Tulemused 2016 21km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1001PelloIvarSky PlusMM43802:04:45Diplom
1002ÕmblusJaanMM457602:04:50Diplom
1003OrulaKadriNN16702:04:52Diplom
1004MuugJaakMM4012502:04:53Diplom
1005BirkMortenPioneeripataljonMMJ1202:04:56Diplom
1006KukkRebekaNN16802:04:57Diplom
1007HämäläinenKatrinNN16902:04:58Diplom
1008VallikiviKadriNN17002:04:59Diplom
1009ViiklaidMarekMM4012602:05:00Diplom
1010UiboaidAiriEesti Panga SpordiklubiNN404302:05:01Diplom
1011JõgiKatrinNN17102:05:04Diplom
1012LoiteMatiMM43902:05:04Diplom
1013AntonsMailiKaitseliit Järva MalevNN452202:05:07Diplom
1014PadarMartinMM44002:05:08Diplom
1015PilvAirikaNN17202:05:09Diplom
1016PaabuskAloEesti Energia SpordiklubiMM4012702:05:12Diplom
1017ÕunapuuUnoÕunapuuMM60702:05:18Diplom
1018Õunapuu-SeidelbergKailiÕunapuuNN17302:05:18Diplom
1019VähiLagleNN404402:05:23Diplom
1020SelterPilleNN404502:05:24Diplom
1021TregubovJuriMM4012802:05:25Diplom
1022TirmasteKerstiNN17402:05:25Diplom
1023KurvitsKerli-NN17502:05:29Diplom
1024TaliAino-SilviaNN17602:05:30Diplom
1025ViimsaluAllarMM44102:05:31Diplom
1026VeskiPiretNN17702:05:34Diplom
1027AasamäeEvelinNN17802:05:35Diplom
1028RosentalJanneNN404602:05:35Diplom
1029BerntzenIngerNN65102:05:38Diplom
1030PiilbergValvoMM4012902:05:39Diplom
1031VatsarLiiliTÜASK FitnessklubiNN17902:05:41Diplom
1032SinghDaljeetMM44202:05:45Diplom
1033TäppKevinLiliina OÜMMN1802:05:47Diplom
1034RimmRaivoMM457702:05:51Diplom
1035LuhametsChristinaNN18002:05:52Diplom
1036KruusaKauriMM44302:05:53Diplom
1037KõrbeMihkelSiilitiim :)MM44402:05:58Diplom
1038RaudRagnarMM44502:06:01Diplom
1039SabolotiniPilleNN452302:06:01Diplom
1040PreesRasmusMM44602:06:02Diplom
1041HeinmaaKarmenNN18102:06:04Diplom
1042ErapartTiitMM44702:06:04Diplom
1043TšurkinaTatjanaSpordiseltsNN452402:06:06Diplom
1044DmitrijevaOlesjaSportland Eesti ASNN18202:06:11Diplom
1045ValdmetsMaarjaRademarNN18302:06:16Diplom
1046JeretHannaNN18402:06:18Diplom
1047MuinasteRaimoRademarMM44802:06:18Diplom
1048VainumäeMarek1. jalaväebrigaadMM44902:06:28Diplom
1049SeppRagnarTondiraba SKMM45002:06:28Diplom
1050KitsingKadiNN18502:06:29Diplom
1051KümnikTõnisMM45102:06:30Diplom
1052NovikovKadiNN18602:06:30Diplom
1053TappoMarilinNN18702:06:30Diplom
1054NokkurKadriNN18802:06:33Diplom
1055NokkurLembitMM503802:06:34Diplom
1056MutsoMaitMM45202:06:37Diplom
1057SuurväliAstaNN501102:06:42Diplom
1058TetsmannTõnisKaitseliit, Pärnumaa malevMM45302:06:42Diplom
1059KadasteMeelisASTERA ASMM4013002:06:45Diplom
1060RaidojaArdoMM45402:06:53Diplom
1061RoosmaaHelenNN18902:07:02Diplom
1062RästKristiinaNN19002:07:03Diplom
1063MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60802:07:05Diplom
1064SultsGertrudNNN1102:07:07Diplom
1065EinbaumPeeterMM4013102:07:13Diplom
1066SiilabergIndrekMM45502:07:14Diplom
1067KruusmannIngridProRunnerNN404702:07:15Diplom
1068LippaIndrekMM4013202:07:16Diplom
1069KlugmanAnnaNN19102:07:20Diplom
1070TobiasEveTrismileNN452502:07:22Diplom
1071KaugerannaGeioMM45602:07:34Diplom
1072AdamsonAnniSpartaNN19202:07:34Diplom
1073KulverRünnoJussikese 7 SõpraMM4013302:07:41Diplom
1074PaasMeelisMM4013402:07:41Diplom
1075LääneEvelyValio Eesti ASNN19302:07:44Diplom
1076JuhansonRelikaNN19402:07:46Diplom
1077JakobsonRistoMM45702:07:49Diplom
1078KuusklaTimmoPioneeripataljonMM45802:07:49Diplom
1079VildekKellyMännikumägiNTA702:07:58Diplom
1080KäoReenaNN452602:08:00Diplom
1081KaasikSigneNN404802:08:01Diplom
1082RuutoMartinMM45902:08:08Diplom
1083JaomaaJanisTrismileMM4013502:08:10Diplom
1084WelsbergMikkMM65302:08:10Diplom
1085SaarMari-AnnNN19502:08:16Diplom
1086KivilaRitaNN404902:08:20Diplom
1087KriisaJuliusMM46002:08:22Diplom
1088LavingMarkocruting OÜMM46102:08:29Diplom
1089KiviloKaido2. JALAVäEBRIGAADMM457802:08:33Diplom
1090Pereyra KröllDeviNN19602:08:38Diplom
1091NoormaaIrmenNN19702:08:41Diplom
1092FedoritšKristoÕhutõrjepataljonMM46202:08:44Diplom
1093MänniGerleNN19802:08:46Diplom
1094JaaniAnneNN55502:08:47Diplom
1095MuugaKätlinValio Eesti ASNN19902:08:49Diplom
1096KiddChrisMM4013602:08:53Diplom
1097IrdJaneSpordiseltsNN20002:08:55Diplom
1098PihlasMarkoMM457902:08:55Diplom
1099VaasnaTiitMM551302:08:59Diplom
1100VaskRaavoEstonian CellMM46302:09:03Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.