Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2550ReinomägiMarekGrossi ToidukaubadMM43001:18:42Diplom
2551LuhamaPiiariinGrossi ToidukaubadNN77401:18:43Diplom
2310PikkiAnellaGrossi ToidukaubadNN67501:14:16Diplom
1823MurakasKadiGrossi ToidukaubadNN50801:07:29Diplom
1696IkonnikovaAleksandraGosistersNN45101:05:39Diplom
2560BulokhovaAnnaGosistersNN77701:18:55Diplom
731MõekTiiaGlamox HE ASNN403500:55:51Diplom
1341HakiTriinuGKR TradeNN30301:02:04Diplom
1211PedoskMikkGKR TradeMM31001:00:59Diplom
235RungiGert-KristjanGKR TradeMM8600:48:34Diplom
1199SubiMarikenGarmin EestiNN26201:00:52Diplom
968AndressonAiretG4S SKMM27500:58:16Diplom
1469PõldmaaMalveG4SNN408201:03:19Diplom
1294MetsamaaAiliFESTLINE OÜNN55801:01:40Diplom
30SepparElvisFB JooksmineMM1200:39:58Diplom
2884MüürUnoFazer Eesti ASMM552201:28:47Diplom
1164AasmaTriinFazer Eesti ASNN24901:00:32Diplom
2729MustElleFazer Eesti ASNN4516201:23:35Diplom
184KäguDianaFazer Eesti ASNN40700:47:26Diplom
185TederKatrinFazer Eesti ASNN40800:47:26Diplom
1778ArroküllIngridFazer Eesti ASNN4011101:06:45Diplom
1779LillevelHelisFazer Eesti ASNN48501:06:45Diplom
1213KuznetsovRainEstonian CellMM31101:01:00Diplom
266PehlakMartinEstnord ConsultsMM10100:48:57Diplom
277VärtonMartinErki Noole KergejõustikukoolMPA3600:49:10Diplom
863AinvereTaaviErgoMM25200:57:14Diplom
1460RaketskajaIrinaErgoNN35501:03:12Diplom
1788PikkorAiriErgoNN48901:06:51Diplom
1347HansenKadi-LiisElva SpordiliitNTA6401:02:07Diplom
868AasmäeSigneElva lasteaed ÕnneseenNN453000:57:15Diplom
1496RüütelGustav JoosepElujooksMPA12801:03:38Diplom
405LepikultToomasElioni SpordiklubiMM55800:51:30Diplom
508SaaverSiiriEKUKNN6400:53:04Diplom
1013SarapMirjaEHKNN501100:58:44Diplom
391OtslaAntiEesti SportlaneMM452800:51:15Diplom
254OtslaMattiasEesti SportlaneMMJ1100:48:47Diplom
1911TuvikeneLeonhardEesti Raudtee SpordiklubiMM65701:08:31Diplom
2973KaddarpikLiinaEesti HaigekassaNN92901:32:03Diplom
302PaiAigoEesti Energia SpordiklubiMM10800:49:36Diplom
1075VahtraMailaEesti Energia SpordiklubiNN21700:59:32Diplom
113KebjaReigoEesti Energia SpordiklubiMM5000:45:21Diplom
1178RolitšAlekseiEesti Energia SpordiklubiMM30601:00:39Diplom
411SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM405000:51:33Diplom
2472PuhmGerlynEesti Energia SpordiklubiNN74101:17:00Diplom
223OrasRaivoEesti Energia SpordiklubiMM451500:48:15Diplom
3062SiniveeMarikeEesti Energia SpordiklubiNN555701:35:31Diplom
557LeesÕnneEesti Energia SKNN45900:53:39Diplom
290JolkinAlekseiEesti EnergiaMM403400:49:23Diplom
785LeinartTormieestäraMM23200:56:26Diplom
6OsjametsMadisEdinburgh ACMM300:35:50Diplom
2318PotjossovaNataljae-betoonelementNN553001:14:21Diplom
2582LeppikusMerlinDune LondonNN78801:19:22Diplom
2583RoolaidKirstiDune LondonNN4018401:19:22Diplom
2585JürgensRiinaDune LondonNN78901:19:22Diplom
619PedariEilikeDICRONN451200:54:30Diplom
620KaskLudmillaDICRONN402900:54:30Diplom
2172VeilbergMariinaDICRONN4014601:12:08Diplom
1972PuusaarEhtelDICRONN55401:09:27Diplom
1740NurmeotsJanDICROMM458101:06:10Diplom
2536OkkaJanikaDICRONN76501:18:11Diplom
770ReisiRailiDICRONN404200:56:16Diplom
1132PiilbergUrmasDanceActMM456401:00:13Diplom
1133PiilbergFrankDanceActMPA11401:00:13Diplom
334EensooGunnarCYCLONMM403900:50:09Diplom
89RoosmaaViljarCYCLONMM3600:44:00Diplom
5NõmmRavoCYCLONMM40200:35:38Diplom
27KasekampAndrusCYCLONMM40700:39:47Diplom
2133LannesSandraClioxNTA13501:11:34Diplom
2220LannesSarahClioxNTA14301:12:47Diplom
865PajuriMailiCFC Jaak Mae SuusakoolNN16200:57:15Diplom
298RannuRaulBrenstolMM452000:49:28Diplom
72PaesüldHarlesBigbank ASMM401100:43:14Diplom
2948AmboEgleBigbank ASNN92201:30:37Diplom
3167AhlbergLjubovBellfireNN556701:46:37Diplom
1192UuspaluEveBellfireNN26001:00:47Diplom
1323KiilaspääEgeBaltichouse Production OÜNN29401:01:56Diplom
1270TeemoDianaBalticHouseNN27901:01:29Diplom
2774TänavotsKertuBaltic FibresNN87101:25:35Diplom
3030NiidlaMilviBaltic FibresNN555501:34:12Diplom
976LilloJanaAudit Vikneti OÜNN19100:58:19Diplom
179AtonenLiis GreteAudentese SK/Tallinna ÜhisgümnaasiumNTA400:47:14Diplom
135KedrovaAllaAudentes SKNN40300:45:49Diplom
1764KubitsAetAudentes SKNTA9301:06:31Diplom
322VeltmannEneliAudentesNTA900:49:55Diplom
365HulkkoKerstinASTERANN3800:50:38Diplom
654KuuseoksMaarjaASTERANN10200:54:57Diplom
657KuuseoksAareASTERAMM551300:54:58Diplom
2961TürkRaigoASTERAMM44401:31:30Diplom
2962SooneKatreASTERANN92601:31:30Diplom
1978LeppiksaarMargusASTERAMM39201:09:30Diplom
2283TammeoksKajaASTERANN66901:13:47Diplom
2284SaarnaKailiASTERANN4015801:13:47Diplom
1819SooneMartenASTERAMM37701:07:25Diplom
1176ÜleHeliAS WEndreNN501601:00:38Diplom
823SovaTarmoAS Toom TekstiilMM24500:56:50Diplom
1868KiivikasAnuAS Toom TekstiilNN52001:07:58Diplom
3132SaviÕnnelaAS Kaupmees ja KoNN4025801:41:44Diplom
1620LehesteMarkoAS Kaupmees ja KoMM35401:04:41Diplom
2901RandmetsTiinaAS Kaupmees ja KoNN4518101:29:23Diplom
2903VikatHeidiAS Kaupmees ja KoNN4518201:29:24Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.