Tulemused 2016 5km

PerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaegDiplom
SchotterAlinaNDiplom
LepparuAlissaNDiplom
kortinaljonaNDiplom
VälisteAllaLiliina OÜNDiplom
SadõkovAllanSõmeru koolMDiplom
BarisAlmaAQVA SPANDiplom
LiimaAloMDiplom
RoosAlvarPioneeripataljonMDiplom
Salum-KallasAlveNDiplom
AltnurmAlverLasila PõhikoolMDiplom
BachmannAlviineSegersNDiplom
KarakaiAmandaNDiplom
AboAmelia HeleneNDiplom
AdlerAnaViru ÕluNDiplom
VassiljevaAnastasiaKÜGNDiplom
BelovaAnastasiaNDiplom
ButorinaAnastassiaNDiplom
danilovaanastassiaspordiselts/widexNDiplom
VainjärvAndoMDiplom
NoormetsAndoOriflameMDiplom
PõlluäärAndoMDiplom
KaasikAndraNDiplom
UUKIVIANDRAHaljala Lasteaed PesapuuNDiplom
KopleAndraHKScan EstoniaNDiplom
RündlaAndraSõmeru koolNDiplom
SelesnevaAndraRimikadNDiplom
OTSMAAANDRADICRONDiplom
KaljumäeAndreMDiplom
TihaneAndreMDiplom
ViiburAndreMDiplom
KõrtsAndreSõmeru koolMDiplom
EicheAndreaMDiplom
MerilooAndreasGrossi ToidukaubadMDiplom
AlbertAndreasPioneeripataljonMDiplom
JanterAndreasMDiplom
ProtassovAndreiKlick Eesti ASMDiplom
NorkkoAndreiMDiplom
KaljusaluAndresMDiplom
KalvikAndresMDiplom
HaasmaaAndresMDiplom
AlametsAndresMDiplom
LuukAndresMDiplom
VõrkAndresTartu UjumisklubiMDiplom
RandviirAndresLasila PõhikoolMDiplom
JoonsaarAndresPioneeripataljonMDiplom
RosinAndriMDiplom
KotterAndriTriinu LasteaedMDiplom
SellikAndriMDiplom
KivimägiAndriesMDiplom
UiboAndrisMDiplom
AlferovaAndrisSõmeru koolMDiplom
LainAndrisMDiplom
LepikultAndrusElioni SpordiklubiMDiplom
KrehovAndrusMDiplom
KannaAndrusMDiplom
KirssAndrusMDiplom
VassiljevaAneeteNDiplom
JõgisteAnetePõlula KoolNDiplom
REEDIKANETENDiplom
KristelAneteNDiplom
TomingasAneteNDiplom
OrumaaAnete AliceKÜGNDiplom
AdlerAnete ElisabethNDiplom
AlgpeusAnete-AndraHulja AMK MTÜNDiplom
NukkaAnettRakvere SpordikoolNDiplom
PõldesAnettNDiplom
HussarAnettaNDiplom
KrõlovAnetteSõmeru koolNDiplom
VeerväliAnetteNDiplom
ApuhtinAnetteNDiplom
TumanovAnette-GreteNDiplom
PeekAngeelikaRakvere HaiglaNDiplom
PõldesAngeelikaJõgeva HaiglaNDiplom
RummAngelaNDiplom
VeerpaluAngelaNDiplom
VeskeAngelaNDiplom
TraksAngelaSK ContraNDiplom
PahverkAngelaNDiplom
NeidoAngelicaNDiplom
PiltAngeliisNDiplom
AavasteAngelikaAS HKScan EstoniaNDiplom
AlgpeusAngelikaHulja AMK MTÜNDiplom
ValiyaparambathAnishAQVA SPANDiplom
NARUSKANITANDiplom
OjavereAnn-ElisNDiplom
GiljovaAnnaNDiplom
AkimenkoAnnaVIRU REKLAAMNDiplom
IgnašovaAnnaNDiplom
AventAnnaNDiplom
AlametsAnna LauraNDiplom
FlorenAnna MaareNDiplom
KaasikAnna-LiisaPõlula KoolNDiplom
VainosAnnabelNDiplom
LiivakAnnabelNDiplom
KinkAnnaliinaNDiplom
AllaAnnaliisaNDiplom
SiimarAnnaliisa21CC TriatloniklubiNDiplom
PALMISTEANNENDiplom
kaaranneNDiplom
UpsAnneNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.