Tulemused 2016 5km

PerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaegDiplom
KamarSilviNDiplom
VäärtnõuSilviNDiplom
KaljulaSilver-TaaviMDiplom
LeesnurmSilverMDiplom
VeskiltSilverPioneeripataljonMDiplom
SarjasSilvaRakvere HaiglaNDiplom
PuhuSilleCYCLONNDiplom
KiiliSiljaTriinu LasteaedNDiplom
TeedlaSiiviNDiplom
kaselehtsiiriNDiplom
TeinbasSiiriAS Kaupmees ja KoNDiplom
KalinkinSiimMDiplom
ValsSiimMDiplom
MühlbergSiimMDiplom
PuulmannSiimOriflameMDiplom
KikerpuuSiimVinni-Pajusti GümnaasiumMDiplom
PaaverSiimMDiplom
GlückSigritNDiplom
LeppmetsSigridNDiplom
LiigeSigridNDiplom
JalastoSigridNDiplom
JäetmaSigneNDiplom
KrullSigneNDiplom
KermSigneLinnumetsaNDiplom
kivivaresigneNDiplom
LaiusteSigneNDiplom
TimofeevSergeiJõhvi HaiglaMDiplom
LaatsarusSelmaRakvere HaiglaNDiplom
SommerSeliineNDiplom
KelkSaskiaNDiplom
ÖebiusSandra-LyNDiplom
EiduksSandraNDiplom
VahemetsSandraRRGNDiplom
ValterSandraNDiplom
KarajevSandraNDiplom
IlvesSander ErikKiili SKMDiplom
ParovartSanderKÜGMDiplom
KAASIKSANDERMDiplom
källosanderMDiplom
OjaäärSanderMDiplom
VunkSanderMDiplom
LaivSanderPioneeripataljonMDiplom
ojametssalmeNDiplom
TammisteSaimonRakvere HaiglaMDiplom
LembergSaileGrossi ToidukaubadNDiplom
KarajevSabrinaNDiplom
KaukülaRuttNDiplom
KormikRutiNDiplom
LehtlaRuthLasila PõhikoolNDiplom
PedaskRuthAQVA SPANDiplom
ReilandRuthNDiplom
RaidloRuthNDiplom
KebrinRuslanaHaljala GümnaasiumNDiplom
EermannRünnoPuhhidMDiplom
LjubovRumjantsevaNDiplom
ReyesRowenaAQVA SPANDiplom
TõnnisonRonMDiplom
RaumannRometMDiplom
VeitmannRometSõmeru koolMDiplom
LaansaluRometLasila PõhikoolMDiplom
LiekisRomasLääne-Viru RakenduskõrgkoolMDiplom
OjastuRomanTartu Kurtide Spordiselts KaarMDiplom
AndersonRolandElioni SpordiklubiMDiplom
IlvesRolandMDiplom
SirgmetsRobinSõmeru koolMDiplom
KlimsonRobinSõmeru koolMDiplom
KoovRobinPõlula KoolMDiplom
MäeotsRobinMDiplom
PõdraRobinMDiplom
HelenurmRobi-RasmusPioneeripataljonMDiplom
KallasteRobertAS HKScan EstoniaMDiplom
WeberRobertMDiplom
VeeringRobertMDiplom
TarumRobertMDiplom
PärnsaluRobertSõmeru koolMDiplom
MikkRitaNDiplom
ELISTERITANDiplom
RokkaRitaNDiplom
KapperRitaKammerkoorNDiplom
TrasbergRitaDektum EhitusNDiplom
JalastRitaNDiplom
PaeRitaNDiplom
SprenkRisto KevinMDiplom
RaudsaluRistoNelsonMDiplom
PernitsRistoMDiplom
KaruRistoMDiplom
LippRistoLiliina OÜMDiplom
KülaveeRistoMDiplom
PALMISTERINGANDiplom
JärveRiitaNDiplom
VärkRiinuAlpiexpressNDiplom
UukaredaRiinaNDiplom
KoomerRiinaNDiplom
SuvisteRiinaNDiplom
TalenRiinaVIRU REKLAAMNDiplom
RohtmetsRiinaNDiplom
TAMBERGRIINAHaljala Lasteaed PesapuuNDiplom
RokkaRiinaMTÜspordiseltsNDiplom
HelsteinRiinaSaunapoodNDiplom
KasariRiinaNDiplom

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp