Tulemused 2016 21km

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
333MikliMax-SanderMM18701:41:53Diplom
332TähepõldMargusMKM jooksuklubiMM18601:41:53Diplom
331KösterRaulMyfitness ViruMM452901:41:52Diplom
330MäeMaieNN2601:41:51Diplom
329KaljurandAinMM501401:41:49Diplom
328ValkMaretNN2501:41:44Diplom
327HärmaEliisAmblaNNN101:41:43Diplom
326SeppKevinMM18501:41:42Diplom
325LesihhinRomanMotusMM404601:41:41Diplom
324MaisteAndrusTreeningpartner/DiadoraMM501301:41:37Diplom
323MärssLyNN40701:41:37Diplom
322OrgusaarMärtMM452801:41:36Diplom
321IvanovVeigoMM18401:41:35Diplom
320NaukaRagnarMM18301:41:30Diplom
319OrasKaarelMM18201:41:25Diplom
318LuikMihkelMM18101:41:22Diplom
317TederKasparMM18001:41:22Diplom
316LappErkkiMM17901:41:19Diplom
315TellingUrmasvaba meesMM501201:41:18Diplom
314SafonovDmitryMM17801:41:17Diplom
313KuznetsovPeeterMM404501:41:15Diplom
312SuursaarÜloUniversity of TartuMM501101:41:05Diplom
311AhtijainenRistoMM17701:41:05Diplom
310LättEvelinTartu RulluisuklubiNN2401:41:03Diplom
309GussevRainMM17601:41:03Diplom
308VarblaneMarekMM452701:40:58Diplom
307MalmreOlariMM17501:40:58Diplom
306JakobsonAivarMM17401:40:48Diplom
305AdariRaulMM17301:40:40Diplom
304StarkopfElis-HelenNNJ101:40:38Diplom
303EglitOliverLival SportMM17201:40:35Diplom
302MürkMerlinNN2301:40:33Diplom
301TammesaluRaulMM17101:40:31Diplom
300ValterMarkoSK JooksupartnerMM17001:40:29Diplom
299KangroDanelMM16901:40:24Diplom
298VillikEgleProRunnerNN2201:40:22Diplom
297LiisterJörgenMM16801:40:22Diplom
296TarvisAnnoA2K SpordiklubiMM16701:40:19Diplom
295KarmaAndriMM16601:40:19Diplom
294KangurRaulJooksuklubi SarmaMM452601:40:16Diplom
293SaarLaurMyFitnessMM501001:40:14Diplom
292RebaneRaitEesti Energia SKMM16501:40:10Diplom
291SoometsVeikoKiisid/LekkodMM16401:40:08Diplom
290VorontsovAlekseiMM404401:40:04Diplom
289NormakMargusMM452501:39:57Diplom
288KornõševMihhailSpordiseltsMM16301:39:56Diplom
287KivipõldKaidoMM16201:39:55Diplom
286MuuliEerikMM16101:39:54Diplom
285ToomToomasSK StaminaMM55401:39:52Diplom
284LepikRainerMM16001:39:49Diplom
283KallasUiboMM15901:39:48Diplom
282NärepPiretNN2101:39:46Diplom
281KukkMeelisSUKL JõuluMM55301:39:45Diplom
280TimofejevDmitriMM404301:39:43Diplom
279SarematTarmoJCI RAKVEREMM15801:39:41Diplom
278TuuletareArgokorvpalliklubi meeste varjupaikMM15701:39:38Diplom
277KreekEvertMM452401:39:34Diplom
276TõnismäeMarekMM404201:39:32Diplom
275LeerJanekCC Rota MobilisMM15601:39:31Diplom
274RäliTuuliNN2001:39:31Diplom
273OjasaarEvarMM15501:39:28Diplom
272TereštšenkovAlekseiTelia SpordiklubiMM50901:39:25Diplom
271RoosIngmarT grupp ASMM15401:39:24Diplom
270JõgisteReigoMM15301:39:23Diplom
269KaldmaUrmasSK JooksupartnerMM452301:39:21Diplom
268VaiklaMaigiRimi EestiNN40601:39:21Diplom
267LeibenauMarko1. jalaväebrigaadMM404101:39:20Diplom
266LeesmäeJüriOK WestMM70101:39:15Diplom
265LopsikPriitSwedbank SKMM15201:39:10Diplom
264JürsSiljaNN1901:39:08Diplom
263TugedamRaidoMM15101:39:07Diplom
262GajekMagdalenaNN40501:39:07Diplom
261IlpTaaviPlaytechMM15001:39:00Diplom
260GritskevichGalinaNTA101:38:56Diplom
259ÕismaaRaunoMTA SKMM14901:38:46Diplom
258GajekGrzegorzMM14801:38:46Diplom
257IngoldJohn500th EngineersMM14701:38:45Diplom
256BaklerHenryMM14601:38:35Diplom
255SiyalskyVladislavMM50801:38:34Diplom
254VahtraMärtMM14501:38:32Diplom
253ToomingMarkoMM14401:38:32Diplom
252KambekSiimEKSLMM14301:38:26Diplom
251AssmannAnts ErikRakvere Karmeli KogudusMM14201:38:26Diplom
250KruusmägiMikkMM14101:38:22Diplom
249IbisMargusMM452201:38:22Diplom
248UngaRainMM14001:38:21Diplom
247KingseppAnniNN1801:38:14Diplom
246JoasooJaanusTallinnStrongMM13901:38:13Diplom
245LiimHannesPioneeripataljonMM13801:38:11Diplom
244SempelsonAiliSidepataljonNN45201:38:08Diplom
243TukkPatrickMMN501:38:07Diplom
242KusmaRomanAQVA SPAMM50701:38:01Diplom
241TiidemannMikkMM13701:37:59Diplom
240VäliTanelMM13601:37:59Diplom
239HermsaluAndoTreeningpartnerMM404001:37:52Diplom
238KalaKasparVõru SuusaklubiMM13501:37:51Diplom
237GostevDmitriABB SpordiklubiMM13401:37:50Diplom
236KuusaluIvoEUKMM13301:37:47Diplom
235TulpKristjanTreeningpartnerMM13201:37:44Diplom
234KuboKittyMaria jooksuklubiNN40401:37:43Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.