Tulemused 2016 21km

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1233JurmanMarilynNN24502:16:21Diplom
1232KuusKajaNN405902:16:16Diplom
1231LiivDaimarLiivide SKMM504202:16:14Diplom
1230SmithReggieMM49502:16:13Diplom
1229MeimerKristinNN24402:16:13Diplom
1228LangeproonPriitMM458102:16:10Diplom
1227AvikEevajooks.eeNN24302:16:07Diplom
1226MalmKristiinaNN24202:16:04Diplom
1225KelderMaarikaNN405802:16:04Diplom
1224KivisildJaanMM4014402:16:03Diplom
1223IstsenkoSergeiJK StartMM551402:16:01Diplom
1222MännisteKarenNN24102:16:01Diplom
1221VirroToomasMM4014302:15:59Diplom
1220VarvasLaura-LotteViking Line EestiNTA902:15:53Diplom
1219RosenbergTarmoMM49402:15:38Diplom
1218VerstInge-LiisNN24002:15:38Diplom
1217ReinloAgneNN23902:15:38Diplom
1216KrebsKristiNN23802:15:37Diplom
1215KuusemäeRaivoMM49302:15:34Diplom
1214PortnovMaksimMM49202:15:34Diplom
1213KokkHilleNN23702:15:29Diplom
1212JõelaMarekMM4014202:15:28Diplom
1211SammelselgMaarjaNN23602:15:26Diplom
1210PetersonIlonaTreenigpartnerNN23502:15:25Diplom
1209JänesRivoMM49102:15:20Diplom
1208PeepTiinaNN55702:15:05Diplom
1207TaelMerilinNNN1702:14:59Diplom
1206ParteiMargitTÜASK FitnessklubiNN23402:14:58Diplom
1205EvisaluJormaMM49002:14:55Diplom
1204JoelaAnneliNN405702:14:53Diplom
1203MiljukovaClaireRR SuusaklubiNN405602:14:51Diplom
1202SchmidtVladimirMM48902:14:41Diplom
1201RudissaarGetheNN23302:14:40Diplom
1200TartAllanMM48802:14:35Diplom
1199TiislerTiinaTartu RulluisuklubiNN23202:14:33Diplom
1198VinnePilleOrienteerumisklubi Põlva KobrasNN23102:14:33Diplom
1197PulleritsTõnuMTÜ SpordiseltsMM48702:14:27Diplom
1196ÕispuuMerikeNN405502:14:20Diplom
1195PenjanMeelisAlutaguse malevMMN2202:14:19Diplom
1194MeiesaarLindaViljandi SõudeklubiNN453502:14:18Diplom
1193IlvesEvelynNN405402:14:12Diplom
1192LilleLiisHarju KEK RSKNN65202:14:10Diplom
1191FenkoJevgeniMM48602:14:04Diplom
1190MölderKadiSpartaNN23002:14:02Diplom
1189PakasteAndriusMM48502:13:59Diplom
1188RannikLiisiNN22902:13:57Diplom
1187NõmmikMariannaNN453402:13:56Diplom
1186LaanojaBirgitNN22802:13:53Diplom
1185MetsaErkkiMM4014102:13:48Diplom
1184SoosaarUlviSK InspiredNN22702:13:41Diplom
1183StrauchSiimMM48402:13:39Diplom
1182TilkToomasMM48302:13:36Diplom
1181KorjusOveMM48202:13:33Diplom
1180VeeringPriitMM4014002:13:28Diplom
1179ArjusEve'AS HKScan Estonia'NN60402:13:18Diplom
1178ValkKaijaNN405302:12:57Diplom
1177MuruAnnemariNN22602:12:56Diplom
1176NukkiStenMMN2102:12:54Diplom
1175PajurMarisNN22502:12:53Diplom
1174NurmikHaraldMPA1002:12:46Diplom
1173SüdaSheilaNN22402:12:38Diplom
1172ÕnneSandraNN22302:12:29Diplom
1171OjaCarmenNNN1602:12:29Diplom
1170JusikainenLaiviASTERA ASNN22202:12:16Diplom
1169TollimägiTõnisMM48102:12:10Diplom
1168KaasikIndrekPaapmeister (RAHA)MMJ1302:12:06Diplom
1167VäliJanaNN22102:11:49Diplom
1166AnnikoReikoMM48002:11:45Diplom
1165IlissonLiilikaNNN1502:11:45Diplom
1164VaherEva-MariaNNN1402:11:41Diplom
1163KokorinaLjudmilaEE Kaevanduse spordiklubiNN405202:11:39Diplom
1162RosikAireNN22002:11:35Diplom
1161VinjeRogerMM4013902:11:26Diplom
1160JakobsonAgeNN21902:11:22Diplom
1159PopsMirkoMM47902:11:17Diplom
1158SeliAhtoMMN2002:11:05Diplom
1157RaudseppMarkoMM47802:11:02Diplom
1156KoppelMarikaMaanteeametNN453302:10:51Diplom
1155TreierKaiNN453202:10:50Diplom
1154GrönqvistKerstinNN60302:10:49Diplom
1153JärmannRainKaitsevägi/ScoutspataljonMM47702:10:44Diplom
1152PoudelDianaNN21802:10:42Diplom
1151HaasJanaNN453102:10:42Diplom
1150KrullAnneNN453002:10:41Diplom
1149KanemägiValdoGrupeerunud spordilaiskuridMM47602:10:41Diplom
1148BirkKaitiNN21702:10:35Diplom
1147MölderEinikeEesti Noorsootöö KeskusNN21602:10:31Diplom
1146RehkliReimoMM47502:10:30Diplom
1145TulkTanelMM47402:10:26Diplom
1144RoosilehtKristiinaNN21502:10:26Diplom
1143RoosilehtGreetaNNN1302:10:25Diplom
1142VanyanAniNN21402:10:24Diplom
1141KiensTuuliNN501302:10:21Diplom
1140KiensJüriMM504102:10:21Diplom
1139OldeEvelyNN405102:10:20Diplom
1138PaapJoelPaapmeistridMMN1902:10:17Diplom
1137ViikmannKaidarTäppsportlasedMM47302:10:17Diplom
1136KukkKalleMM458002:10:16Diplom
1135LangiKristineNN21302:10:13Diplom
1134NaarisErkkiMM47202:10:12Diplom

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp