Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
783KaramaTarmoSpartaMM4010301:56:40Diplom
16JuhkovJanarTreeningpartner Diadora jooksutiimMM1401:18:49Diplom
272TereštšenkovAlekseiTelia SpordiklubiMM50901:39:25Diplom
528RandverFredJeti Tali-ja Jääspordiklubi MTÜMM28901:48:32Diplom
1040PreesRasmusMM44602:06:02Diplom
1296PajuMarekElisa spordiklubiMM51202:22:39Diplom
17PiipKaarelSK ProRunnerMM1501:19:01Diplom
273OjasaarEvarMM15501:39:28Diplom
529LeisaluSiimMM29001:48:34Diplom
785VarerVarginMM503001:56:44Diplom
1297LaulLehoMM51302:22:42Diplom
18MummIndrekSpartaMM45101:19:10Diplom
530SavitskiRandoMM29101:48:35Diplom
1042ErapartTiitMM44702:06:04Diplom
19RidamäeAlarTreeningpartnerMM45201:19:10Diplom
275LeerJanekCC Rota MobilisMM15601:39:31Diplom
531ReismanRobertMM29201:48:37Diplom
787LaimetsToomasMM503101:56:47Diplom
20SimsonPriitEesti PäevalehtMM1601:19:18Diplom
276TõnismäeMarekMM404201:39:32Diplom
788KuuskPearuMM4010401:56:50Diplom
277KreekEvertMM452401:39:34Diplom
789AndemaAndresMM4010501:56:51Diplom
22MäeotsJannesSK ProRunnerMM1701:19:41Diplom
278TuuletareArgokorvpalliklubi meeste varjupaikMM15701:39:38Diplom
534LänsLauriMM29301:48:41Diplom
790EmrichAleksandrMEGIDOMM37901:56:52Diplom
1302NõmmelaMihkelEesti Panga SpordiklubiMM458402:23:10Diplom
23GeringMargusMM1801:19:50Diplom
279SarematTarmoJCI RAKVEREMM15801:39:41Diplom
535AaslaidKaidoAnu jooksutrennidMM454001:48:41Diplom
791PavljutšenkoDanilMEGIDOMM38001:56:52Diplom
1047MuinasteRaimoRademarMM44802:06:18Diplom
24SallaRaimoTÜRI JÕUDMM1901:19:57Diplom
280TimofejevDmitriMM404301:39:43Diplom
536ZakhodyaevDmitryMM29401:48:43Diplom
1048VainumäeMarek1. jalaväebrigaadMM44902:06:28Diplom
25BõmbergRainTelia SpordiklubiMM2001:19:57Diplom
281KukkMeelisSUKL JõuluMM55301:39:45Diplom
793PunaValdoMM4010601:56:57Diplom
1049SeppRagnarTondiraba SKMM45002:06:28Diplom
1305KirsipuuJaanMPA1102:23:17Diplom
26VõsuMarekValio Eesti ASMM2101:19:58Diplom
538PeekAlarViru-Nigula SpordiklubiMM454101:48:52Diplom
794RaudseppAivarAlutaguse malevMM55901:56:58Diplom
27BauvaldAndresTelia SpordiklubiMM40101:20:03Diplom
283KallasUiboMM15901:39:48Diplom
539AllmäeArminMM29501:48:52Diplom
795TallermanIvarAlutaguse malevMM38101:56:58Diplom
1051KümnikTõnisMM45102:06:30Diplom
1307AstokHaraldMMN2402:23:34Diplom
28KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:20:19Diplom
284LepikRainerMM16001:39:49Diplom
540MõttusKaupoMM407201:48:54Diplom
796KosemetsImreImsi OÜMM38201:57:01Diplom
29TiiksaarAaroMM2201:20:23Diplom
285ToomToomasSK StaminaMM55401:39:52Diplom
541MäeRaunoMM29601:48:54Diplom
797LiiverAimarTelia SKMM4010701:57:03Diplom
1309PuuseppMärtAS JalajälgMM51402:23:35Diplom
30BelousovAlekseiMM40301:20:46Diplom
286MuuliEerikMM16101:39:54Diplom
542MooneyBrandon500th EngineersMM29701:48:56Diplom
31RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM40401:20:49Diplom
287KivipõldKaidoMM16201:39:55Diplom
543PorvalUrmasMM29801:48:56Diplom
1055NokkurLembitMM503802:06:34Diplom
32KohoTanelSK ProRunnerMM2301:21:08Diplom
288KornõševMihhailSpordiseltsMM16301:39:56Diplom
800LutsVelloTrismileMM4010801:57:06Diplom
1056MutsoMaitMM45202:06:37Diplom
33VahkalKaidoSK ProRunnerMM40501:21:12Diplom
289NormakMargusMM452501:39:57Diplom
1313LainemäeAllanMM51502:23:59Diplom
34VainerMiikoMTA SKMM2401:21:17Diplom
290VorontsovAlekseiMM404401:40:04Diplom
546SiilakAvoMM454201:49:08Diplom
802RoobaKuidoTK MispoMM551001:57:07Diplom
1058TetsmannTõnisKaitseliit, Pärnumaa malevMM45302:06:42Diplom
35KuleshovAleksandrSpartaMM2501:21:29Diplom
291SoometsVeikoKiisid/LekkodMM16401:40:08Diplom
547UusmaAndresMKM jooksuklubiMM454301:49:08Diplom
1059KadasteMeelisASTERA ASMM4013002:06:45Diplom
36MonveltLauriSchnelli SKMM2601:21:31Diplom
292RebaneRaitEesti Energia SKMM16501:40:10Diplom
548BeilmannRainerMM29901:49:09Diplom
804HinnAhtoMM38301:57:09Diplom
1060RaidojaArdoMM45402:06:53Diplom
293SaarLaurMyFitnessMM501001:40:14Diplom
549SaadikMadisMM30001:49:11Diplom
805HainToomasMM456201:57:10Diplom
38SnitsarenkoTarassMM2701:21:41Diplom
294KangurRaulJooksuklubi SarmaMM452601:40:16Diplom
550KaljuraidRaulMM407301:49:12Diplom
806MuzakkoMargoMM4010901:57:11Diplom
39KajariPriitMM45301:22:34Diplom
295KarmaAndriMM16601:40:19Diplom
551SoomreRandoMM30101:49:13Diplom
807SuursildAloABB SpordiklubiMM38401:57:12Diplom
1063MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60802:07:05Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.