Tulemused 2016 5km

PerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaegDiplom
TanilaTerjeRakvere HaiglaNDiplom
LinderTerjeNDiplom
KuusmikTerjeNDiplom
BachmannTerjeNDiplom
JärvojaTeetSaunapoodMDiplom
KokkTeetPioneeripataljonMDiplom
KaljulaTeeleNDiplom
KamsTeeleNDiplom
KaskTeeleNDiplom
KiirimägiTeeleSportland Eesti ASNDiplom
ValdreTeaTapa Põllu KoduNDiplom
LuttoTeaRakvere HaiglaNDiplom
KallasTauriMDiplom
ArgeTauriMDiplom
RämsonTaunoLääne-Viru RakenduskõrgkoolMDiplom
ZaliteTatjanaRakvere HaiglaNDiplom
KotovTatjanaNDiplom
IgnašovaTatjanaNDiplom
BondarenkoTatjanaEastmanNDiplom
ÕunTarmoMDiplom
LassTarmoEstonian CellMDiplom
ValkTarmoMDiplom
NõulikTarmoMDiplom
SõtsovaTanjaSõmeru koolNDiplom
VoolTanjaEstonian CellNDiplom
LaudmaTanelKiviõli NoortekeskusMDiplom
TrasbergTanelDektum EhitusMDiplom
BrilevskajaTamaraJõhvi HaiglaNDiplom
NõlvakTalviVisad VirgadNDiplom
NurkTalvarMDiplom
PedorTaiviKulina LasteaedNDiplom
AutorTaisiNDiplom
FreibergTaimiRakvere HaiglaNDiplom
KirsiTaimiMATKaSPORTNDiplom
KoolTaimarNDiplom
KoptiTaimarMDiplom
HeintaluTailiNDiplom
EesaluTaaviMDiplom
LeinasaarTaaviO-I Production EstoniaMDiplom
RikansonTaaviMDiplom
AnijagoTaaviSaue Raukauabad OÜMDiplom
VorssTaaviMDiplom
LeiusTaavetRakvere Lille koduMDiplom
AasmäeTaaliNDiplom
MoorbachSylveryPioneeripataljonMDiplom
MOLODTSOVASVETLANADICRONDiplom
PekriSvetlanaWisemanNDiplom
HüvaSvetlanaNDiplom
SiimarSven21CC TriatloniklubiMDiplom
DreyersdorffSveaNDiplom
LannesSusanneNDiplom
KaukesSusannaEastmanNDiplom
KivirähkSusannaNDiplom
MasljonovStivenKÜGMDiplom
AndreksonStevenPioneeripataljonMDiplom
RaaperStenerAmbla SKMDiplom
SuvisteSten-RasmusMDiplom
TARUMSTENMDiplom
SaarmäeStenMDiplom
ArroStenKÜGMDiplom
KliimaskStellaNDiplom
KallasmaaStellaNDiplom
MäitseStellaNDiplom
TsvetkovStefaniNDiplom
SafoškinaSnežanaOriflameNDiplom
HõbemägiSkaironSpordiseltsMDiplom
EslonSirlyNDiplom
PoolmaSirlyNDiplom
UrbasSirliNDiplom
TasaSirliHäirekeskusNDiplom
JakobsonSirliNDiplom
PiiskopSirleHaljala GümnaasiumNDiplom
TartuSirleRakvere HaiglaNDiplom
KUNDERSIRLENDiplom
NõlvakSirleLasila PõhikoolNDiplom
KergeSirleNDiplom
VõsuSirleNDiplom
DonaldSirjeNDiplom
MihkelsonSirjeLiliina OÜNDiplom
VabamägiSirjeNDiplom
MõtusSirjeGrossi ToidukaubadNDiplom
RitariSirjeNDiplom
PipenbergSirjeNDiplom
TammSirjeNDiplom
AltSirjeNDiplom
SalundiSirjeKuraditosinNDiplom
KiiskülaSirjeRakvere HaiglaNDiplom
SellSirjeNDiplom
TreiSirjeNDiplom
RaikSirjeNDiplom
VälimäeSirjeRakvere HaiglaNDiplom
BoomSirjeOriflameNDiplom
RaudsaluSiretNelsonNDiplom
KupperSiretMTÜSpordiseltsNDiplom
VeriSirelyNDiplom
HeinsaarSimoneKulina LasteaedNDiplom
SalmSilviaSaint Gobain Glass EstoniaNDiplom
KliimaskSilviNDiplom
KlimenkoSilviNDiplom
ZnamenskajaSilviNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.