Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1428SiimannKeityNN31702:52:50Diplom
1429SiimannSiimMM53502:52:50Diplom
829SiimerMartinProRunnerMM456301:57:57Diplom
484SiimonLindaNN4701:47:15Diplom
1314SikkalTriinNN27702:24:07Diplom
1361SildSoileNN407002:30:21Diplom
165SildLasseMM9901:34:03Diplom
873Sild-NeemeEikeCityspa NN403201:59:36Diplom
1109SildnikHelenLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN20402:09:14Diplom
1317SillarHanna-LiisNN27902:24:21Diplom
826SillasteMikkTTTTKMM38901:57:54Diplom
159SillusteLiinaSpartaNN1101:33:46Diplom
359SimmonsMitchell500th EngineersMM20101:42:44Diplom
20SimsonPriitEesti PäevalehtMM1601:19:18Diplom
1032SinghDaljeetMM44202:05:45Diplom
222SionAivoMM451901:37:13Diplom
1129SionSaaraNTA802:10:07Diplom
1417SirkelAinoNN70102:47:01Diplom
1430SirkelMarisAlutaguse malevNN454703:00:50Diplom
751ŠišikinSergeiMEGIDOMM409701:55:33Diplom
255SiyalskyVladislavMM50801:38:34Diplom
439SkolozhabskyyOleksandrCYBERSHOP.EEMM406001:45:42Diplom
523ŠkubelAndreiMM28801:48:24Diplom
405SkvortsovPavelSecond WindMM23201:44:49Diplom
1377ŠlajusMarisValio Eesti ASNNN1902:32:31Diplom
1230SmithReggieMM49502:16:13Diplom
100SmorodinDmitriMM6301:29:42Diplom
38SnitsarenkoTarassMM2701:21:41Diplom
1412SokkJelenaNN454302:44:48Diplom
1413SokkAndresMM551702:44:49Diplom
291SoometsVeikoKiisid/LekkodMM16401:40:08Diplom
551SoomreRandoMM30101:49:13Diplom
910SoopKadiNN13602:01:01Diplom
1184SoosaarUlviSK InspiredNN22702:13:41Diplom
591SorokinaZairaNN45901:50:14Diplom
304StarkopfElis-HelenNNJ101:40:38Diplom
810StavrovSergeyMM503201:57:17Diplom
1416SteeleAshleyNN31202:46:49Diplom
364SteinkrausShawn500th EngineersMM20501:42:57Diplom
613ŠtõkovStanislavMM32501:51:03Diplom
1183StrauchSiimMM48402:13:39Diplom
1173SüdaSheilaNN22402:12:38Diplom
383SuikIngaTäppsportlasedNN401001:43:56Diplom
1338SuitsAndrusMM504402:27:10Diplom
372SulendHerkiMM21201:43:35Diplom
12SulevVeikoLäänemaa KJKMM1001:16:28Diplom
1390SulgLoraNN30002:35:09Diplom
1396SüllaAllanMM551602:37:10Diplom
1064SultsGertrudNNN1102:07:07Diplom
980SuluRaulRIKMM43402:03:54Diplom
183SumbergJanekMM403201:35:01Diplom
1265SuneRaidoLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM50202:18:32Diplom
897SuurArviMM456902:00:29Diplom
653SuurkaevTaaviASTERAMM33601:52:08Diplom
820SuurkiviCathy-LiisNN11601:57:30Diplom
1316SuurkülaKaiSpartaNN27802:24:16Diplom
1300SuursaarÜlleUniversity of TartuNN55902:23:00Diplom
312SuursaarÜloUniversity of TartuMM501101:41:05Diplom
807SuursildAloABB SpordiklubiMM38401:57:12Diplom
1057SuurväliAstaNN501102:06:42Diplom
191SuviSilvaTartu Spordiselts KalevNN1401:35:38Diplom
117SuvorovAnatoliMM401901:31:21Diplom
180TaalArlesFB JooksmineMM403001:34:58Diplom
1207TaelMerilinNNN1702:14:59Diplom
643TaggerReginaNNJ401:51:50Diplom
332TähepõldMargusMKM jooksuklubiMM18601:41:53Diplom
341TähesteTanelSK MetsasõbradMM19001:42:08Diplom
565TakkMihkelMMN801:49:31Diplom
1354TalantsevLeonidNEJ spordiklubiMM458702:29:51Diplom
1024TaliAino-SilviaNN17602:05:30Diplom
795TallermanIvarAlutaguse malevMM38101:56:58Diplom
107TaltsEveTelia SpordiklubiNN40101:30:26Diplom
623TaluTauriMetro SquashiklubiMM408001:51:15Diplom
446TalvikMikkMM25401:46:02Diplom
875TalviojaTuomasSSFMM456601:59:37Diplom
630TambaumVahurMM33101:51:23Diplom
112TameriTarviMM7001:30:56Diplom
444TammTambetMM25201:45:57Diplom
454TammAndresMM406101:46:15Diplom
455TammAndresPPAMM25801:46:20Diplom
987TammMaaliVirudentNNN1002:04:19Diplom
771TammSiiriNN402501:56:19Diplom
11TammMartinRapla JooksuklubiMM901:16:24Diplom
1312TammÜlleNN27602:23:58Diplom
1382TammTiitMM551502:32:51Diplom
1425TammKailiNN454602:48:25Diplom
173TammMarisNN1201:34:25Diplom
967TammeMari-LiisNN15902:03:16Diplom
301TammesaluRaulMM17101:40:31Diplom
145TammikTaavetMM8901:32:36Diplom
993TammsaarAl WilliamMMN1602:04:31Diplom
434TammsaarKristjanMM24701:45:36Diplom
661TammsaluMeelisMTÜ Telia SpordiklubiMM33801:52:22Diplom
664TänavMarkoMM34001:52:35Diplom
1033TäppKevinLiliina OÜMMN1802:05:47Diplom
953TäppMehisLiliina OÜMM4012002:02:41Diplom
1053TappoMarilinNN18702:06:30Diplom
947TarreAigarMM42702:02:28Diplom
1200TartAllanMM48802:14:35Diplom
296TarvisAnnoA2K SpordiklubiMM16701:40:19Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.