Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
171MetsisAadoAnu jooksutrennidMM10101:34:19Diplom
29TiiksaarAaroMM2201:20:23Diplom
722RussakAdeNN9501:54:43Diplom
932ArnekAdeeleSportland Eesti ASNN14402:01:56Diplom
1304KullAetNN501402:23:15Diplom
1160JakobsonAgeNN21902:11:22Diplom
1217ReinloAgneNN23902:15:38Diplom
1411VoisAgnesNNN2102:44:45Diplom
635LilleorgAgoEKNKMM454901:51:32Diplom
126KäremaAgoAsics 2016MM45801:31:43Diplom
219NugaAhtiMM12601:37:10Diplom
479EesmäeAhtoMM406501:47:06Diplom
804HinnAhtoMM38301:57:09Diplom
1158SeliAhtoMMN2002:11:05Diplom
457TihoAigar1. jalaväebrigaadMM26001:46:27Diplom
947TarreAigarMM42702:02:28Diplom
80AssonAilarSidepataljonMM4901:28:00Diplom
449SihtAiliHagar ASNN55101:46:06Diplom
1245HiiskuAiliNN25202:17:03Diplom
244SempelsonAiliSidepataljonNN45201:38:08Diplom
797LiiverAimarTelia SKMM4010701:57:03Diplom
992LaidojaAinKülvandu SKMM457502:04:30Diplom
62PärnaAinMM4001:25:39Diplom
329KaljurandAinMM501401:41:49Diplom
1392RääbisAinMM458802:35:38Diplom
398MüntAinarMM22501:44:32Diplom
1417SirkelAinoNN70102:47:01Diplom
1024TaliAino-SilviaNN17602:05:30Diplom
1262SaarAireSportlandNN26002:18:09Diplom
1162RosikAireNN22002:11:35Diplom
1010UiboaidAiriEesti Panga SpordiklubiNN404302:05:01Diplom
1015PilvAirikaNN17202:05:09Diplom
188KruupAivarMM10901:35:24Diplom
738OtsAivarMM36701:55:07Diplom
794RaudseppAivarAlutaguse malevMM55901:56:58Diplom
306JakobsonAivarMM17401:40:48Diplom
570OjaAivarAlutaguse malevMM454401:49:38Diplom
152ReinapAivarTäppsportlasedMM451101:33:10Diplom
153JesseAivarValga WalketaMM55101:33:12Diplom
222SionAivoMM451901:37:13Diplom
431VäinasteAivoMM24501:45:34Diplom
993TammsaarAl WilliamMMN1602:04:31Diplom
700MaasikAlarMM455601:53:55Diplom
19RidamäeAlarTreeningpartnerMM45201:19:10Diplom
538PeekAlarViru-Nigula SpordiklubiMM454101:48:52Diplom
558ErvinAlarMetek OÜMM30501:49:22Diplom
944SiemannAlarTüritriMM4011902:02:25Diplom
494LehtmetsAlariMM27501:47:33Diplom
58LumbergAlariTori SpordiklubiMM3601:25:18Diplom
706KlugmanAleksandrMM35401:54:05Diplom
790EmrichAleksandrMEGIDOMM37901:56:52Diplom
35KuleshovAleksandrSpartaMM2501:21:29Diplom
894KardakovAleksandrMM551102:00:26Diplom
1264KilanovaAleksandraNN26102:18:15Diplom
193HaigonenAlekseiABB SpordiklubiMM11201:35:43Diplom
272TereštšenkovAlekseiTelia SpordiklubiMM50901:39:25Diplom
30BelousovAlekseiMM40301:20:46Diplom
290VorontsovAlekseiMM404401:40:04Diplom
840BondarenkoAlekseiMM503301:58:12Diplom
149TruninAlekseiCone CenterMM9201:32:54Diplom
399SerovAlekseyMM22601:44:36Diplom
1GoriunovAlexanderMM101:10:41Diplom
96ChilipenkoAlexeyMM5901:29:18Diplom
1313LainemäeAllanMM51502:23:59Diplom
557RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM30401:49:19Diplom
1396SüllaAllanMM551602:37:10Diplom
374TerveAllanMM21401:43:41Diplom
1200TartAllanMM48802:14:35Diplom
1025ViimsaluAllarMM44102:05:31Diplom
639KärmoAllarNovabuilders OÜMM33201:51:45Diplom
1016PaabuskAloEesti Energia SpordiklubiMM4012702:05:12Diplom
807SuursildAloABB SpordiklubiMM38401:57:12Diplom
1375LilleAloMM52802:32:03Diplom
147AllmägiAloSK RadaMM9101:32:47Diplom
117SuvorovAnatoliMM401901:31:21Diplom
712MesiAndo1. jalaväebrigaadMM409201:54:18Diplom
239HermsaluAndoTreeningpartnerMM404001:37:52Diplom
1263KruustokAndreMM50102:18:13Diplom
146LabeAndreMM9001:32:41Diplom
886OrloAndreasPlaytechMM40802:00:07Diplom
974LopsikAndreiMM60602:03:36Diplom
516AverkijevAndreiEAK MM28501:48:19Diplom
523ŠkubelAndreiMM28801:48:24Diplom
572ZemlianoAndreiMM407701:49:40Diplom
1365UksovAndreiLõuna Eesti Haigla ASMM52502:30:48Diplom
127SemenkovAndrei1. jalaväebrigaadMM402101:31:45Diplom
450JürjenAndresMM25701:46:07Diplom
454TammAndresMM406101:46:15Diplom
455TammAndresPPAMM25801:46:20Diplom
744KaskAndresMM456001:55:15Diplom
776EllerAndresMM456101:56:30Diplom
777TinkusAndresKahe Silla KlubiMM37601:56:31Diplom
789AndemaAndresMM4010501:56:51Diplom
27BauvaldAndresTelia SpordiklubiMM40101:20:03Diplom
547UusmaAndresMKM jooksuklubiMM454301:49:08Diplom
102KuningasAndresMM401501:29:53Diplom
1413SokkAndresMM551702:44:49Diplom
587AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55701:50:10Diplom
295KarmaAndriMM16601:40:19Diplom
1189PakasteAndriusMM48502:13:59Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.