Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
609TilkTerjeNN6501:50:57Diplom
865MetsMariNN12701:59:19Diplom
1121VaigurandTaimaGrossi ToidukaubadNN20802:09:36Diplom
610MalvaLiinaNN6601:51:01Diplom
611SammalpärgHeittiNN6701:51:02Diplom
1379SeppTeesiNN29702:32:34Diplom
870HansbergHelenNN12801:59:33Diplom
871PärnaTriinNN12901:59:34Diplom
1128MarmorElinaNN20902:09:58Diplom
617SarvMariaNN6801:51:06Diplom
1385KarasevaMarinaSpordiseltsNN29802:33:45Diplom
1130NäärAnnikaNN21002:10:08Diplom
1386RaukRaileEolaneNN29902:34:09Diplom
1131NiinepuuEppNN21102:10:08Diplom
1133KoortKülliNN21202:10:12Diplom
1390SulgLoraNN30002:35:09Diplom
1135LangiKristineNN21302:10:13Diplom
624LõuneHelenaNN6901:51:17Diplom
625LiisMerlinNN7001:51:18Diplom
1394ToirkMerleNN30102:35:57Diplom
1397RaiesteGerliNN30202:37:47Diplom
1142VanyanAniNN21402:10:24Diplom
1398LahtveeLeilaNN30302:37:57Diplom
375PuksKristaSportland Eesti ASNN3101:43:42Diplom
631AitmanHannelyNN7101:51:25Diplom
887RoosCandelaNN13002:00:12Diplom
1144RoosilehtKristiinaNN21502:10:26Diplom
1400KaarlõpPiretNN30402:38:36Diplom
633LuihLiinaEAÜSNN7201:51:31Diplom
1401MetsapoolJaneliNN30502:38:54Diplom
890MõikCaisa-MeriliNN13102:00:12Diplom
379KamdronKarinNN3201:43:51Diplom
891ToimeKelliNN13202:00:20Diplom
1147MölderEinikeEesti Noorsootöö KeskusNN21602:10:31Diplom
1403RoolaidMerleNN30602:38:59Diplom
1148BirkKaitiNN21702:10:35Diplom
1404EinreKarenNN30702:39:07Diplom
381MüürMaretNN3301:43:53Diplom
1406KuusReeniNN30802:40:30Diplom
640TimofejevaIrinaNN7301:51:46Diplom
1152PoudelDianaNN21802:10:42Diplom
1408Torn-KirsipuuMarjeNN30902:43:16Diplom
1410VärkPille-RiinNN31002:44:20Diplom
646SarvEneliNN7401:51:54Diplom
902KulaKertuNN13302:00:40Diplom
1414RannaHelenaRR SuusaklubiNN31102:45:12Diplom
648MaidlaMarke2. JALAVäEBRIGAADNN7501:51:55Diplom
1160JakobsonAgeNN21902:11:22Diplom
1416SteeleAshleyNN31202:46:49Diplom
649NurkKairiTartu ÜlikoolNN7601:51:58Diplom
650MatsKatriinTransferwiseNN7701:51:59Diplom
1162RosikAireNN22002:11:35Diplom
651NapsepHelenaTransferwiseNN7801:52:00Diplom
907KaaremaaAnnaliisaNN13402:00:53Diplom
908VäisänenEmmiNN13502:00:59Diplom
1420VäljaotsPiretTartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori Akadeemiline SpordiklubiNN31302:47:26Diplom
397PajupuuAnnikaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN3401:44:32Diplom
1421PärtelMariliTartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori Akadeemiline SpordiklubiNN31402:47:26Diplom
910SoopKadiNN13602:01:01Diplom
143KuivKadiliisSK ProRunnerNN901:32:30Diplom
1167VäliJanaNN22102:11:49Diplom
656TiigiKätlinNN7901:52:15Diplom
1424RajasooKarolineEesti Energia SpordiklubiNN31502:48:09Diplom
1170JusikainenLaiviASTERA ASNN22202:12:16Diplom
1426KyllönenHillaNN31602:48:29Diplom
148RammulBritSpartaNN1001:32:52Diplom
916HintMiinaNN13702:01:15Diplom
1172ÕnneSandraNN22302:12:29Diplom
1428SiimannKeityNN31702:52:50Diplom
1173SüdaSheilaNN22402:12:38Diplom
918PaapsiKeiuMetsaelamusNN13802:01:22Diplom
919PõldpüüEgeliSaaremaa NKKNN13902:01:23Diplom
1175PajurMarisNN22502:12:53Diplom
920NeidorfKerttuNN14002:01:23Diplom
1432UutsaluRagneNN31803:00:50Diplom
665LiisHelenNN8001:52:36Diplom
1177MuruAnnemariNN22602:12:56Diplom
1433TobiasKaireNN31903:09:01Diplom
666TuvikeErikaNN8101:52:36Diplom
922KuuskAuneNN14102:01:27Diplom
668VirkusKatrelNN8201:52:41Diplom
413MetsamaaAnneliNN3501:44:58Diplom
159SillusteLiinaSpartaNN1101:33:46Diplom
927JaaniPilleNN14202:01:44Diplom
928KobzarKatrinNN14302:01:46Diplom
1184SoosaarUlviSK InspiredNN22702:13:41Diplom
673Nova-GinzburgJelenaNN8301:52:54Diplom
418BeljantsevaJelenaNN3601:45:08Diplom
674PeetsoMoonikaNN8401:52:57Diplom
1186LaanojaBirgitNN22802:13:53Diplom
932ArnekAdeeleSportland Eesti ASNN14402:01:56Diplom
1188RannikLiisiNN22902:13:57Diplom
933VimbergJekaterinaNevotex Narva OÜNN14502:02:01Diplom
678AltosaarPiretNN8501:53:13Diplom
934LeigerLiinaNN14602:02:02Diplom
1190MölderKadiSpartaNN23002:14:02Diplom
679RiisaluKrislinNN8601:53:14Diplom
424AusmeesEvelinSwedbankNN3701:45:18Diplom
936NilsonNelliSportland Eesti ASNN14702:02:03Diplom
938KipperViigiNN14802:02:09Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.