Tulemused 2016 5km

Perekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaegDiplom
AngaÜllarMDiplom
AnijagoTaaviSaue Raukauabad OÜMDiplom
AnijärvMargeSk Mercury NDiplom
AnimägiEsterAS HoolekandeteenusedNDiplom
AnnimäeMerilynLääne-Viru RakenduskõrgkoolNDiplom
AnnukAnneliLiliina OÜNDiplom
AnnukKüllikeSK ContraNDiplom
AnnusMariNDiplom
AnpilogovaTiinaNDiplom
AnveldtAnneNDiplom
ApuhtinVanessaNDiplom
ApuhtinAnetteNDiplom
ArbaÕnneSegersNDiplom
ArderJoonasViru ÕluMDiplom
ArderMaarikaViru ÕluNDiplom
ArderOliverViru ÕluMDiplom
ArgeTauriMDiplom
ARGEKRISTANDiplom
ArgeKatrinNDiplom
ArgeKairiNDiplom
ArikainenLeaTriinu LasteaedNDiplom
ArisaloAlex-SanderMDiplom
AristeAnuNDiplom
ArjusKailiNDiplom
ArosRalfMDiplom
ArroAnne-LiisNDiplom
ARROMONIKADICRONDiplom
ArroStenKÜGMDiplom
AruojaKerttuNDiplom
AsentistaRiezelAQVA SPANDiplom
AsoTiinaNDiplom
AsoAlariMDiplom
AssmannHelemeelVõsu KoolNDiplom
AunTriinuNDiplom
AunMaireRakvere HaiglaNDiplom
AunapuuMaieNDiplom
AunapuuAnuNDiplom
AunapuuAetNDiplom
AutorTaisiNDiplom
AvameriEgliNDiplom
AventElisabethNDiplom
AventAnnaNDiplom
AverHelgiMTÜSpordiseltsNDiplom
AverennMDiplom
avguzevkatrinNDiplom
avguzevkelliNDiplom
AviHelenaSK ContraNDiplom
AvikMerlinRimikadNDiplom
AvikJanneRimikadNDiplom
BachmannEricPioneeripataljonMDiplom
BachmannAlviineSegersNDiplom
BachmannTerjeNDiplom
BalandzinaYanaNDiplom
BalõtševOliverLasila PõhikoolMDiplom
BankiirUkuHaljala GümnaasiumMDiplom
BarisAlmaAQVA SPANDiplom
BarõsnikovaNataljaEastmanNDiplom
BatinJelenaRakvere HaiglaNDiplom
BatinOlegRakvere HaiglaMDiplom
BauvaldLiisaNDiplom
BažuraVadimEastmanMDiplom
BeilmannMarianaNDiplom
BelovaAnastasiaNDiplom
BengaKirsikaNDiplom
BimbergKarinNDiplom
BlinovaGalinaSA IVKHNDiplom
BLUMMINNINDiplom
BogdanovaDarjaNDiplom
BolonenkovaJekaterinaSõmeru koolNDiplom
BondarenkoArturEastmanMDiplom
BondarenkoAdeliaEastmanNDiplom
BondarenkoTatjanaEastmanNDiplom
BoomSirjeOriflameNDiplom
BorkKaarelMDiplom
BorovkovaJelenaMOTUSNDiplom
BorzovaIrinaNDiplom
BremenEmilMDiplom
BremenJohanna AngelaNDiplom
BrilevskajaTamaraJõhvi HaiglaNDiplom
BrõtkiMariiNDiplom
ButorinaAnastassiaNDiplom
CaseyOwenMDiplom
ChasanDanielMDiplom
danilovaanastassiaspordiselts/widexNDiplom
danilovaviktoriaspordiselts/widexNDiplom
De Oliveira GuarilhaTiinaNDiplom
DemidovaMarinaNDiplom
DemtsenkoIrinaNDiplom
DimseMerleNDiplom
DonaldSirjeNDiplom
DreimannGerlyREGNDiplom
DreimannGerlinREGNDiplom
DreimannKäroliREGNDiplom
DreyersdorffSveaNDiplom
DžalalovaJelenaNDiplom
EclarEvaAQVA SPANDiplom
EDALAIVARSeltsing 'VOKA 'MDiplom
EdurElizabethNDiplom
EERIKEGNENDiplom
EerikEeviNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.