Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1350AamerTanelJEDIMM52402:29:32Diplom
801AartHelenNN10901:57:07Diplom
203AasalehtPriidikMM11601:36:21Diplom
1027AasamäeEvelinNN17802:05:35Diplom
535AaslaidKaidoAnu jooksutrennidMM454001:48:41Diplom
838AaslaidRasmusPioneeripataljonMM39401:58:09Diplom
602AaslaidKauriMM32101:50:43Diplom
403AasmaHans-KristjanAjakiri SportMM23001:44:47Diplom
40AaveMariusSK ProRunnerMM2801:22:39Diplom
1120AberthalRanelAQVA SPAMM46802:09:36Diplom
1072AdamsonAnniSpartaNN19202:07:34Diplom
305AdariRaulMM17301:40:40Diplom
428AgarIvarSK Pleki PandeMM24301:45:29Diplom
931AguilarEnriqueMM42302:01:51Diplom
311AhtijainenRistoMM17701:41:05Diplom
1273AinloSulevMM458202:19:11Diplom
631AitmanHannelyNN7101:51:25Diplom
138AlaTaimarKeskkonnaagentuurMM8501:32:23Diplom
833AlaotsMaieNN50901:58:01Diplom
730AlbreAtsSpordiseltsMM36301:54:59Diplom
218AlekaskPriitMM12501:37:09Diplom
740AleksejevaMarinNN9801:55:10Diplom
841AllasteMarjuTelia SpordiklubiNN402901:58:14Diplom
105AllikTaveMM6701:30:11Diplom
600AllikmäeMadliTallinnStrongNN6201:50:39Diplom
230AllikuUnoMM50501:37:36Diplom
539AllmäeArminMM29501:48:52Diplom
147AllmägiAloSK RadaMM9101:32:47Diplom
334AlonovPavelTallinna Pae GümnaasiumMM18801:41:57Diplom
954AlpGerlySpartaNN15102:02:43Diplom
703AltMarisPwCNN9001:54:01Diplom
741AltmetsValevKOMINOXMM455901:55:10Diplom
678AltosaarPiretNN8501:53:13Diplom
98AlverOliverMM6101:29:34Diplom
690AlvetTõnisMM34801:53:38Diplom
1405AmbosMargusMM4015202:40:11Diplom
605AmmonAntsEesti Raudtee Spordiklubi MTÜMM454701:50:45Diplom
789AndemaAndresMM4010501:56:51Diplom
123AndlaMartinSpartaMM7801:31:30Diplom
884AndresMarekMM40702:00:02Diplom
991ÄnilaneJuhanViljandi Ratta KlubiMM65202:04:29Diplom
1166AnnikoReikoMM48002:11:45Diplom
965AnnukAveNN15802:03:15Diplom
850AnnukMerikeneProRunnerNN12401:58:43Diplom
15AntonArviSeiklushuntMM1301:18:27Diplom
1013AntonsMailiKaitseliit Järva MalevNN452202:05:07Diplom
1179ArjusEve'AS HKScan Estonia'NN60402:13:18Diplom
866ArkipusToomasMM456401:59:24Diplom
87ÄrmUrmasMM50101:28:41Diplom
932ArnekAdeeleSportland Eesti ASNN14402:01:56Diplom
675ArroHansMM34401:52:57Diplom
251AssmannAnts ErikRakvere Karmeli KogudusMM14201:38:26Diplom
80AssonAilarSidepataljonMM4901:28:00Diplom
1307AstokHaraldMMN2402:23:34Diplom
1106AudKaisaNN20302:09:10Diplom
1332AugMarkoMM4014902:26:29Diplom
606AunpuKenTreeningpartner Pirita/BriketipoisidMM55801:50:46Diplom
99AunpuRivoTreeningpartner/BriketipoisidMM6201:29:37Diplom
424AusmeesEvelinSwedbankNN3701:45:18Diplom
587AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55701:50:10Diplom
1102AvangoLeaNN501202:09:06Diplom
516AverkijevAndreiEAK MM28501:48:19Diplom
1227AvikEevajooks.eeNN24302:16:07Diplom
256BaklerHenryMM14601:38:35Diplom
1431BanIštvanMM53603:00:50Diplom
1342BarboBirgitNN28402:28:22Diplom
514BasseyMichael J500th EngineersMM28401:48:18Diplom
27BauvaldAndresTelia SpordiklubiMM40101:20:03Diplom
66BauvaldIndrekSpordiseltsMM4201:25:59Diplom
577BazhenovYurynoMM454501:49:52Diplom
548BeilmannRainerMM29901:49:09Diplom
592BeljakovaMaarjaNN6001:50:17Diplom
418BeljantsevaJelenaNN3601:45:08Diplom
835BelousLolaJõgeva HaiglaNN501001:58:03Diplom
30BelousovAlekseiMM40301:20:46Diplom
1029BerntzenIngerNN65102:05:38Diplom
1005BirkMortenPioneeripataljonMMJ1202:04:56Diplom
1148BirkKaitiNN21702:10:35Diplom
924BoddyChristopherMM42002:01:29Diplom
42BoikovMariTreeningpartner/DiadoraNN301:23:14Diplom
25BõmbergRainTelia SpordiklubiMM2001:19:57Diplom
840BondarenkoAlekseiMM503301:58:12Diplom
576BorisovSergeyMM502301:49:50Diplom
972BorkKasparMMN1502:03:31Diplom
172BorovkovPavelMotus spordiklubi MTÜMM10201:34:24Diplom
832ChekriiVadymTransferwiseMM39101:58:00Diplom
627ChelambitskayaElenaNN55201:51:20Diplom
96ChilipenkoAlexeyMM5901:29:18Diplom
657CorcoranRodneyMM408801:52:16Diplom
676DanilyukBogdanTransferwiseMM34501:53:03Diplom
227DemenkovDenisMM13001:37:28Diplom
336DmitrijevRomanMM18901:41:58Diplom
344DmitrijevOlegMM19301:42:18Diplom
1044DmitrijevaOlesjaSportland Eesti ASNN18202:06:11Diplom
54DubrovskiJanTelia SpordiklubiMM3401:24:45Diplom
158EbrilMikhailMM402601:33:44Diplom
1250EerikHeliNN406002:17:24Diplom
966EesaluDmitriSidepataljonMM43102:03:15Diplom
834EesmaaSanderSidepataljonMM39201:58:02Diplom
479EesmäeAhtoMM406501:47:06Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.