Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaegDiplom
1307AstokHaraldMMN2402:23:34Diplom
34VainerMiikoMTA SKMM2401:21:17Diplom
310LättEvelinTartu RulluisuklubiNN2401:41:03Diplom
579SarapuuArvoMM502401:49:53Diplom
137OjalillRaimondFB JooksmineMM402401:32:23Diplom
756VeeringKairitNN402301:55:40Diplom
269KaldmaUrmasSK JooksupartnerMM452301:39:21Diplom
1293SamsSiimMMN2302:20:54Diplom
1039SabolotiniPilleNN452302:06:01Diplom
32KohoTanelSK ProRunnerMM2301:21:08Diplom
302MürkMerlinNN2301:40:33Diplom
576BorisovSergeyMM502301:49:50Diplom
135PohlakTarmoSK JooksupartnerMM402301:32:17Diplom
1013AntonsMailiKaitseliit Järva MalevNN452202:05:07Diplom
249IbisMargusMM452201:38:22Diplom
29TiiksaarAaroMM2201:20:23Diplom
298VillikEgleProRunnerNN2201:40:22Diplom
567JäägerHeikiMM502201:49:32Diplom
131PihlakUrmasMM402201:32:06Diplom
1195PenjanMeelisAlutaguse malevMMN2202:14:19Diplom
693PallEneliNN402201:53:39Diplom
231LillmetsÜllarMM452101:37:37Diplom
999SaupõldKülliTTTTKNN452102:04:43Diplom
26VõsuMarekValio Eesti ASMM2101:19:58Diplom
282NärepPiretNN2101:39:46Diplom
566VõipRaivoMM502101:49:32Diplom
127SemenkovAndrei1. jalaväebrigaadMM402101:31:45Diplom
1411VoisAgnesNNN2102:44:45Diplom
1176NukkiStenMMN2102:12:54Diplom
692ToomMarjuNN402101:53:39Diplom
963PajulaHeiviNN452002:03:05Diplom
224HillepEinarMM452001:37:18Diplom
525MerilaMatiMM502001:48:28Diplom
274RäliTuuliNN2001:39:31Diplom
25BõmbergRainTelia SpordiklubiMM2001:19:57Diplom
1395HeinMarie HeleneNNN2002:37:01Diplom
629ReinikPiretNN402001:51:22Diplom
121RuusUrmasMM402001:31:27Diplom
1158SeliAhtoMMN2002:11:05Diplom
222SionAivoMM451901:37:13Diplom
503LahtTarmoMM501901:47:54Diplom
264JürsSiljaNN1901:39:08Diplom
24SallaRaimoTÜRI JÕUDMM1901:19:57Diplom
1377ŠlajusMarisValio Eesti ASNNN1902:32:31Diplom
612PaduMareFB JooksmineNN401901:51:02Diplom
1138PaapJoelPaapmeistridMMN1902:10:17Diplom
117SuvorovAnatoliMM401901:31:21Diplom
930KaasikKairitNN451902:01:50Diplom
215KaegasRaivoPK KGSMM451801:36:53Diplom
493VeelainErmoMM501801:47:31Diplom
247KingseppAnniNN1801:38:14Diplom
1033TäppKevinLiliina OÜMMN1802:05:47Diplom
23GeringMargusMM1801:19:50Diplom
569LeeduLyNN401801:49:35Diplom
1358LiiveKätlinNNN1802:30:12Diplom
876SanglaKarinNN451801:59:39Diplom
110MõttusEeroTäppsportlasedMM401801:30:39Diplom
1419LuukaEstaNN501802:47:04Diplom
458SellikRaivoMM501701:46:27Diplom
211KadakUrmasMM451701:36:46Diplom
226EisanJaanikaNN1701:37:20Diplom
996KaurGerrerthMMN1702:04:39Diplom
22MäeotsJannesSK ProRunnerMM1701:19:41Diplom
559MeyTeaNN401701:49:24Diplom
867KirsipuuSigneNN451701:59:24Diplom
108EralaRannoMM401701:30:26Diplom
1409MullaKajaStaminaNN501702:44:13Diplom
1413SokkAndresMM551702:44:49Diplom
1207TaelMerilinNNN1702:14:59Diplom
200KaljuveeDianaNN1601:36:04Diplom
204KaegasMargusMM451601:36:26Diplom
993TammsaarAl WilliamMMN1602:04:31Diplom
20SimsonPriitEesti PäevalehtMM1601:19:18Diplom
555Krünvald-JaarmanLiinaNN401601:49:18Diplom
1326RooseMarge-ElinNN501602:24:58Diplom
857KaruIngaNN451601:59:01Diplom
106LellepKalleSK ProRunnerMM401601:30:22Diplom
1396SüllaAllanMM551602:37:10Diplom
1171OjaCarmenNNN1602:12:29Diplom
426EkholmElmarMM501601:45:24Diplom
195VlassovDagmarSpartaNN1501:35:48Diplom
196TürksonArneSuusahulludMM451501:35:53Diplom
972BorkKasparMMN1502:03:31Diplom
779HennoKaieSaint Gobain Glass EstoniaNN451501:56:35Diplom
17PiipKaarelSK ProRunnerMM1501:19:01Diplom
1310RüütelKullaElujooksNN501502:23:49Diplom
1320VooglaHenriPioneeripataljonMMJ1502:24:27Diplom
553KoolIngeNN401501:49:14Diplom
350PrantsHeikiVõru SuusaklubiMM501501:42:30Diplom
102KuningasAndresMM401501:29:53Diplom
1382TammTiitMM551502:32:51Diplom
1165IlissonLiilikaNNN1502:11:45Diplom
191SuviSilvaTartu Spordiselts KalevNN1401:35:38Diplom
1223IstsenkoSergeiJK StartMM551402:16:01Diplom
1247LeeGenSK Vanad OlümpiaaladMMJ1402:17:08Diplom
754EtverkMerikeNordwoodNN451401:55:36Diplom
16JuhkovJanarTreeningpartner Diadora jooksutiimMM1401:18:49Diplom
1304KullAetNN501402:23:15Diplom
537KindlamJaanikaNN401401:48:52Diplom
1321EriksonPille RiinNTA1402:24:28Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.