Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1409KokkLiisiNN407601:02:39Diplom
1921LehisteEneNN4012201:08:40Diplom
2177KallikormMari-LiisNN62901:12:12Diplom
2689JaasiKeiliNTA18301:22:22Diplom
2945UusMargitNN92001:30:34Diplom
386RemmelkoorLisannaNNN500:51:08Diplom
898PeebuAnneliNN453300:57:30Diplom
1154EinmaaAigiNTA5001:00:26Diplom
1410VladimirovaKristianaGrossi ToidukaubadNN33701:02:41Diplom
1666AnnamaSilviaNN409701:05:18Diplom
1922TiislerHanna ElizabethKõlleste SKNNJ2801:08:44Diplom
2178BalõtševBirgithNTA14001:12:13Diplom
2434TorstenbergIrjaHKScan EstoniaNN4017401:16:10Diplom
2690HennoElisabethNTA18401:22:22Diplom
2946ViruLauraNTA20301:30:34Diplom
643AasmäeLauraNN10000:54:48Diplom
899SeemannMarleenNNN2200:57:32Diplom
1411RoosKadriNN407701:02:41Diplom
1667TalpasLiisPwCNN43701:05:19Diplom
2179TommulaKristinNTA14101:12:15Diplom
2435SaaremägiElisNN72401:16:12Diplom
2691PõdraEneken LillNTA18501:22:22Diplom
2947KurgLauraNN92101:30:35Diplom
644PulleritsKristiinaNN10100:54:50Diplom
900PärnasaluEgle2. JALAVäEBRIGAADNN17300:57:33Diplom
1156ValkPilleNN501501:00:28Diplom
1412HärmitsMarken HelenaNTA6901:02:41Diplom
1668MeosMarikaJõgeva HaiglaNN43801:05:19Diplom
1924KaasikLeaKaasikudNN4012301:08:45Diplom
2436SalkGairyNN4513701:16:12Diplom
2692SaupõldTiiuNN83301:22:22Diplom
2948AmboEgleBigbank ASNN92201:30:37Diplom
1157PärtliPiretNN24501:00:29Diplom
1413MetssaluIlviNN456901:02:41Diplom
1669UntCarmenNTA8701:05:20Diplom
1925RebaneKairiNN53501:08:46Diplom
2181StallmeisterLaimiNN63001:12:17Diplom
2437LõukeMerleNN72501:16:13Diplom
2693MõttusBrigittaNN83401:22:26Diplom
2949LangSiretNN92301:30:44Diplom
390BažulinaDarjaKJK'Kalev' SillamäeNTA1600:51:15Diplom
646KivimäeKairitNN451400:54:50Diplom
1158VäliMaiuNN455101:00:29Diplom
1414JärveKarolinNN33801:02:42Diplom
1926GriffelAitaAQVA SPANN4510201:08:48Diplom
2182WölfertGalliNN552901:12:17Diplom
2694RõõmChristin MarleenRakvere Karmeli KogudusNTA18601:22:26Diplom
2950LiivaAnneNN554901:30:44Diplom
135KedrovaAllaAudentes SKNN40300:45:49Diplom
903KivistikMirjamNNN2300:57:34Diplom
1159SahkurJanne-RiinNN24601:00:30Diplom
1415VidingMerleRakvere HaiglaNN457001:02:42Diplom
1671LeisbergMaritNN43901:05:22Diplom
1927HeinmäeRageNN53601:08:48Diplom
2439SikkaRuttLiliina OÜNN4513801:16:14Diplom
2695TederMerjeNN83501:22:26Diplom
2951TruskaKaiNN4519501:30:45Diplom
648TammMarikaNN451500:54:51Diplom
1416LiivLeleRakvere HaiglaNN407801:02:42Diplom
2696ReekNataljaHäirekeskusNN83601:22:27Diplom
2952FlorenAnnelaKF SuusaklubiNN509101:30:50Diplom
649ErnesaksReelikaSOS Lasteküla Eesti ÜhingNNJ500:54:52Diplom
905KaldaKatrinKuraditosinNN404900:57:36Diplom
1161TapasiaLiisSportland Eesti ASNN24701:00:31Diplom
1417PedajaMirjamSK Vabariigi VõllimeesNN33901:02:43Diplom
1929JärveSirliNN53701:08:53Diplom
2185LuikKaireNN63101:12:21Diplom
2441KohverSiiriNN72601:16:14Diplom
2953VõttingTiinaNN555001:30:51Diplom
394ErikRiinNN4100:51:18Diplom
650KäremaAnnelyITKH NaistekliinikNN451600:54:53Diplom
906AasVirgeNN50900:57:38Diplom
1162MeldoCia-HelenaNN24801:00:31Diplom
1930PuustaAnnikaNN53801:08:53Diplom
2186BaumannKatrinNN63201:12:23Diplom
2442TepnerTriinNTA16701:16:15Diplom
2698PottiMirellGrossi ToidukaubadNTA18701:22:28Diplom
139KletsunOlga-NN800:45:57Diplom
1163KoitDeboraNNN3601:00:32Diplom
1419VeskiMadliNTA7001:02:45Diplom
1675AimlaGerliNN44001:05:24Diplom
1931VisnapKatarinaNTA10901:08:53Diplom
2443SõberKetliLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN9001:16:15Diplom
2699LipstalKatrinNN83701:22:30Diplom
2955PilmeKaieNN92401:30:57Diplom
908AmmerAnniLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN2400:57:40Diplom
1164AasmaTriinFazer Eesti ASNN24901:00:32Diplom
1676UrbasPiretNN409801:05:26Diplom
2188KasikovAnniNNJ3101:12:24Diplom
2444BrikkelErlynNNN9101:16:15Diplom
2700UustalloEliseNN83801:22:48Diplom
2956PettaiKadriNN4023101:31:00Diplom
653RiisTiiaSK ProRunnerNN451700:54:56Diplom
909UudsemaaAngelikaPõhja prefektuurNN453400:57:40Diplom
1421KroonLiisiNN34001:02:46Diplom
1677Vi?olas PuigmoléTaniaNN409901:05:26Diplom
1933HermannKristinaNN53901:08:54Diplom
2445SõberKerstinNN72701:16:15Diplom
2701AasErikaViljandi kesklinna koolNN83901:22:49Diplom
2957OnufrijevaVeraNN92501:31:05Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.