Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2681UntMaikelMM43501:22:10Diplom
2937MarkiiKatrinNN4519101:30:28Diplom
378KiisselMilleniumMMJ1500:50:57Diplom
634VasarKaiduMM406100:54:39Diplom
890KraanerAnnikaNN17100:57:25Diplom
1402TomsonMeeri TriinNNJ1701:02:36Diplom
1914TahlfeldtKerstiNN503601:08:34Diplom
2170ÕimAnnarMMJ3301:12:05Diplom
2426BaumannEneliNN72201:15:58Diplom
2938TooduKirstiNN4023001:30:28Diplom
123TrummalTõnisMM5400:45:39Diplom
379PladoAnuNN4000:50:59Diplom
635TurbaArvoMM454300:54:39Diplom
891JänesSilverMM25900:57:25Diplom
1147ViiraEinarMM502801:00:23Diplom
1403SemidorLeaNN502401:02:37Diplom
1659ViirsaarMariannaNN43601:05:13Diplom
1915VarinurmAinarMM504101:08:35Diplom
2171JürgensMarjuNN4014501:12:07Diplom
2683TsupsmanLauraNN83101:22:17Diplom
2939TillartTriinNN91801:30:29Diplom
124TreilmannAndrsMM401900:45:39Diplom
636RoognaMihkelMM20300:54:43Diplom
892TislerPilleNN17200:57:25Diplom
1148KallasteKarlMPA11501:00:23Diplom
1404NõmmMaaritNN33301:02:37Diplom
1916KoseMargitNN4012101:08:36Diplom
2428LillepuuMartinMM42601:16:01Diplom
2684LillepSigridNN83201:22:17Diplom
2940HaavTiiuNN4519201:30:32Diplom
125MeinerAskoMMN300:45:41Diplom
381KursAndrusMM404600:51:02Diplom
637KadarpikTerttuNN9800:54:44Diplom
893LumisteErkiMPA9100:57:26Diplom
1149PoppAndresMM456501:00:23Diplom
1405IlvesKristiineNN33401:02:37Diplom
1917BerkisLemmeNN53301:08:37Diplom
2173OkunevaSvetlanaNN62701:12:09Diplom
2429PärnpuuLindaNN553401:16:01Diplom
2941SoodlaRiinaNN4519301:30:32Diplom
126RüsseSamuelMPA1700:45:42Diplom
382TambergErlendMM404700:51:03Diplom
638SoomPeeterMM501700:54:45Diplom
894NiitStellaNNN2100:57:26Diplom
1406NisumaKerstiNN33501:02:38Diplom
1662LuhtPiretNNN5401:05:15Diplom
1918AlajaanAireNN53401:08:38Diplom
2174ProvornikovIngridNN62801:12:09Diplom
2430PoolKeitNNJ3901:16:02Diplom
2942PeetsaluAnuNTA20201:30:32Diplom
127VälkMeelisMM5500:45:42Diplom
383TatrikMatiMM50800:51:04Diplom
639PeriLiisaNNN1300:54:45Diplom
895KraanerKairoMM26000:57:26Diplom
1407LompTaivoMM503401:02:38Diplom
1663KrabuKirillMM36201:05:15Diplom
2175ToompeaKristiNN4014701:12:10Diplom
2431KasemetsReelikaNNN8901:16:05Diplom
2943ViiraÕieNN91901:30:32Diplom
128MoorastTimoMM5600:45:43Diplom
384VirkebauUrmasMM60200:51:06Diplom
640LubiSandraNTA2400:54:45Diplom
1152TepnerAivoMM30501:00:24Diplom
1664EimlaMargotNN409601:05:17Diplom
1920SoodlaRaunoMPA15601:08:40Diplom
2432PuhmMartinMM42701:16:09Diplom
2944ViiraPilleNN4519401:30:33Diplom
129TšernovMeelisMM5700:45:43Diplom
385SaarIlmarMM13200:51:07Diplom
897StavrovaViktoriaNN453200:57:28Diplom
1409KokkLiisiNN407601:02:39Diplom
1665ÖöpikMargusMM36301:05:17Diplom
1921LehisteEneNN4012201:08:40Diplom
2177KallikormMari-LiisNN62901:12:12Diplom
2689JaasiKeiliNTA18301:22:22Diplom
2945UusMargitNN92001:30:34Diplom
130HimuškinAndreMM451100:45:45Diplom
386RemmelkoorLisannaNNN500:51:08Diplom
642RakaselgJaanMM20400:54:47Diplom
898PeebuAnneliNN453300:57:30Diplom
1154EinmaaAigiNTA5001:00:26Diplom
1666AnnamaSilviaNN409701:05:18Diplom
2178BalõtševBirgithNTA14001:12:13Diplom
2690HennoElisabethNTA18401:22:22Diplom
2946ViruLauraNTA20301:30:34Diplom
131EesmaaErgoMM5800:45:46Diplom
643AasmäeLauraNN10000:54:48Diplom
899SeemannMarleenNNN2200:57:32Diplom
1155LõhmusViktorMM456601:00:26Diplom
1411RoosKadriNN407701:02:41Diplom
2179TommulaKristinNTA14101:12:15Diplom
2435SaaremägiElisNN72401:16:12Diplom
2691PõdraEneken LillNTA18501:22:22Diplom
2947KurgLauraNN92101:30:35Diplom
132LükkSilverMM5900:45:46Diplom
388PajuAldoMM404800:51:11Diplom
644PulleritsKristiinaNN10100:54:50Diplom
1156ValkPilleNN501501:00:28Diplom
1412HärmitsMarken HelenaNTA6901:02:41Diplom
2436SalkGairyNN4513701:16:12Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.