtševOliverLasila PõhikoolMDiplom
SinikasOliverAQVA SPAMDiplom
LebjoduškinaOlgaNDiplom
PetrovaOlgaEstonian CellNDiplom
GalimovaOlgaNDiplom
MahhovaOlgaEastmanNDiplom
TootsOlgaNDiplom
VovkOlgaVirudentNDiplom
RoosmaaOlesjaTamrexNDiplom
FedynaOlekandraVirudentNDiplom
BatinOlegRakvere HaiglaMDiplom
LaisarvOlaviMDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.