Tulemused 2016 21km

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1133KoortKülliNN21202:10:12Diplom
1132PipenbergArlisMM47102:10:11Diplom
1131NiinepuuEppNN21102:10:08Diplom
1130NäärAnnikaNN21002:10:08Diplom
1129SionSaaraNTA802:10:07Diplom
1128MarmorElinaNN20902:09:58Diplom
1127EroSilverMPA902:09:55Diplom
1126TeinbergMatiMM47002:09:55Diplom
1125MäesaluKaarelMM4013802:09:54Diplom
1124KrilovsÜlliNN55602:09:49Diplom
1123JuurikRihoMM46902:09:47Diplom
1122SaarJohannesMM504002:09:40Diplom
1121VaigurandTaimaGrossi ToidukaubadNN20802:09:36Diplom
1120AberthalRanelAQVA SPAMM46802:09:36Diplom
1119SäälikTiinaSK ProRunnerNN452902:09:33Diplom
1118UngaKristiNN20702:09:33Diplom
1117VooremäeÜlariMM46702:09:31Diplom
1116HennoTannarSaint Gobain Glass EstoniaMM503902:09:29Diplom
1115LadvikMari-LiisNN20602:09:27Diplom
1114VillAnuA2K SpordiklubiNN405002:09:25Diplom
1113RandojaMerikeValio Eesti ASNN20502:09:23Diplom
1112PiilbergRaigoMM46602:09:23Diplom
1111MõttusMaidoMM46502:09:20Diplom
1110PajuKairitSportland Eesti ASNNN1202:09:20Diplom
1109SildnikHelenLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN20402:09:14Diplom
1108HärmitsKatrinNN452802:09:11Diplom
1107HärmitsRihoMM4013702:09:11Diplom
1106AudKaisaNN20302:09:10Diplom
1105NõlveKateriinaNN20202:09:10Diplom
1104LukinVahurMM46402:09:09Diplom
1103SelisteInnaNN452702:09:07Diplom
1102AvangoLeaNN501202:09:06Diplom
1101KisandEvelinSK ProRunnerNN20102:09:04Diplom
1100VaskRaavoEstonian CellMM46302:09:03Diplom
1099VaasnaTiitMM551302:08:59Diplom
1098PihlasMarkoMM457902:08:55Diplom
1097IrdJaneSpordiseltsNN20002:08:55Diplom
1096KiddChrisMM4013602:08:53Diplom
1095MuugaKätlinValio Eesti ASNN19902:08:49Diplom
1094JaaniAnneNN55502:08:47Diplom
1093MänniGerleNN19802:08:46Diplom
1092FedoritšKristoÕhutõrjepataljonMM46202:08:44Diplom
1091NoormaaIrmenNN19702:08:41Diplom
1090Pereyra KröllDeviNN19602:08:38Diplom
1089KiviloKaido2. JALAVäEBRIGAADMM457802:08:33Diplom
1088LavingMarkocruting OÜMM46102:08:29Diplom
1087KriisaJuliusMM46002:08:22Diplom
1086KivilaRitaNN404902:08:20Diplom
1085SaarMari-AnnNN19502:08:16Diplom
1084WelsbergMikkMM65302:08:10Diplom
1083JaomaaJanisTrismileMM4013502:08:10Diplom
1082RuutoMartinMM45902:08:08Diplom
1081KaasikSigneNN404802:08:01Diplom
1080KäoReenaNN452602:08:00Diplom
1079VildekKellyMännikumägiNTA702:07:58Diplom
1078KuusklaTimmoPioneeripataljonMM45802:07:49Diplom
1077JakobsonRistoMM45702:07:49Diplom
1076JuhansonRelikaNN19402:07:46Diplom
1075LääneEvelyValio Eesti ASNN19302:07:44Diplom
1074PaasMeelisMM4013402:07:41Diplom
1073KulverRünnoJussikese 7 SõpraMM4013302:07:41Diplom
1072AdamsonAnniSpartaNN19202:07:34Diplom
1071KaugerannaGeioMM45602:07:34Diplom
1070TobiasEveTrismileNN452502:07:22Diplom
1069KlugmanAnnaNN19102:07:20Diplom
1068LippaIndrekMM4013202:07:16Diplom
1067KruusmannIngridProRunnerNN404702:07:15Diplom
1066SiilabergIndrekMM45502:07:14Diplom
1065EinbaumPeeterMM4013102:07:13Diplom
1064SultsGertrudNNN1102:07:07Diplom
1063MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60802:07:05Diplom
1062RästKristiinaNN19002:07:03Diplom
1061RoosmaaHelenNN18902:07:02Diplom
1060RaidojaArdoMM45402:06:53Diplom
1059KadasteMeelisASTERA ASMM4013002:06:45Diplom
1058TetsmannTõnisKaitseliit, Pärnumaa malevMM45302:06:42Diplom
1057SuurväliAstaNN501102:06:42Diplom
1056MutsoMaitMM45202:06:37Diplom
1055NokkurLembitMM503802:06:34Diplom
1054NokkurKadriNN18802:06:33Diplom
1053TappoMarilinNN18702:06:30Diplom
1052NovikovKadiNN18602:06:30Diplom
1051KümnikTõnisMM45102:06:30Diplom
1050KitsingKadiNN18502:06:29Diplom
1049SeppRagnarTondiraba SKMM45002:06:28Diplom
1048VainumäeMarek1. jalaväebrigaadMM44902:06:28Diplom
1047MuinasteRaimoRademarMM44802:06:18Diplom
1046JeretHannaNN18402:06:18Diplom
1045ValdmetsMaarjaRademarNN18302:06:16Diplom
1044DmitrijevaOlesjaSportland Eesti ASNN18202:06:11Diplom
1043TšurkinaTatjanaSpordiseltsNN452402:06:06Diplom
1042ErapartTiitMM44702:06:04Diplom
1041HeinmaaKarmenNN18102:06:04Diplom
1040PreesRasmusMM44602:06:02Diplom
1039SabolotiniPilleNN452302:06:01Diplom
1038RaudRagnarMM44502:06:01Diplom
1037KõrbeMihkelSiilitiim :)MM44402:05:58Diplom
1036KruusaKauriMM44302:05:53Diplom
1035LuhametsChristinaNN18002:05:52Diplom
1034RimmRaivoMM457702:05:51Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.