Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2692SaupõldTiiuNN83301:22:22Diplom
133LaheHeikiMM402000:45:47Diplom
389UustaluEeroMM13300:51:13Diplom
645SuveKünterMPA7000:54:50Diplom
901ValgmaaAronMPA9300:57:34Diplom
1157PärtliPiretNN24501:00:29Diplom
1413MetssaluIlviNN456901:02:41Diplom
1669UntCarmenNTA8701:05:20Diplom
1925RebaneKairiNN53501:08:46Diplom
2181StallmeisterLaimiNN63001:12:17Diplom
2437LõukeMerleNN72501:16:13Diplom
2693MõttusBrigittaNN83401:22:26Diplom
2949LangSiretNN92301:30:44Diplom
134VaksTaaviMM6000:45:48Diplom
646KivimäeKairitNN451400:54:50Diplom
902GaerErkoMMN2100:57:34Diplom
1158VäliMaiuNN455101:00:29Diplom
1414JärveKarolinNN33801:02:42Diplom
1670UntUrmasMM503601:05:21Diplom
2182WölfertGalliNN552901:12:17Diplom
2438KuustemaeHeikiMM459601:16:13Diplom
2950LiivaAnneNN554901:30:44Diplom
647ParisväHeikiMM406200:54:50Diplom
903KivistikMirjamNNN2300:57:34Diplom
1159SahkurJanne-RiinNN24601:00:30Diplom
1671LeisbergMaritNN43901:05:22Diplom
1927HeinmäeRageNN53601:08:48Diplom
2183LillmetsKarlMPA17301:12:18Diplom
2695TederMerjeNN83501:22:26Diplom
2951TruskaKaiNN4519501:30:45Diplom
136NeemeÜllarMM6100:45:49Diplom
648TammMarikaNN451500:54:51Diplom
1160TaelSiimMM456701:00:31Diplom
1672MummKarlMM36401:05:23Diplom
1928PõdersaluOttMPA15701:08:51Diplom
2440OtsAivarMM459701:16:14Diplom
137SteinbergTanelMM6200:45:53Diplom
393TammMärtMM50900:51:16Diplom
1929JärveSirliNN53701:08:53Diplom
2185LuikKaireNN63101:12:21Diplom
2441KohverSiiriNN72601:16:14Diplom
2697ObertunHenriMPA19401:22:27Diplom
2953VõttingTiinaNN555001:30:51Diplom
394ErikRiinNN4100:51:18Diplom
906AasVirgeNN50900:57:38Diplom
1162MeldoCia-HelenaNN24801:00:31Diplom
1418GeidikMaidoMM457401:02:45Diplom
1674VaharKristoMM36601:05:23Diplom
1930PuustaAnnikaNN53801:08:53Diplom
2186BaumannKatrinNN63201:12:23Diplom
2442TepnerTriinNTA16701:16:15Diplom
2954TeiverlaurMaitMM44301:30:57Diplom
651PõderHardiMMJ1800:54:53Diplom
907SaarmUkuMM26200:57:38Diplom
1163KoitDeboraNNN3601:00:32Diplom
1419VeskiMadliNTA7001:02:45Diplom
1675AimlaGerliNN44001:05:24Diplom
1931VisnapKatarinaNTA10901:08:53Diplom
2187PajuKevinMPA17401:12:23Diplom
2699LipstalKatrinNN83701:22:30Diplom
2955PilmeKaieNN92401:30:57Diplom
140LäätsMärtMM55100:46:03Diplom
652LehisteJanekMM406300:54:54Diplom
1420TinnAareMM551701:02:46Diplom
1676UrbasPiretNN409801:05:26Diplom
1932KureKaimoMM38901:08:54Diplom
2188KasikovAnniNNJ3101:12:24Diplom
2444BrikkelErlynNNN9101:16:15Diplom
2700UustalloEliseNN83801:22:48Diplom
2956PettaiKadriNN4023101:31:00Diplom
141IvainenToivoMM50300:46:03Diplom
1165AnnusJanek-SteveMM456801:00:33Diplom
1421KroonLiisiNN34001:02:46Diplom
1677Vi?olas PuigmoléTaniaNN409901:05:26Diplom
1933HermannKristinaNN53901:08:54Diplom
2445SõberKerstinNN72701:16:15Diplom
2957OnufrijevaVeraNN92501:31:05Diplom
142AguAivoMM402100:46:06Diplom
398PalksaarVahurMM501000:51:22Diplom
910MägiEneNN453500:57:41Diplom
1166BanMarinaNN25001:00:33Diplom
1422SuurorgBorisMM70501:02:46Diplom
1678OtsaKaiaNN4010001:05:27Diplom
1934Ansen-KureAireNN54001:08:54Diplom
2190KoduRiinNN63301:12:32Diplom
2702PaoTriinNN84001:22:50Diplom
2958TimuskKairiNN4519601:31:29Diplom
399KippastoKaiNN401500:51:24Diplom
655PajuKeyNN10300:54:58Diplom
911TandruAstraNN17400:57:41Diplom
1679MeriloHeliNN44101:05:27Diplom
1935KleinPilleNN4510301:08:54Diplom
2191KartseppAnnikaNNN7901:12:32Diplom
2959VarblaneUrveNN4519701:31:29Diplom
144KannelEditNN40400:46:12Diplom
400PaabstelJuhanMM55700:51:26Diplom
656PaluArtiMPA7100:54:58Diplom
912SaarHeigoMM26300:57:42Diplom
1680AlliksaarMargitNN4010101:05:27Diplom
1936VisnapTõnisMM458701:08:56Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.