Tulemused 2016 21km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
101PihlakSanderMM6401:29:43Diplom
102KuningasAndresMM401501:29:53Diplom
103NagelRainerTrismileMM6501:29:58Diplom
104KondaevDmitryOÜ RademarMM6601:30:00Diplom
105AllikTaveMM6701:30:11Diplom
106LellepKalleSK ProRunnerMM401601:30:22Diplom
107TaltsEveTelia SpordiklubiNN40101:30:26Diplom
108EralaRannoMM401701:30:26Diplom
109MölderTaunoHaanja SuusaklubiMM6801:30:35Diplom
110MõttusEeroTäppsportlasedMM401801:30:39Diplom
111TjuškaViktorPPAMM6901:30:51Diplom
112TameriTarviMM7001:30:56Diplom
113KukkKasparMM7101:31:03Diplom
114KlaasKunnarMM7201:31:11Diplom
115RaudseppStevenSK ProRunnerMM7301:31:13Diplom
116UustaloHektorKlubitu MeesMM7401:31:16Diplom
117SuvorovAnatoliMM401901:31:21Diplom
118KottisseReneMM7501:31:22Diplom
119KrilovsRingoVokaMM7601:31:24Diplom
120KuuskKlarikaNN45101:31:26Diplom
121RuusUrmasMM402001:31:27Diplom
122TuttMarkoTreenigpartnerMM7701:31:27Diplom
123AndlaMartinSpartaMM7801:31:30Diplom
124PakkasArkkoMM7901:31:34Diplom
125KirssMairoMM8001:31:36Diplom
126KäremaAgoAsics 2016MM45801:31:43Diplom
127SemenkovAndrei1. jalaväebrigaadMM402101:31:45Diplom
128NurkKristiinaSparta SKNN40201:31:49Diplom
129KokkKristjanSparta/SwedbankMM8101:31:59Diplom
130KärdiTarmoKulina LasteaedMM45901:32:04Diplom
131PihlakUrmasMM402201:32:06Diplom
132LuiRagnarSK ProRunnerMMJ401:32:10Diplom
133PaeKarlMM8201:32:11Diplom
134TruumaaMarekMM8301:32:13Diplom
135PohlakTarmoSK JooksupartnerMM402301:32:17Diplom
136KalameesMikk1. jalaväebrigaadMM8401:32:20Diplom
137OjalillRaimondFB JooksmineMM402401:32:23Diplom
138AlaTaimarKeskkonnaagentuurMM8501:32:23Diplom
139LoitMadisMM8601:32:23Diplom
140HeliMadisLHV sportMM8701:32:24Diplom
141LantsovValeriiMM50201:32:29Diplom
142SaarJüriMM402501:32:29Diplom
143KuivKadiliisSK ProRunnerNN901:32:30Diplom
144RaudsaarTaaviMM8801:32:35Diplom
145TammikTaavetMM8901:32:36Diplom
146LabeAndreMM9001:32:41Diplom
147AllmägiAloSK RadaMM9101:32:47Diplom
148RammulBritSpartaNN1001:32:52Diplom
149TruninAlekseiCone CenterMM9201:32:54Diplom
150KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM9301:32:56Diplom
151RaspelRaidoTreeningpartnerMM451001:33:03Diplom
152ReinapAivarTäppsportlasedMM451101:33:10Diplom
153JesseAivarValga WalketaMM55101:33:12Diplom
154HiienõmmViljarTäppsportlasedMM451201:33:15Diplom
155HansenJaanSidepataljonMM9401:33:19Diplom
156KokkKristoMM451301:33:41Diplom
157GuitarPavelMTÜ SpordiseltsMM9501:33:41Diplom
158EbrilMikhailMM402601:33:44Diplom
159SillusteLiinaSpartaNN1101:33:46Diplom
160OjaReimoMM9601:33:46Diplom
161NikandrovKirillMM9701:33:54Diplom
162PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM9801:33:56Diplom
163HydeMatthewMM402701:33:57Diplom
164MonahhovaLarissaOmniva SKNN50101:34:01Diplom
165SildLasseMM9901:34:03Diplom
166LaasuArnoldSK SaardeMM55201:34:05Diplom
167PõlgastPriitMM402801:34:09Diplom
168SarapuuKristjanMM10001:34:16Diplom
169LauringKarreProRunnerMM50301:34:17Diplom
170GolõnskiJanMotusMMN401:34:19Diplom
171MetsisAadoAnu jooksutrennidMM10101:34:19Diplom
172BorovkovPavelMotus spordiklubi MTÜMM10201:34:24Diplom
173TammMarisNN1201:34:25Diplom
174KaldaKristjanMM10301:34:28Diplom
175VerbitskasMirttiAnu jooksutrennidNN1301:34:31Diplom
176ReinulaKattriNN40301:34:32Diplom
177RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM10401:34:33Diplom
178PiibelehtVelmarRIKMM10501:34:37Diplom
179PärtelpoegIngmarMM402901:34:37Diplom
180TaalArlesFB JooksmineMM403001:34:58Diplom
181KarolinIndrekMM403101:34:59Diplom
182KuuskmäeKaurMM10601:35:01Diplom
183SumbergJanekMM403201:35:01Diplom
184VeedlaSvenMM403301:35:11Diplom
185LajaLehoSK JooksupartnerMM451401:35:13Diplom
186EllmannToomasjooks.eeMM10701:35:16Diplom
187SalusteCarryMM10801:35:21Diplom
188KruupAivarMM10901:35:24Diplom
189KondrovDanelMM11001:35:27Diplom
190KulikovSergeiMM403401:35:29Diplom
191SuviSilvaTartu Spordiselts KalevNN1401:35:38Diplom
192LuikRaulMM11101:35:42Diplom
193HaigonenAlekseiABB SpordiklubiMM11201:35:43Diplom
194JärveHeiloSK JooksupartnerMM403501:35:46Diplom
195VlassovDagmarSpartaNN1501:35:48Diplom
196TürksonArneSuusahulludMM451501:35:53Diplom
197MuruMerikeNN50201:35:55Diplom
198KinEdvinEesti Raudtee SpordiklubiMPA201:35:57Diplom
199HainsooTauriMM11301:36:02Diplom
200KaljuveeDianaNN1601:36:04Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.