Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
997KliimannRaivoMM502500:58:35Diplom
1771KlimenkoTaaviMMN3301:06:40Diplom
831KloppBirgitNTA3100:56:53Diplom
2580KobinKatrinNN78601:19:21Diplom
684KodasmaKaieOK West/Hansaprint OüNN452100:55:25Diplom
1248KoddaniporkHanna-LiinaOriflameNNN4001:01:19Diplom
1249KoddaniporkStiina-LiisOriflameNTA5901:01:19Diplom
2190KoduRiinNN63301:12:32Diplom
1091KoelAnnikaNN501300:59:45Diplom
3011KoelKerliNN94101:33:09Diplom
2657KoertKristoMM43401:21:17Diplom
59KohoErkiSelverMM2400:42:06Diplom
3127KohtringEsterSpordiseltsNN4025701:41:27Diplom
2414KohuLiinaNN71701:15:46Diplom
2441KohverSiiriNN72601:16:14Diplom
3004KohverTiinaNN93901:32:51Diplom
2406KoiksaarKarmenPreabNN71601:15:41Diplom
1163KoitDeboraNNN3601:00:32Diplom
1427KoitAndreMM457501:02:48Diplom
1541KoitReetSpordiseltsNN408401:03:56Diplom
2069KoitEveNN552601:10:37Diplom
3078KoitlaAnneNN555901:36:50Diplom
3079KoitlaKeidiNN96101:36:50Diplom
512KoitneGunnarMM60300:53:07Diplom
2362KoitveChristiaNTA15701:14:56Diplom
3166KõivAnne-LyNN99301:46:37Diplom
204KõivKristiinaNN1800:47:53Diplom
205KõivSvenMMN800:47:53Diplom
2607KokkKärtNNJ4101:20:00Diplom
1409KokkLiisiNN407601:02:39Diplom
2196KoldekKristelLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN63601:12:36Diplom
2841KolesnikKsenijaNN88901:27:35Diplom
335KolesnikovDenisVDV Group OÜMM11600:50:09Diplom
932KolkArneMM65400:57:56Diplom
2590KolloMerleNN4018501:19:32Diplom
2591KolloImreMM4013901:19:32Diplom
3137KollomUlviNN4026001:42:59Diplom
583KoltKallePärnu Võrkpalliklubi/Hansaprint OÜMM454000:54:06Diplom
596KomarovNikitaMPA6600:54:13Diplom
1261KomlovaOlesjaNN27401:01:28Diplom
1494KompusHenriMM33901:03:37Diplom
881KondRaulMM25600:57:23Diplom
792KongiAimarKrc Ehitus OÜMM23400:56:30Diplom
675KongoAveNN10800:55:18Diplom
680KoniÜlarMM406400:55:22Diplom
776KoniLiidiaNTA3000:56:20Diplom
2879KonsingKristiKolmeksNN90401:28:41Diplom
1942KontLeaNN552301:09:00Diplom
2130KoolAndreeMPA17001:11:33Diplom
2902KoolEppNN90801:29:23Diplom
452KoolmeisterIlmarMM15600:52:18Diplom
1431KoorKristiinaRakvere HaiglaNN34401:02:51Diplom
1490KooritsReelikaNN36901:03:35Diplom
607KoosaKatiNN8800:54:19Diplom
749KoosapoegKaarelPwCMM22300:56:03Diplom
2466KoovitKadriSK InspiredNN73901:16:36Diplom
732KoplisteRauno1. jalaväebrigaadMM21800:55:52Diplom
2197KoppeTiiuNN504201:12:36Diplom
2648KoppelIlleNN81701:21:02Diplom
1118KoppelAnn-MariNN22901:00:02Diplom
922KoppelRaunoMPA9600:57:48Diplom
432KoppelKaidoMM453000:51:56Diplom
715KoppelMiriamNNJ700:55:40Diplom
3051KoppelKristiAQVA SPANN95201:35:13Diplom
788KoppelKristaNN13900:56:28Diplom
2281KoppenMerikeLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN66701:13:46Diplom
1981KoptiMargitNN55801:09:33Diplom
1982KoptiBirgitNN55901:09:33Diplom
2844KorbeMairiNN89101:27:40Diplom
3058KõreAivarLaagna Lasteaed-PõhikoolMM505201:35:24Diplom
2851KorelaEvaMTÜ SpordiseltsNN89301:28:01Diplom
1187KõrgeKarolinNN25701:00:43Diplom
1855KorjusMerilynNN51601:07:48Diplom
224KorjusTaaviMM8200:48:18Diplom
2881KormInge-LiineSpordiseltsNNJ4601:28:43Diplom
2882KormSirleSpordiseltsNN4022201:28:44Diplom
463KormikTõnis1. jalaväebrigaadMM15800:52:27Diplom
2897KõrreKerstinRakvere HaiglaNNN11601:29:12Diplom
757Korts-LaurMartaNN13000:56:07Diplom
286KõrvaJanTrelleborgMM10300:49:21Diplom
1287KõrvasKristiinaNN28601:01:37Diplom
541KõrvitsTaaviPreabMM18200:53:25Diplom
368KoseEvelinOlympic CasinoNN401400:50:43Diplom
1916KoseMargitNN4012101:08:36Diplom
1699KošelevaSvetlanaKJK'Kalev' SillamäeNN458801:05:44Diplom
668KoshoedIrinaNN10600:55:11Diplom
63KoskinenMarkoNarva Eesti Gümnaasium/SK ÄKKEMMJ500:42:31Diplom
503KössAnnaliisaNN6200:53:03Diplom
703KossarVeronikaNN11700:55:35Diplom
1542KossoTriinABB SpordiklubiNN39001:03:57Diplom
2297KostabiEgleNN67301:14:03Diplom
1999KösterKajaNN503801:09:47Diplom
2255KostomarovaDianaNN65901:13:21Diplom
1031KotkasSigneNN20400:59:04Diplom
2767KotsarMareNN553701:25:27Diplom
2768KotsarKaiNN86801:25:29Diplom
2418KottiseMargitNN505601:15:54Diplom
31KovadloKirillMM1300:39:59Diplom
890KraanerAnnikaNN17100:57:25Diplom
895KraanerKairoMM26000:57:26Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.