Tulemused 2016 21km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
301TammesaluRaulMM17101:40:31Diplom
302MürkMerlinNN2301:40:33Diplom
303EglitOliverLival SportMM17201:40:35Diplom
304StarkopfElis-HelenNNJ101:40:38Diplom
305AdariRaulMM17301:40:40Diplom
306JakobsonAivarMM17401:40:48Diplom
307MalmreOlariMM17501:40:58Diplom
308VarblaneMarekMM452701:40:58Diplom
309GussevRainMM17601:41:03Diplom
310LättEvelinTartu RulluisuklubiNN2401:41:03Diplom
311AhtijainenRistoMM17701:41:05Diplom
312SuursaarÜloUniversity of TartuMM501101:41:05Diplom
313KuznetsovPeeterMM404501:41:15Diplom
314SafonovDmitryMM17801:41:17Diplom
315TellingUrmasvaba meesMM501201:41:18Diplom
316LappErkkiMM17901:41:19Diplom
317TederKasparMM18001:41:22Diplom
318LuikMihkelMM18101:41:22Diplom
319OrasKaarelMM18201:41:25Diplom
320NaukaRagnarMM18301:41:30Diplom
321IvanovVeigoMM18401:41:35Diplom
322OrgusaarMärtMM452801:41:36Diplom
323MärssLyNN40701:41:37Diplom
324MaisteAndrusTreeningpartner/DiadoraMM501301:41:37Diplom
325LesihhinRomanMotusMM404601:41:41Diplom
326SeppKevinMM18501:41:42Diplom
327HärmaEliisAmblaNNN101:41:43Diplom
328ValkMaretNN2501:41:44Diplom
329KaljurandAinMM501401:41:49Diplom
330MäeMaieNN2601:41:51Diplom
331KösterRaulMyfitness ViruMM452901:41:52Diplom
332TähepõldMargusMKM jooksuklubiMM18601:41:53Diplom
333MikliMax-SanderMM18701:41:53Diplom
334AlonovPavelTallinna Pae GümnaasiumMM18801:41:57Diplom
335VolensMaretTreeningpartnerNN45301:41:58Diplom
336DmitrijevRomanMM18901:41:58Diplom
337VoltIvoMM453001:41:59Diplom
338LambingMargusMM404701:41:59Diplom
339JõeäärGerliNN2701:42:03Diplom
340TerroEvelinNN2801:42:04Diplom
341TähesteTanelSK MetsasõbradMM19001:42:08Diplom
342KaskArminMM19101:42:09Diplom
343LüüsSigmarHeiko ja Madise jooksuklubiMM19201:42:12Diplom
344DmitrijevOlegMM19301:42:18Diplom
345LiebenauRaulMooste ViinavabrikMM19401:42:20Diplom
346GarankinaNatalijaNN2901:42:23Diplom
347LatinVladimirMM19501:42:23Diplom
348ValdmannVahurMM19601:42:23Diplom
349ÜlenõmmMaretNN3001:42:27Diplom
350PrantsHeikiVõru SuusaklubiMM501501:42:30Diplom
351JõgisteIvoMM404801:42:35Diplom
352KaaverSiiriSHMNN50301:42:37Diplom
353KiisTõnisKiisid/LekkodMM19701:42:37Diplom
354LehtmetsSvenMM404901:42:38Diplom
355TohverTarmoKaevanduste SpordiklubiMM405001:42:40Diplom
356TilkSilverMM19801:42:40Diplom
357RoometHeikiMM19901:42:42Diplom
358LehismetsJaanMM20001:42:44Diplom
359SimmonsMitchell500th EngineersMM20101:42:44Diplom
360PriisaarEvertTelia SKMMJ601:42:46Diplom
361KlymanovOleksandrTransferwiseMM20201:42:54Diplom
362OrrMarttiMM20301:42:54Diplom
363TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM20401:42:54Diplom
364SteinkrausShawn500th EngineersMM20501:42:57Diplom
365HirsJanekRR SiplasedMM20601:42:58Diplom
366VorobjovJaanMM20701:43:07Diplom
367PihoVeikoMM20801:43:10Diplom
368VirunurmVeikoMM20901:43:21Diplom
369LaanemetsMeelis2. JALAVäEBRIGAADMM21001:43:24Diplom
370HarjuÜlleKärgula jooksusõbradNN40801:43:26Diplom
371KübarRemiMM21101:43:29Diplom
372SulendHerkiMM21201:43:35Diplom
373LaineveerIndrekMKM jooksuklubiMM21301:43:36Diplom
374TerveAllanMM21401:43:41Diplom
375PuksKristaSportland Eesti ASNN3101:43:42Diplom
376KitvelEveEesti Energia SKNN40901:43:43Diplom
377PaavelArgoAnu jooksutrennidMM21501:43:46Diplom
378KohaPriitJELD-WEN EestiMM405101:43:46Diplom
379KamdronKarinNN3201:43:51Diplom
380LuiDagmar SK ProrunnerNTA201:43:52Diplom
381MüürMaretNN3301:43:53Diplom
382RaudÜllarSwedbank SKMM21601:43:53Diplom
383SuikIngaTäppsportlasedNN401001:43:56Diplom
384KelderOliver1. jalaväebrigaadMM21701:44:00Diplom
385KirpuPeeterTrismileMM60101:44:04Diplom
386PilleRomanSidepataljonMM21801:44:05Diplom
387KurikKristjanMM21901:44:16Diplom
388ReitavKristoe-treening.eeMM22001:44:17Diplom
389VolkeHarryTamrexMM22101:44:18Diplom
390MännasooToomasMM405201:44:18Diplom
391TruveElizabethTreeningpartnerNNJ201:44:20Diplom
392EhalaEeroMM22201:44:23Diplom
393LiebertKalleMM453101:44:23Diplom
394JõesaarRainerMM22301:44:24Diplom
395VahtraJanekMM405301:44:24Diplom
396NummertTaaviMM22401:44:29Diplom
397PajupuuAnnikaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN3401:44:32Diplom
398MüntAinarMM22501:44:32Diplom
399SerovAlekseyMM22601:44:36Diplom
400VolkeRaulTamrexMM22701:44:43Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.