Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1752SärevSirliNN47401:06:18Diplom
2502SarematKristiALSO Eesti OÜNN75001:17:36Diplom
2095SarapuuTriinNN60201:10:57Diplom
2131SarapEveliLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN61001:11:33Diplom
2779SarapKerstinNN87301:25:45Diplom
1013SarapMirjaEHKNN501100:58:44Diplom
519SarapEduardMM17200:53:12Diplom
2456ŠaraiAhtoRR SuusaklubiMM4013301:16:21Diplom
994SanglaMikkMPA10300:58:33Diplom
2725SamuelAirePreabNN4020601:23:24Diplom
1072SammelRobertMPA11000:59:27Diplom
1452SammelHele-MaiNN35201:03:05Diplom
2732SammelSiiriNN507201:23:48Diplom
2410SamberkMerleNN505401:15:43Diplom
47SalusaarMartMM2000:41:02Diplom
2415SalusKlaarikaNNN8801:15:48Diplom
2420SalusGetterLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN72001:15:54Diplom
2048Salundi-GalitsinAigiNN58301:10:16Diplom
2419SalumäeKarinLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN4017301:15:54Diplom
928SalumäeMaretNN18000:57:51Diplom
293SallaYürjoMM10400:49:25Diplom
2565SallaTiinaHäirekeskusNN4018201:19:05Diplom
1145SallKadriNN455001:00:20Diplom
2436SalkGairyNN4513701:16:12Diplom
1894SaksaTuuliNN52801:08:17Diplom
317SaksAnett-LeannAlutaguse SuusaklubiNTA800:49:49Diplom
1567SaksSiretNN40201:04:13Diplom
2603SakkosAiviNN79801:19:56Diplom
1159SahkurJanne-RiinNN24601:00:30Diplom
2045SaegaHelleSK Vanad OlümpiaaladNN60901:10:15Diplom
3110SadeKaiNN4521001:39:36Diplom
1067SädeLiisaNN21400:59:23Diplom
2078SabaliskKarinNN59401:10:43Diplom
1947SaaverMarkusMPA15801:09:12Diplom
508SaaverSiiriEKUKNN6400:53:04Diplom
2373SaaronKatrinLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN70501:15:02Diplom
1066SaarniitSilviaAddinolNN60400:59:23Diplom
2284SaarnaKailiASTERANN4015801:13:47Diplom
2781SaarmannHillarKalevMM70901:25:49Diplom
622SaarmanTarmoMM20200:54:31Diplom
2966SaarmäeKerttuKodused PirukadNN92701:31:33Diplom
2737SaarmäeSanderKodused PirukadMMN4301:23:58Diplom
907SaarmUkuMM26200:57:38Diplom
1829SaaringAnnikaNTA9801:07:29Diplom
560SaaringSanderMPA6400:53:42Diplom
157SaareperaJaanusArs ProjektMM6900:46:42Diplom
484SaareperaEliiseNNJ400:52:46Diplom
2435SaaremägiElisNN72401:16:12Diplom
2823SaarelaTriinNN88401:27:03Diplom
2037SaareSiimMPA16401:10:05Diplom
1599SaarSigneNN41601:04:30Diplom
333SaarEva-MariaKF SuusaklubiNTA1100:50:07Diplom
1104SaarKaireNNN3100:59:55Diplom
385SaarIlmarMM13200:51:07Diplom
912SaarHeigoMM26300:57:42Diplom
1697SaarRoomandMM503701:05:40Diplom
2473SaarKaidoMM42801:17:00Diplom
2513SaarMarikaNN4514201:17:40Diplom
2008SaarJana1. jalaväebrigaadNN4012701:09:52Diplom
986SaarRaidoMM28100:58:26Diplom
2528SaarVirgeNN4514401:17:58Diplom
2046SaarJanneNN4013201:10:15Diplom
3070SaarMaiveNN4024701:36:28Diplom
2848SaanpereKerstiAS Kaupmees ja KoNN4022001:27:47Diplom
1239SäälikAlvarMM31601:01:14Diplom
1150SaageMeriliSportland Eesti ASNN24301:00:23Diplom
861SaabasTimoMM25100:57:12Diplom
835RüütliKadiSportland Eesti ASNN15000:56:58Diplom
593RüütelElvisMM19700:54:10Diplom
1496RüütelGustav JoosepElujooksMPA12801:03:38Diplom
1185RüütKristaNN406201:00:42Diplom
1976RuusHelenNN55601:09:28Diplom
468RütmanAnna-BritNTA1900:52:31Diplom
126RüsseSamuelMPA1700:45:42Diplom
336RussakAkoMPA4700:50:11Diplom
235RungiGert-KristjanGKR TradeMM8600:48:34Diplom
396RumpAllar1. jalaväebrigaadMM13500:51:20Diplom
406RumpHarryMM13700:51:31Diplom
2324RummelAhtoMM41801:14:23Diplom
1430RumbergTalvikiSpordiselts/Coca-Cola HBC Eesti ASNN34301:02:49Diplom
896RumaskKevinKiviõli NoortekeskusMPA9200:57:27Diplom
1891RumMeelisMM4012001:08:13Diplom
2164RudiErkiMM40601:12:02Diplom
1110RõžovaGreteNNN3200:59:57Diplom
936RõžovaEneNN453700:57:57Diplom
70RõžovVladimirMM45900:43:09Diplom
16RõukMargusMM800:38:23Diplom
2741RossKerstiNN4021101:24:05Diplom
1086RosinReneMM29800:59:43Diplom
2721RosenthalElisNNN10801:23:23Diplom
2317RosenfeldHannahNTA15501:14:20Diplom
2329RosenfeldRiinaNN68201:14:28Diplom
839RosenbergTõnisMM24800:57:01Diplom
2153RosenbergTiitMM70601:11:56Diplom
985RosenbergMadisMM28000:58:25Diplom
2660RootsmaKülliNN4515601:21:22Diplom
2504RootsmaCarolyNNN10001:17:37Diplom
327RootsKristjanMMJ1200:50:01Diplom
2500RootareKajaRitska SKNN506201:17:34Diplom
356RoosvaldKrisliNN3500:50:27Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.