Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
979KõivikKristiSelverNN16202:03:53Diplom
287KivipõldKaidoMM16201:39:55Diplom
982LindreGetriinRiigi Infosüsteemi AmetNN16302:03:59Diplom
288KornõševMihhailSpordiseltsMM16301:39:56Diplom
989LillKristiNN16402:04:26Diplom
291SoometsVeikoKiisid/LekkodMM16401:40:08Diplom
995RožovaKristiinaTelia SpordiklubiNN16502:04:39Diplom
292RebaneRaitEesti Energia SKMM16501:40:10Diplom
998OrgMarisOlympic CasinoNN16602:04:43Diplom
295KarmaAndriMM16601:40:19Diplom
1003OrulaKadriNN16702:04:52Diplom
296TarvisAnnoA2K SpordiklubiMM16701:40:19Diplom
1006KukkRebekaNN16802:04:57Diplom
297LiisterJörgenMM16801:40:22Diplom
1007HämäläinenKatrinNN16902:04:58Diplom
299KangroDanelMM16901:40:24Diplom
1008VallikiviKadriNN17002:04:59Diplom
300ValterMarkoSK JooksupartnerMM17001:40:29Diplom
1011JõgiKatrinNN17102:05:04Diplom
301TammesaluRaulMM17101:40:31Diplom
1015PilvAirikaNN17202:05:09Diplom
303EglitOliverLival SportMM17201:40:35Diplom
1018Õunapuu-SeidelbergKailiÕunapuuNN17302:05:18Diplom
305AdariRaulMM17301:40:40Diplom
1022TirmasteKerstiNN17402:05:25Diplom
306JakobsonAivarMM17401:40:48Diplom
1023KurvitsKerli-NN17502:05:29Diplom
307MalmreOlariMM17501:40:58Diplom
1024TaliAino-SilviaNN17602:05:30Diplom
309GussevRainMM17601:41:03Diplom
1026VeskiPiretNN17702:05:34Diplom
311AhtijainenRistoMM17701:41:05Diplom
1027AasamäeEvelinNN17802:05:35Diplom
314SafonovDmitryMM17801:41:17Diplom
1031VatsarLiiliTÜASK FitnessklubiNN17902:05:41Diplom
316LappErkkiMM17901:41:19Diplom
1035LuhametsChristinaNN18002:05:52Diplom
317TederKasparMM18001:41:22Diplom
1041HeinmaaKarmenNN18102:06:04Diplom
318LuikMihkelMM18101:41:22Diplom
1044DmitrijevaOlesjaSportland Eesti ASNN18202:06:11Diplom
319OrasKaarelMM18201:41:25Diplom
1045ValdmetsMaarjaRademarNN18302:06:16Diplom
320NaukaRagnarMM18301:41:30Diplom
1046JeretHannaNN18402:06:18Diplom
321IvanovVeigoMM18401:41:35Diplom
1050KitsingKadiNN18502:06:29Diplom
326SeppKevinMM18501:41:42Diplom
1052NovikovKadiNN18602:06:30Diplom
332TähepõldMargusMKM jooksuklubiMM18601:41:53Diplom
1053TappoMarilinNN18702:06:30Diplom
333MikliMax-SanderMM18701:41:53Diplom
1054NokkurKadriNN18802:06:33Diplom
334AlonovPavelTallinna Pae GümnaasiumMM18801:41:57Diplom
1061RoosmaaHelenNN18902:07:02Diplom
336DmitrijevRomanMM18901:41:58Diplom
1062RästKristiinaNN19002:07:03Diplom
341TähesteTanelSK MetsasõbradMM19001:42:08Diplom
1069KlugmanAnnaNN19102:07:20Diplom
342KaskArminMM19101:42:09Diplom
1072AdamsonAnniSpartaNN19202:07:34Diplom
343LüüsSigmarHeiko ja Madise jooksuklubiMM19201:42:12Diplom
1075LääneEvelyValio Eesti ASNN19302:07:44Diplom
344DmitrijevOlegMM19301:42:18Diplom
1076JuhansonRelikaNN19402:07:46Diplom
345LiebenauRaulMooste ViinavabrikMM19401:42:20Diplom
1085SaarMari-AnnNN19502:08:16Diplom
347LatinVladimirMM19501:42:23Diplom
1090Pereyra KröllDeviNN19602:08:38Diplom
348ValdmannVahurMM19601:42:23Diplom
1091NoormaaIrmenNN19702:08:41Diplom
353KiisTõnisKiisid/LekkodMM19701:42:37Diplom
1093MänniGerleNN19802:08:46Diplom
356TilkSilverMM19801:42:40Diplom
1095MuugaKätlinValio Eesti ASNN19902:08:49Diplom
357RoometHeikiMM19901:42:42Diplom
1097IrdJaneSpordiseltsNN20002:08:55Diplom
358LehismetsJaanMM20001:42:44Diplom
1101KisandEvelinSK ProRunnerNN20102:09:04Diplom
359SimmonsMitchell500th EngineersMM20101:42:44Diplom
1105NõlveKateriinaNN20202:09:10Diplom
361KlymanovOleksandrTransferwiseMM20201:42:54Diplom
1106AudKaisaNN20302:09:10Diplom
362OrrMarttiMM20301:42:54Diplom
1109SildnikHelenLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN20402:09:14Diplom
363TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM20401:42:54Diplom
1113RandojaMerikeValio Eesti ASNN20502:09:23Diplom
364SteinkrausShawn500th EngineersMM20501:42:57Diplom
1115LadvikMari-LiisNN20602:09:27Diplom
365HirsJanekRR SiplasedMM20601:42:58Diplom
1118UngaKristiNN20702:09:33Diplom
366VorobjovJaanMM20701:43:07Diplom
1121VaigurandTaimaGrossi ToidukaubadNN20802:09:36Diplom
367PihoVeikoMM20801:43:10Diplom
1128MarmorElinaNN20902:09:58Diplom
368VirunurmVeikoMM20901:43:21Diplom
1130NäärAnnikaNN21002:10:08Diplom
369LaanemetsMeelis2. JALAVäEBRIGAADMM21001:43:24Diplom
1131NiinepuuEppNN21102:10:08Diplom
371KübarRemiMM21101:43:29Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.