Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
561KärdiUnoMM70100:53:42Diplom
50PereRenéVana Kooli MehedMM50100:41:16Diplom
1080KippastoAnneNN65100:59:37Diplom
2907MarcinkeviczEiliNN70101:29:35Diplom
109SelinKatrinNTA100:45:10Diplom
2927LodeVelloMM75101:30:04Diplom
626LehtojaEhaNN55100:54:33Diplom
372MüürseppTiiuNN60100:50:52Diplom
140LäätsMärtMM55100:46:03Diplom
158MaislaMariNNJ100:46:46Diplom
159RebaneTaivoMM60100:46:48Diplom
170ViidakasEstaNN50100:47:01Diplom
1MedarMartiTreeningpartner/DiadoraMMN100:33:42Diplom
2AndressonMartTÜASK / Alternatiivsed JooksjadMM100:33:46Diplom
4ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM40100:35:22Diplom
11JaksonAhtoSK ProRunnerMM45100:37:54Diplom
13CaballeroMariaNN100:38:02Diplom
269KriksReinRakvere OKMM65100:48:58Diplom
15JesinSanderRakvere ViKeMPA100:38:14Diplom
17BarsegjanAstrid MaiTreeningpartner/DiadoraNNN100:38:29Diplom
21KuusikMaieLillepallid/SpartaNN40100:39:00Diplom
23BõkovRainerKjk VIKEMMJ100:39:25Diplom
33SootsViivi-AnneTreeningpartner/DiadoraNN45100:40:09Diplom
2085PransLeiliOK Ilves TartuNN65201:10:49Diplom
38SoosaluKarlKÜGMMJ200:40:30Diplom
42RahaArletMMN200:40:48Diplom
559GetmanLjudmillaJK STARTNN60200:53:41Diplom
78VaherAnnikaNN40200:43:38Diplom
3151JohansonLukiinaNN70201:43:39Diplom
116MamedovaSainaKJK'Kalev' SillamäeNTA200:45:25Diplom
119KuusmikAivarMM50200:45:28Diplom
384VirkebauUrmasMM60200:51:06Diplom
2971HipeliEinariMM75201:31:51Diplom
160SoovikJüriMM55200:46:50Diplom
161RehtlaKadri-LiisNNN200:46:50Diplom
182VeermetsAnuNN45200:47:24Diplom
700KruusementPeeterMM65200:55:33Diplom
719TohvMerikemispoNN55200:55:44Diplom
220KuhiKatriNNJ200:48:14Diplom
3RataseppRaitMM200:34:44Diplom
5NõmmRavoCYCLONMM40200:35:38Diplom
20TibarMarionSparta/MarshNN200:38:45Diplom
1045LavrovskiAlekseiMM70200:59:09Diplom
24KaskVilluMM45200:39:44Diplom
25RoopJaanNõmme KJKMPA200:39:46Diplom
282RedlichRiinaPärnu MaavalitsusNN50200:49:16Diplom
35HinnPilleSpartaNN300:40:21Diplom
39TootsAleksanderMM45300:40:33Diplom
3122ErilaidVäinoMM75301:40:54Diplom
52MarcinkeviczRobinSportTravel EstoniaMMJ300:41:24Diplom
851KustalaJüriMM65300:57:08Diplom
1127PõldojaHeinoJõgeva SVKMM70301:00:10Diplom
125MeinerAskoMMN300:45:41Diplom
135KedrovaAllaAudentes SKNN40300:45:49Diplom
141IvainenToivoMM50300:46:03Diplom
145EicheElisabethNTA300:46:12Diplom
209ValgeLilianNNN300:47:59Diplom
232KakkLiinaNN45300:48:32Diplom
763RinkMalleNN55300:56:13Diplom
512KoitneGunnarMM60300:53:07Diplom
6OsjametsMadisEdinburgh ACMM300:35:50Diplom
7VahterKaitTreeningpartnerMM40300:36:29Diplom
268SavtšenkoKseniaKJK'Kalev' SillamäeNNJ300:48:58Diplom
782SoomPärjaNN60300:56:23Diplom
2575LipstalKristinaNN65301:19:15Diplom
279MarksonUnoMM55300:49:11Diplom
284TamsarKatrinNN50300:49:16Diplom
29KaasikuJarmoAMBLA SKMPA300:39:58Diplom
36NõmmelaAndiKose 2000MPA400:40:23Diplom
1066SaarniitSilviaAddinolNN60400:59:23Diplom
45KalninsUldisMM45400:40:53Diplom
49KuslapMinnaNN400:41:03Diplom
308TuhklaHelleLasila PõhikoolNN50400:49:43Diplom
61TammTaaviMMJ400:42:18Diplom
3136HaasAntsMM75401:42:58Diplom
2703KelderKarinVAK StaierNN65401:22:52Diplom
144KannelEditNN40400:46:12Diplom
151KartashKarlisMMN400:46:27Diplom
932KolkArneMM65400:57:56Diplom
171KeärAndresRakke SKMM50400:47:02Diplom
179AtonenLiis GreteAudentese SK/Tallinna ÜhisgümnaasiumNTA400:47:14Diplom
484SaareperaEliiseNNJ400:52:46Diplom
1252TagelIlmarTriSmile/Kõlleste SpordiklubiMM70401:01:22Diplom
257ToomeRitaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN45400:48:49Diplom
259MerilooJaneNNN400:48:51Diplom
8NiineKristjanSK ProRunnerMM400:36:52Diplom
521ReilandViktorJõhvi PäästeametMM60400:53:13Diplom
10KüünrussReemetSPARTA SSMM40400:36:56Diplom
1041VassarHeliNN55400:59:07Diplom
289KarpEndelNorma OKMM55400:49:22Diplom
48AltMartiMPA500:41:03Diplom
1073TiinasHannesMM65500:59:29Diplom
54PappelJaanusMM45500:41:53Diplom
63KoskinenMarkoNarva Eesti Gümnaasium/SK ÄKKEMMJ500:42:31Diplom
71TeppanDeiviNN500:43:12Diplom
339LahiHansRakvere Karmeli KogudusMM55500:50:14Diplom
386RemmelkoorLisannaNNN500:51:08Diplom
649ErnesaksReelikaSOS Lasteküla Eesti ÜhingNNJ500:54:52Diplom
1422SuurorgBorisMM70501:02:46Diplom
1432MaranTiiuNN60501:02:54Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.