Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
461OjasooIndrekMM26201:46:31Diplom
1269MaisteAnuNN26202:18:55Diplom
462KuurmannMadisMM26301:46:32Diplom
1270JalakasKairiRR SuusaklubiNN26302:19:01Diplom
465TootsiKasparMM26401:46:39Diplom
1272VälbaKediNN26402:19:07Diplom
467KalvikRaido1. jalaväebrigaadMM26501:46:39Diplom
1275KulverAnneliJussikese 7 SõpraNN26502:19:25Diplom
469PoltimäeKristjanMM26601:46:41Diplom
1279PärnMarelleSpordiseltsNN26602:19:39Diplom
472HornArlesMM26701:46:52Diplom
1284JegorovMirjamNN26702:20:10Diplom
473VeldemannJannoMM26801:46:54Diplom
1287TasaneMariNN26802:20:21Diplom
476RegoMarioMM26901:46:58Diplom
1290ReinsaluSilleIisaku SpordiklubiNN26902:20:24Diplom
478ErlenheimSiimÜhinenud GängstaräpparidMM27001:47:02Diplom
1295PreedinLiisiNaiskodukaitseNN27002:22:26Diplom
482RaamMärtMM27101:47:14Diplom
1298PiirsaluEvaNN27102:22:46Diplom
483KevadOliverMM27201:47:15Diplom
1301MändMaritNN27202:23:03Diplom
490HeinLauriMM27301:47:24Diplom
1306ValnerViivikaNN27302:23:32Diplom
491KoitveArviMM27401:47:26Diplom
1308LeemetEditSportland Eesti ASNN27402:23:35Diplom
494LehtmetsAlariMM27501:47:33Diplom
1311KuppakTiinaNN27502:23:58Diplom
495VahtIvarPlastoMM27601:47:33Diplom
1312TammÜlleNN27602:23:58Diplom
500SerovAntonMM27701:47:48Diplom
1314SikkalTriinNN27702:24:07Diplom
506ToomikPaulMM27801:48:04Diplom
1316SuurkülaKaiSpartaNN27802:24:16Diplom
507ZaitsevEeri1. jalaväebrigaadMM27901:48:07Diplom
1317SillarHanna-LiisNN27902:24:21Diplom
508MikkMarkoMM28001:48:08Diplom
1318RebaneIngridNN28002:24:22Diplom
510PenuRudolfMM28101:48:14Diplom
1323ReimannMarieNN28102:24:39Diplom
511MattisenGuidoBellfireMM28201:48:16Diplom
1331JärvKatrinNN28202:26:02Diplom
512PlaanErikPõhjakeskusMM28301:48:17Diplom
1334KarjusKelliNN28302:26:42Diplom
514BasseyMichael J500th EngineersMM28401:48:18Diplom
1342BarboBirgitNN28402:28:22Diplom
516AverkijevAndreiEAK MM28501:48:19Diplom
1345KapitonovTaisiNN28502:29:01Diplom
519LjubtšenkoBorisEru Surf TeamMM28601:48:22Diplom
1346JärvpõldKaisaNN28602:29:03Diplom
521ViltHardiEAÜSMM28701:48:24Diplom
1348ToompuuLiinaNN28702:29:20Diplom
523ŠkubelAndreiMM28801:48:24Diplom
1349LuistSirveNN28802:29:32Diplom
528RandverFredJeti Tali-ja Jääspordiklubi MTÜMM28901:48:32Diplom
1351KotkasRediNN28902:29:32Diplom
529LeisaluSiimMM29001:48:34Diplom
1352PadrikKatrinNN29002:29:34Diplom
530SavitskiRandoMM29101:48:35Diplom
1353TimuskAngelaJõgeva HaiglaNN29102:29:35Diplom
531ReismanRobertMM29201:48:37Diplom
1355ObergMari-LiisSpordiseltsNN29202:30:02Diplom
534LänsLauriMM29301:48:41Diplom
1362VoitesAroonika-Margarita21cc TriatloniklubiNN29302:30:23Diplom
536ZakhodyaevDmitryMM29401:48:43Diplom
1370RääkTiinaNN29402:31:48Diplom
539AllmäeArminMM29501:48:52Diplom
1372TeasEvelinNN29502:31:49Diplom
541MäeRaunoMM29601:48:54Diplom
1374KaldaPilleSK MetsasõbradNN29602:31:52Diplom
542MooneyBrandon500th EngineersMM29701:48:56Diplom
1379SeppTeesiNN29702:32:34Diplom
543PorvalUrmasMM29801:48:56Diplom
1385KarasevaMarinaSpordiseltsNN29802:33:45Diplom
548BeilmannRainerMM29901:49:09Diplom
1386RaukRaileEolaneNN29902:34:09Diplom
549SaadikMadisMM30001:49:11Diplom
1390SulgLoraNN30002:35:09Diplom
551SoomreRandoMM30101:49:13Diplom
1394ToirkMerleNN30102:35:57Diplom
552TillemannSiimMM30201:49:14Diplom
1397RaiesteGerliNN30202:37:47Diplom
554KuldjaAnreMM30301:49:17Diplom
1398LahtveeLeilaNN30302:37:57Diplom
557RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM30401:49:19Diplom
1400KaarlõpPiretNN30402:38:36Diplom
558ErvinAlarMetek OÜMM30501:49:22Diplom
1401MetsapoolJaneliNN30502:38:54Diplom
563LiivalaidJormaMM30601:49:29Diplom
1403RoolaidMerleNN30602:38:59Diplom
571ViruMarkoMM30701:49:39Diplom
1404EinreKarenNN30702:39:07Diplom
573PihlAtsMM30801:49:41Diplom
1406KuusReeniNN30802:40:30Diplom
574ÜprusToomasMM30901:49:41Diplom
1408Torn-KirsipuuMarjeNN30902:43:16Diplom
578PratkunasAntonMotusMM31001:49:52Diplom
1410VärkPille-RiinNN31002:44:20Diplom
580MürkMadisMM31101:49:55Diplom
1414RannaHelenaRR SuusaklubiNN31102:45:12Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.