Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
291TammaruBrunoMM403500:49:24Diplom
1059PihlakGunnarMPA10800:59:19Diplom
1571GalkovskiInnaNN458001:04:16Diplom
1827LassRailiNN4011401:07:29Diplom
2083Tammert-MüürseppTriinNN59701:10:47Diplom
2595RaudseppKirstinNN79401:19:42Diplom
292UiboKristinaNN401100:49:24Diplom
804SüldJanekMM23600:56:42Diplom
1060VolmerVirkoMM29400:59:20Diplom
1316KaseMalleNN456301:01:54Diplom
1572PankratovMeritNN40401:04:16Diplom
2084KleitzKeitiNNN6901:10:48Diplom
2340VillakoMaarjaNNN8501:14:35Diplom
2596FeršelAnne-LyNN4515201:19:47Diplom
37LeemetRaidoMM1500:40:26Diplom
293SallaYürjoMM10400:49:25Diplom
549VahulaArgoMM405700:53:32Diplom
805VeerväliMagnusMPA8500:56:42Diplom
1061KüttKellyNNN2900:59:22Diplom
1317SooneRainMM4010301:01:54Diplom
1573VuksMärtenMMJ2901:04:16Diplom
1829SaaringAnnikaNTA9801:07:29Diplom
2597ReiningMergeNN79501:19:48Diplom
2853AasmaaMargitNN508201:28:04Diplom
3109KaruSiiriNN5010401:39:27Diplom
294MertsinaHeikoMM10500:49:26Diplom
806HelisteAndresMM454800:56:43Diplom
1062NurkElenNN21200:59:22Diplom
1318VõsuSteveMM32601:01:55Diplom
1574OjaveerKerlyNN40501:04:17Diplom
1830PõldmaKätlinNN51001:07:30Diplom
2086ErkEneNN4511701:10:49Diplom
2342PutkoPilleNN68601:14:36Diplom
2854JüriööAnuNN508301:28:04Diplom
3110SadeKaiNN4521001:39:36Diplom
39TootsAleksanderMM45300:40:33Diplom
295AdliMarekMM403600:49:27Diplom
551MännikGailyNN7700:53:35Diplom
807KukkJaanikaNN14400:56:43Diplom
1063ProvornikovRainisMM29500:59:22Diplom
1319VõsuMirjamNN29301:01:55Diplom
1575SergejevHelenNN40601:04:17Diplom
2087MarjapuuEveNN59801:10:50Diplom
2343JõekeerdMerleNN4016501:14:36Diplom
3111KatselainenTatjanaNN97101:39:52Diplom
40RemmelgAlariMM1600:40:34Diplom
552ValsKristiNN7800:53:35Diplom
808LuikAvoMM454900:56:43Diplom
1064PõllustePriitMM456100:59:22Diplom
1320TariUrmiNNJ1501:01:55Diplom
1576VaglakesKadriNN40701:04:17Diplom
1832RääkMarisNN459501:07:30Diplom
2088LehtlaAnneliNN59901:10:51Diplom
2344SchvartsSirliNN68701:14:37Diplom
2600KusnerovLiiliNN4018801:19:51Diplom
3112EesmaaAnnelaNN4025401:40:00Diplom
41IvaskKristoMM1700:40:35Diplom
297MetsTarvoMM10700:49:28Diplom
1065ApuhtinAnneliNN21300:59:23Diplom
1321KahrKristelNNJ1601:01:55Diplom
1577AntsmaaAnneliNNN5101:04:17Diplom
1833SeireIndrekMM458201:07:31Diplom
2345LemberMerleNN4016601:14:37Diplom
2601JärvelaMarjuNN4018901:19:53Diplom
2857RämmeldSirjeNN508401:28:08Diplom
3113MölderKadiNN97201:40:04Diplom
42RahaArletMMN200:40:48Diplom
554PungIreneNN8000:53:36Diplom
810MadisonJaakMM23800:56:43Diplom
1578PiiskoppelKauriMMN3201:04:17Diplom
1834MolebnovIvoMM37901:07:32Diplom
2090TäheTanitaNN60101:10:52Diplom
2346HuntKajaNN68801:14:38Diplom
2602ToonekurgKadrinNN79701:19:53Diplom
2858ReilentAnnelyNN89401:28:11Diplom
3114ReigoAnnikaNN97301:40:05Diplom
43AnnamaJaanusMM40900:40:50Diplom
299TreiIlmarMM452100:49:29Diplom
555TurbKristiinaNN8100:53:37Diplom
811ArosAireNN404400:56:45Diplom
1067SädeLiisaNN21400:59:23Diplom
1579SeppToomasMM34901:04:18Diplom
1835AdonovHelenaNN51101:07:33Diplom
2091TäheIlmeNN4511801:10:52Diplom
2347KeertKatrinNN68901:14:38Diplom
2603SakkosAiviNN79801:19:56Diplom
2859RohtojaEveliNN89501:28:13Diplom
44LilleViljarMM1800:40:51Diplom
812KaskKarl JohannesMPA8600:56:45Diplom
1068RaumanGregorMPA10900:59:25Diplom
1324UustaluKoitMM32701:01:56Diplom
1580KrielKaijoMM35001:04:18Diplom
1836AartKristinNTA9901:07:34Diplom
2604KuusikKarenNN79901:19:56Diplom
2860KalameesAnetteNNN11301:28:17Diplom
45KalninsUldisMM45400:40:53Diplom
813TammTimoMM23900:56:45Diplom
1069MarksonEvaNN21500:59:25Diplom
1325VirveMarleenNN29501:01:56Diplom
2349ToomastDevidMPA18101:14:38Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.