Tulemused 2016 21km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1301MändMaritNN27202:23:03Diplom
1302NõmmelaMihkelEesti Panga SpordiklubiMM458402:23:10Diplom
1303VärkNadeždaErgoNN406502:23:10Diplom
1304KullAetNN501402:23:15Diplom
1305KirsipuuJaanMPA1102:23:17Diplom
1306ValnerViivikaNN27302:23:32Diplom
1307AstokHaraldMMN2402:23:34Diplom
1308LeemetEditSportland Eesti ASNN27402:23:35Diplom
1309PuuseppMärtAS JalajälgMM51402:23:35Diplom
1310RüütelKullaElujooksNN501502:23:49Diplom
1311KuppakTiinaNN27502:23:58Diplom
1312TammÜlleNN27602:23:58Diplom
1313LainemäeAllanMM51502:23:59Diplom
1314SikkalTriinNN27702:24:07Diplom
1315ElbergMariaNTA1202:24:12Diplom
1316SuurkülaKaiSpartaNN27802:24:16Diplom
1317SillarHanna-LiisNN27902:24:21Diplom
1318RebaneIngridNN28002:24:22Diplom
1319ViiseAnna ElisabethNTA1302:24:27Diplom
1320VooglaHenriPioneeripataljonMMJ1502:24:27Diplom
1321EriksonPille RiinNTA1402:24:28Diplom
1322OmelRaulMM4014702:24:30Diplom
1323ReimannMarieNN28102:24:39Diplom
1324LiisterJan1. jalaväebrigaadMM4014802:24:43Diplom
1325KaskPeepMM51602:24:50Diplom
1326RooseMarge-ElinNN501602:24:58Diplom
1327PlaksoKristoPuhhidMM51702:25:26Diplom
1328OjaJüriPuhhidMM51802:25:26Diplom
1329RandSaimaPärnu Klubi TervisesportNN60602:25:42Diplom
1330LentsoAnnikaNN406602:25:49Diplom
1331JärvKatrinNN28202:26:02Diplom
1332AugMarkoMM4014902:26:29Diplom
1333MoorMadisPäästeametMM51902:26:41Diplom
1334KarjusKelliNN28302:26:42Diplom
1335KaskKristiinaNN453902:26:42Diplom
1336PakalRandoMM52002:26:42Diplom
1337MeierMaarikaNN406702:27:01Diplom
1338SuitsAndrusMM504402:27:10Diplom
1339KotkasKaarelMM52102:27:15Diplom
1340KadaiTanelAlutaguse malevMM458502:27:40Diplom
1341VallnerKatreTreeningpartnerNN406802:28:01Diplom
1342BarboBirgitNN28402:28:22Diplom
1343PärnapuuMartinMM52202:28:28Diplom
1344MauerTiitMM458602:28:59Diplom
1345KapitonovTaisiNN28502:29:01Diplom
1346JärvpõldKaisaNN28602:29:03Diplom
1347VaitMatiMM52302:29:03Diplom
1348ToompuuLiinaNN28702:29:20Diplom
1349LuistSirveNN28802:29:32Diplom
1350AamerTanelJEDIMM52402:29:32Diplom
1351KotkasRediNN28902:29:32Diplom
1352PadrikKatrinNN29002:29:34Diplom
1353TimuskAngelaJõgeva HaiglaNN29102:29:35Diplom
1354TalantsevLeonidNEJ spordiklubiMM458702:29:51Diplom
1355ObergMari-LiisSpordiseltsNN29202:30:02Diplom
1356NõgesmäeEveliNN406902:30:08Diplom
1357OjapervEneTartu VanglaNN454002:30:11Diplom
1358LiiveKätlinNNN1802:30:12Diplom
1359MoudgilCharnjitMM4015002:30:19Diplom
1360KallasJaneNN454102:30:20Diplom
1361SildSoileNN407002:30:21Diplom
1362VoitesAroonika-Margarita21cc TriatloniklubiNN29302:30:23Diplom
1363VehlmannJaanJK HERMESMM70402:30:25Diplom
1364HellamaaKoitMMN2502:30:44Diplom
1365UksovAndreiLõuna Eesti Haigla ASMM52502:30:48Diplom
1366JürgensohnRainisMPA1202:31:04Diplom
1367OtsDeevi1. jalaväebrigaadNN407102:31:14Diplom
1368MarcinkeviczJüriSpartaMM504502:31:23Diplom
1369ParboMargeSpartaNN407202:31:30Diplom
1370RääkTiinaNN29402:31:48Diplom
1371VaremäeAnriMM52602:31:48Diplom
1372TeasEvelinNN29502:31:49Diplom
1373TeasLarsMM52702:31:49Diplom
1374KaldaPilleSK MetsasõbradNN29602:31:52Diplom
1375LilleAloMM52802:32:03Diplom
1376RannusSanderMM52902:32:13Diplom
1377ŠlajusMarisValio Eesti ASNNN1902:32:31Diplom
1378RaudStenMPA1302:32:33Diplom
1379SeppTeesiNN29702:32:34Diplom
1380MuruSilvarMM53002:32:35Diplom
1381KaasikJutaNelsonNN454202:32:44Diplom
1382TammTiitMM551502:32:51Diplom
1383KaukolahtiTimoMM4015102:32:58Diplom
1384JõesaarTanelMM53102:33:19Diplom
1385KarasevaMarinaSpordiseltsNN29802:33:45Diplom
1386RaukRaileEolaneNN29902:34:09Diplom
1387PihlajaniemiMarkkuSmileritMM60902:34:12Diplom
1388PihlajaniemiTarjaSmileritNN551002:34:12Diplom
1389ToomingKristjanMMN2602:34:26Diplom
1390SulgLoraNN30002:35:09Diplom
1391JegorovRainerMM53202:35:23Diplom
1392RääbisAinMM458802:35:38Diplom
1393RoosimägiRaunoMM53302:35:51Diplom
1394ToirkMerleNN30102:35:57Diplom
1395HeinMarie HeleneNNN2002:37:01Diplom
1396SüllaAllanMM551602:37:10Diplom
1397RaiesteGerliNN30202:37:47Diplom
1398LahtveeLeilaNN30302:37:57Diplom
1399GubinskiAnnelyRapla SVK/NaiskodukaitseNN407302:38:23Diplom
1400KaarlõpPiretNN30402:38:36Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.