Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
851KustalaJüriMM65300:57:08Diplom
1911TuvikeneLeonhardEesti Raudtee SpordiklubiMM65701:08:31Diplom
932KolkArneMM65400:57:56Diplom
700KruusementPeeterMM65200:55:33Diplom
3045IllusAntsMM65901:34:52Diplom
269KriksReinRakvere OKMM65100:48:58Diplom
1565AitVladimirMM65601:04:12Diplom
561KärdiUnoMM70100:53:42Diplom
1127PõldojaHeinoJõgeva SVKMM70301:00:10Diplom
2153RosenbergTiitMM70601:11:56Diplom
1422SuurorgBorisMM70501:02:46Diplom
2760IlvesViktorMM70701:25:07Diplom
2769KiisverkToomasMM70801:25:33Diplom
2781SaarmannHillarKalevMM70901:25:49Diplom
1252TagelIlmarTriSmile/Kõlleste SpordiklubiMM70401:01:22Diplom
1045LavrovskiAlekseiMM70200:59:09Diplom
3122ErilaidVäinoMM75301:40:54Diplom
3136HaasAntsMM75401:42:58Diplom
2927LodeVelloMM75101:30:04Diplom
2971HipeliEinariMM75201:31:51Diplom
1573VuksMärtenMMJ2901:04:16Diplom
38SoosaluKarlKÜGMMJ200:40:30Diplom
52MarcinkeviczRobinSportTravel EstoniaMMJ300:41:24Diplom
61TammTaaviMMJ400:42:18Diplom
63KoskinenMarkoNarva Eesti Gümnaasium/SK ÄKKEMMJ500:42:31Diplom
1859SokolovTanelSegersMMJ3201:07:50Diplom
327RootsKristjanMMJ1200:50:01Diplom
330TammeSilverSpordiklubi AltiusMMJ1300:50:05Diplom
340ViglaKristjanMMJ1400:50:16Diplom
1367Vodja-IšpajevMartinMMJ2701:02:18Diplom
93KunmanJarek-KarlMMJ600:44:16Diplom
2399RoosiväliJürgenMMJ3401:15:32Diplom
115PavljukVladislavKJK'Kalev' SillamäeMMJ700:45:23Diplom
121SarvSten-JanMMJ800:45:34Diplom
378KiisselMilleniumMMJ1500:50:57Diplom
2170ÕimAnnarMMJ3301:12:05Diplom
138ReindamReinKiviõli NoortekeskusMMJ900:45:56Diplom
651PõderHardiMMJ1800:54:53Diplom
913SovaTevonMMJ1900:57:42Diplom
1169ÕunapuuMihkelMMJ2301:00:35Diplom
1174LaurimaaAndreMMJ2401:00:37Diplom
930KummKarl-ErikMMJ2000:57:55Diplom
949AbelMirkoMMJ2100:58:04Diplom
195KaseKarl-EmilMMJ1000:47:40Diplom
455LompPatrickMMJ1600:52:24Diplom
461ParboKarl RasmusMMJ1700:52:26Diplom
1492JõelaidAts-JoonasMMJ2801:03:36Diplom
1001KärvetTanelMMJ2200:58:39Diplom
1769TobrelutsKevinMMJ3001:06:38Diplom
2799KuslapMadisMMJ3501:26:22Diplom
3057NõguKaarliMMJ3601:35:22Diplom
1277KajaKarelMMJ2501:01:35Diplom
254OtslaMattiasEesti SportlaneMMJ1100:48:47Diplom
1279KajaMarekREGMMJ2601:01:35Diplom
1791KalevStenMMJ3101:06:54Diplom
23BõkovRainerKjk VIKEMMJ100:39:25Diplom
42RahaArletMMN200:40:48Diplom
1578PiiskoppelKauriMMN3201:04:17Diplom
565HurtKevin1. jalaväebrigaadMMN1800:53:47Diplom
314MaasikFreet-Gevin1. jalaväebrigaadMMN1100:49:47Diplom
1865UustaluSiim KasparMMN3401:07:53Diplom
847TamsarTimm RainerMMN2000:57:04Diplom
347KelduKarelMMN1200:50:23Diplom
349KaabelSven DanielMMN1300:50:23Diplom
1895MoisarTarvoMMN3501:08:17Diplom
125MeinerAskoMMN300:45:41Diplom
902GaerErkoMMN2100:57:34Diplom
1173VaarikÜlariMMN2401:00:37Diplom
2453PallaRagnarMMN3901:16:19Diplom
2709LumiKarlMMN4201:22:59Diplom
151KartashKarlisMMN400:46:27Diplom
407MoselHenryMMN1400:51:31Diplom
165RamulSanderSelverMMN500:46:55Diplom
1197DaubarisMartinMMN2501:00:50Diplom
174AruAimarMMN600:47:06Diplom
942VuksAlfred-ReinhardMMN2200:58:02Diplom
2737SaarmäeSanderKodused PirukadMMN4301:23:58Diplom
188LaanekiviTeetMMN700:47:30Diplom
2249JaanholdKristerOriflameMMN3601:13:10Diplom
458GalkovskiGedrigMMN1500:52:25Diplom
459JürgenJarmoMMN1600:52:25Diplom
205KõivSvenMMN800:47:53Diplom
2520LodeEvo-RichardMMN4001:17:50Diplom
476KreekEgert-GerretSambliku klubiMMN1700:52:40Diplom
1253ReinsaluMartinMMN2601:01:22Diplom
1255TammKaidoMMN2701:01:24Diplom
1258TõnisteSanderMMN2801:01:27Diplom
1259HuopalainenRaikoMMN2901:01:27Diplom
1771KlimenkoTaaviMMN3301:06:40Diplom
1006TederTõnisA-SportMMN2300:58:41Diplom
250KingJanekSOS Lasteküla Eesti ÜhingMMN900:48:46Diplom
2298SuigussaarSanderMMN3701:14:03Diplom
1MedarMartiTreeningpartner/DiadoraMMN100:33:42Diplom
2308KleitzKairoMMN3801:14:15Diplom
1546GillJakobMMN3101:03:58Diplom
2579KaasikKertTrismileMMN4101:19:20Diplom
276OssipOliverMMN1000:49:06Diplom
1310PipenbergOlariMMN3001:01:51Diplom
802MikitaMarttiMMN1900:56:37Diplom
35HinnPilleSpartaNN300:40:21Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.