Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1014PadarMartinMM44002:05:08Diplom
248UngaRainMM14001:38:21Diplom
250KruusmägiMikkMM14101:38:22Diplom
506ToomikPaulMM27801:48:04Diplom
762PilvMadisMM37201:56:01Diplom
251AssmannAnts ErikRakvere Karmeli KogudusMM14201:38:26Diplom
507ZaitsevEeri1. jalaväebrigaadMM27901:48:07Diplom
252KambekSiimEKSLMM14301:38:26Diplom
508MikkMarkoMM28001:48:08Diplom
253ToomingMarkoMM14401:38:32Diplom
254VahtraMärtMM14501:38:32Diplom
510PenuRudolfMM28101:48:14Diplom
1278PärnMargoFiskarsMM50502:19:39Diplom
511MattisenGuidoBellfireMM28201:48:16Diplom
767RaudsikRanno1. jalaväebrigaadMM37301:56:15Diplom
256BaklerHenryMM14601:38:35Diplom
512PlaanErikPõhjakeskusMM28301:48:17Diplom
1GoriunovAlexanderMM101:10:41Diplom
257IngoldJohn500th EngineersMM14701:38:45Diplom
1025ViimsaluAllarMM44102:05:31Diplom
1281HuopalainenVeikoMM50602:19:48Diplom
2VinogradovYuryMM201:10:56Diplom
258GajekGrzegorzMM14801:38:46Diplom
514BasseyMichael J500th EngineersMM28401:48:18Diplom
770MalaghanPatrick500th EngineersMM37401:56:16Diplom
1282PungasKaidoMM50702:19:54Diplom
3KaisÜlariSK JooksupartnerMM301:13:10Diplom
259ÕismaaRaunoMTA SKMM14901:38:46Diplom
4KallasteJaanusTreenigpartnerMM401:13:27Diplom
516AverkijevAndreiEAK MM28501:48:19Diplom
5Vilaplana VilarOriolMM501:13:31Diplom
261IlpTaaviPlaytechMM15001:39:00Diplom
774GoldKristjanMM37501:56:26Diplom
7MändlaMairoMM601:14:56Diplom
263TugedamRaidoMM15101:39:07Diplom
519LjubtšenkoBorisEru Surf TeamMM28601:48:22Diplom
8IlumäeIndrekMM701:15:17Diplom
1032SinghDaljeetMM44202:05:45Diplom
1288LauriMaitMM50802:20:22Diplom
265LopsikPriitSwedbank SKMM15201:39:10Diplom
521ViltHardiEAÜSMM28701:48:24Diplom
777TinkusAndresKahe Silla KlubiMM37601:56:31Diplom
1289JakuštšenkoMihhailMM50902:20:23Diplom
10PollCrisAQVA SPAMM801:16:05Diplom
778KaljuRaimoMM37701:56:32Diplom
11TammMartinRapla JooksuklubiMM901:16:24Diplom
523ŠkubelAndreiMM28801:48:24Diplom
12SulevVeikoLäänemaa KJKMM1001:16:28Diplom
1036KruusaKauriMM44302:05:53Diplom
1292TombandTanelMM51002:20:41Diplom
13KalaTaaviSK Pleki PandeMM1101:17:44Diplom
1037KõrbeMihkelSiilitiim :)MM44402:05:58Diplom
14MetsMadisSK ProRunnerMM1201:18:08Diplom
270JõgisteReigoMM15301:39:23Diplom
782EhandAndrus1. jalaväebrigaadMM37801:56:39Diplom
1038RaudRagnarMM44502:06:01Diplom
1294ÕunLaasMM51102:22:15Diplom
15AntonArviSeiklushuntMM1301:18:27Diplom
271RoosIngmarT grupp ASMM15401:39:24Diplom
16JuhkovJanarTreeningpartner Diadora jooksutiimMM1401:18:49Diplom
528RandverFredJeti Tali-ja Jääspordiklubi MTÜMM28901:48:32Diplom
1040PreesRasmusMM44602:06:02Diplom
1296PajuMarekElisa spordiklubiMM51202:22:39Diplom
17PiipKaarelSK ProRunnerMM1501:19:01Diplom
273OjasaarEvarMM15501:39:28Diplom
529LeisaluSiimMM29001:48:34Diplom
1297LaulLehoMM51302:22:42Diplom
530SavitskiRandoMM29101:48:35Diplom
1042ErapartTiitMM44702:06:04Diplom
275LeerJanekCC Rota MobilisMM15601:39:31Diplom
531ReismanRobertMM29201:48:37Diplom
20SimsonPriitEesti PäevalehtMM1601:19:18Diplom
22MäeotsJannesSK ProRunnerMM1701:19:41Diplom
278TuuletareArgokorvpalliklubi meeste varjupaikMM15701:39:38Diplom
534LänsLauriMM29301:48:41Diplom
790EmrichAleksandrMEGIDOMM37901:56:52Diplom
23GeringMargusMM1801:19:50Diplom
279SarematTarmoJCI RAKVEREMM15801:39:41Diplom
791PavljutšenkoDanilMEGIDOMM38001:56:52Diplom
1047MuinasteRaimoRademarMM44802:06:18Diplom
24SallaRaimoTÜRI JÕUDMM1901:19:57Diplom
536ZakhodyaevDmitryMM29401:48:43Diplom
1048VainumäeMarek1. jalaväebrigaadMM44902:06:28Diplom
25BõmbergRainTelia SpordiklubiMM2001:19:57Diplom
1049SeppRagnarTondiraba SKMM45002:06:28Diplom
26VõsuMarekValio Eesti ASMM2101:19:58Diplom
283KallasUiboMM15901:39:48Diplom
539AllmäeArminMM29501:48:52Diplom
795TallermanIvarAlutaguse malevMM38101:56:58Diplom
1051KümnikTõnisMM45102:06:30Diplom
284LepikRainerMM16001:39:49Diplom
796KosemetsImreImsi OÜMM38201:57:01Diplom
29TiiksaarAaroMM2201:20:23Diplom
541MäeRaunoMM29601:48:54Diplom
1309PuuseppMärtAS JalajälgMM51402:23:35Diplom
286MuuliEerikMM16101:39:54Diplom
542MooneyBrandon500th EngineersMM29701:48:56Diplom
287KivipõldKaidoMM16201:39:55Diplom
543PorvalUrmasMM29801:48:56Diplom
32KohoTanelSK ProRunnerMM2301:21:08Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.