Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
933VimbergJekaterinaNevotex Narva OÜNN14502:02:01Diplom
577BazhenovYurynoMM454501:49:52Diplom
754EtverkMerikeNordwoodNN451401:55:36Diplom
639KärmoAllarNovabuilders OÜMM33201:51:45Diplom
1092FedoritšKristoÕhutõrjepataljonMM46202:08:44Diplom
707TubliPeeterOK KooperaatorMM35501:54:05Diplom
266LeesmäeJüriOK WestMM70101:39:15Diplom
998OrgMarisOlympic CasinoNN16602:04:43Diplom
658RepkinPeterOmniva SKMM455001:52:17Diplom
164MonahhovaLarissaOmniva SKNN50101:34:01Diplom
1198VinnePilleOrienteerumisklubi Põlva KobrasNN23102:14:33Diplom
104KondaevDmitryOÜ RademarMM6601:30:00Diplom
1017ÕunapuuUnoÕunapuuMM60702:05:18Diplom
1018Õunapuu-SeidelbergKailiÕunapuuNN17302:05:18Diplom
1168KaasikIndrekPaapmeister (RAHA)MMJ1302:12:06Diplom
1138PaapJoelPaapmeistridMMN1902:10:17Diplom
1333MoorMadisPäästeametMM51902:26:41Diplom
459EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM26101:46:30Diplom
781JuknaiteIviPaide JooksusõbradNN402601:56:38Diplom
1329RandSaimaPärnu Klubi TervisesportNN60602:25:42Diplom
225PaluSilverPeetri KoolMM12901:37:19Diplom
209NagelGeorg-HaraldPioneeripataljonMMJ501:36:38Diplom
990KuusikKautePioneeripataljonMMJ1102:04:28Diplom
1005BirkMortenPioneeripataljonMMJ1202:04:56Diplom
245LiimHannesPioneeripataljonMM13801:38:11Diplom
505TipnerMargusPioneeripataljonMMN701:48:00Diplom
1320VooglaHenriPioneeripataljonMMJ1502:24:27Diplom
44FreibergArviPioneeripataljonMMJ201:23:32Diplom
47TõnströmEnariPioneeripataljonMMN201:23:54Diplom
1078KuusklaTimmoPioneeripataljonMM45802:07:49Diplom
838AaslaidRasmusPioneeripataljonMM39401:58:09Diplom
882LichtAsoPioneeripataljonMM40601:59:59Diplom
215KaegasRaivoPK KGSMM451801:36:53Diplom
495VahtIvarPlastoMM27601:47:33Diplom
261IlpTaaviPlaytechMM15001:39:00Diplom
886OrloAndreasPlaytechMM40802:00:07Diplom
512PlaanErikPõhjakeskusMM28301:48:17Diplom
485NaelPaavoPorterracingMM406701:47:17Diplom
455TammAndresPPAMM25801:46:20Diplom
111TjuškaViktorPPAMM6901:30:51Diplom
595TšihhatšjovNikolaiProekspert ASMM31801:50:24Diplom
298VillikEgleProRunnerNN2201:40:22Diplom
1067KruusmannIngridProRunnerNN404702:07:15Diplom
829SiimerMartinProRunnerMM456301:57:57Diplom
850AnnukMerikeneProRunnerNN12401:58:43Diplom
169LauringKarreProRunnerMM50301:34:17Diplom
682NurmikAndrusProRunnerMM502601:53:22Diplom
1327PlaksoKristoPuhhidMM51702:25:26Diplom
1328OjaJüriPuhhidMM51802:25:26Diplom
830KendaruSten-HenrikPuhhidMM39001:57:57Diplom
703AltMarisPwCNN9001:54:01Diplom
711MerimaaMargitPwCNN9201:54:12Diplom
1045ValdmetsMaarjaRademarNN18302:06:16Diplom
1047MuinasteRaimoRademarMM44802:06:18Diplom
162PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM9801:33:56Diplom
681KondKuidoRakvereMM455301:53:20Diplom
1239VullaLiinaRakvere HaiglaNN25002:16:50Diplom
251AssmannAnts ErikRakvere Karmeli KogudusMM14201:38:26Diplom
11TammMartinRapla JooksuklubiMM901:16:24Diplom
1399GubinskiAnnelyRapla SVK/NaiskodukaitseNN407302:38:23Diplom
734VilgoRiivoRaplamaa Tublid MaratoonaridMM36401:55:01Diplom
475SchärBretReval SportNN4501:46:57Diplom
982LindreGetriinRiigi Infosüsteemi AmetNN16302:03:59Diplom
980SuluRaulRIKMM43402:03:54Diplom
178PiibelehtVelmarRIKMM10501:34:37Diplom
268VaiklaMaigiRimi EestiNN40601:39:21Diplom
642RootareOttRitska SKMM502501:51:50Diplom
365HirsJanekRR SiplasedMM20601:42:58Diplom
1270JalakasKairiRR SuusaklubiNN26302:19:01Diplom
1414RannaHelenaRR SuusaklubiNN31102:45:12Diplom
1203MiljukovaClaireRR SuusaklubiNN405602:14:51Diplom
557RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM30401:49:19Diplom
823MägiHolgerRulluisuklubi ABECMM4011101:57:46Diplom
696LabeMarekSA ErametsakakeskusMM35001:53:45Diplom
919PõldpüüEgeliSaaremaa NKKNN13902:01:23Diplom
779HennoKaieSaint Gobain Glass EstoniaNN451501:56:35Diplom
70VeideHannesSaint Gobain Glass EstoniaMM401101:27:05Diplom
1116HennoTannarSaint Gobain Glass EstoniaMM503902:09:29Diplom
363TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM20401:42:54Diplom
88LehtlaReigoSAKU MARATONMM45701:28:41Diplom
402TemperRaidoSaku Õlletehase SpordiklubiMM22901:44:46Diplom
36MonveltLauriSchnelli SKMM2601:21:31Diplom
216KaburSanderScoutspataljonMM12301:36:56Diplom
82ReimetsRamonSeakisaMM5101:28:07Diplom
405SkvortsovPavelSecond WindMM23201:44:49Diplom
15AntonArviSeiklushuntMM1301:18:27Diplom
979KõivikKristiSelverNN16202:03:53Diplom
212LiebenauRaunoSelverMM12201:36:49Diplom
352KaaverSiiriSHMNN50301:42:37Diplom
966EesaluDmitriSidepataljonMM43102:03:15Diplom
716PredbannikovNikolaiSidepataljonMM35601:54:31Diplom
973RoostGertSidepataljonMM43302:03:32Diplom
244SempelsonAiliSidepataljonNN45201:38:08Diplom
834EesmaaSanderSidepataljonMM39201:58:02Diplom
80AssonAilarSidepataljonMM4901:28:00Diplom
386PilleRomanSidepataljonMM21801:44:05Diplom
155HansenJaanSidepataljonMM9401:33:19Diplom
504MüürseppTarmoSiiliteam :)MM453901:47:57Diplom
1037KõrbeMihkelSiilitiim :)MM44402:05:58Diplom
715OjasaarTaunoSimuna SKMM409301:54:28Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.