Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
3095TiitsonAntsMM4510401:38:03Diplom
24KaskVilluMM45200:39:44Diplom
285HõrakSairosMM451900:49:17Diplom
1054AljasAndrusMM456000:59:16Diplom
50PereRenéVana Kooli MehedMM50100:41:16Diplom
1337KristalPeepMM503201:02:02Diplom
1087ToftBrettMM502700:59:43Diplom
837ReinsaluUdoMM502100:56:58Diplom
329TruutsUrmasMM50700:50:05Diplom
605KangroKalevMM501600:54:18Diplom
1378AleksejevAndreiMM503301:02:28Diplom
867AabreldaalSvenMM502200:57:15Diplom
870ErrildMaiduMM502300:57:16Diplom
119KuusmikAivarMM50200:45:28Diplom
1147ViiraEinarMM502801:00:23Diplom
1915VarinurmAinarMM504101:08:35Diplom
1660TungalGunnarTeineteisele toeksMM503501:05:13Diplom
638SoomPeeterMM501700:54:45Diplom
383TatrikMatiMM50800:51:04Diplom
1407LompTaivoMM503401:02:38Diplom
2433KüttLeoHKScan EstoniaMM504601:16:10Diplom
1670UntUrmasMM503601:05:21Diplom
393TammMärtMM50900:51:16Diplom
141IvainenToivoMM50300:46:03Diplom
398PalksaarVahurMM501000:51:22Diplom
2198LoderaudTarmoMM504501:12:36Diplom
1946SatsukNikolaiMM504201:09:11Diplom
1697SaarRoomandMM503701:05:40Diplom
1961PahkNeemeMM504301:09:24Diplom
171KeärAndresRakke SKMM50400:47:02Diplom
940LebenMargusMM502400:57:58Diplom
1716MägiSulevMM503801:05:57Diplom
439JaskaAhto1. jalaväebrigaadMM501100:52:06Diplom
444PlagnaudJean-LucMM501200:52:10Diplom
705KaskAvoMM501800:55:36Diplom
3016RinkenSulevMM505001:33:38Diplom
3021LemberAloMM505101:34:04Diplom
2771RikkonenReinMM504901:25:34Diplom
472MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM501300:52:34Diplom
2525ErinUr.MasMM504701:17:56Diplom
222PalmErkiMM50500:48:15Diplom
225TuruKaljoMM50600:48:18Diplom
997KliimannRaivoMM502500:58:35Diplom
2533TomsonOlevMM504801:18:07Diplom
488NõmbergAarneMM501400:52:47Diplom
3058KõreAivarLaagna Lasteaed-PõhikoolMM505201:35:24Diplom
1780LiisRuudoMM503901:06:46Diplom
2041MäginJaanPärilisedMM504401:10:08Diplom
1028RaudlaTaaviMM502600:59:03Diplom
775VooremäeGunnarMM501900:56:19Diplom
1809SaupõldTarmoTTTTKMM504001:07:14Diplom
1300SulemenkovIgorMM502901:01:43Diplom
1304HiiemäeJüriPaide UjumisklubiMM503001:01:47Diplom
537HommikAivarViljandi SVKMM501500:53:22Diplom
798KaseniitArnoSillamäe hariduse,kultuuri ja spordi selts MM502000:56:35Diplom
1313NooleAndres1. jalaväebrigaadMM503101:01:53Diplom
563PoznahirkoBorissMM551000:53:46Diplom
571KallipPeepMM551100:53:59Diplom
577ReilandWoldemarSIG SaksamaaMM551200:54:03Diplom
2884MüürUnoFazer Eesti ASMM552201:28:47Diplom
2635ViigipuuPeeterMM552001:20:39Diplom
1100MetsaruHarryMM551500:59:54Diplom
339LahiHansRakvere Karmeli KogudusMM55500:50:14Diplom
3172PaeRaivoMM552501:47:56Diplom
387LippLaurikaitseliitMM55600:51:11Diplom
140LäätsMärtMM55100:46:03Diplom
1420TinnAareMM551701:02:46Diplom
400PaabstelJuhanMM55700:51:26Diplom
657KuuseoksAareASTERAMM551300:54:58Diplom
405LepikultToomasElioni SpordiklubiMM55800:51:30Diplom
160SoovikJüriMM55200:46:50Diplom
1712OrumägiAivoMM551801:05:55Diplom
433KülaveeUrmasMM55900:51:56Diplom
1228NoormetsAivoMM551601:01:09Diplom
3020VäntoKaljuMM552301:33:57Diplom
2782LyubaevAlexanderMM552101:25:49Diplom
993VarblasEvertMM551400:58:30Diplom
3047NukkaÜloMM552401:34:53Diplom
2299KasikovTõnuMM551901:14:03Diplom
279MarksonUnoMM55300:49:11Diplom
289KarpEndelNorma OKMM55400:49:22Diplom
599KaruRoyMM60600:54:16Diplom
2392UukadoAareMM601501:15:30Diplom
384VirkebauUrmasMM60200:51:06Diplom
1950MiksonMartPaide LinnavolikoguMM601301:09:16Diplom
159RebaneTaivoMM60100:46:48Diplom
1951RistissaarReinMM601401:09:16Diplom
673AugasmägiKaulHAKA PlastMM60700:55:15Diplom
1705LebedevSergeiMM601201:05:52Diplom
944PipenbergOlevMM60800:58:03Diplom
1456TomsonOlevMM60901:03:08Diplom
3010MuinasteHannesMM601701:33:05Diplom
1484PiirlaRaivoMM601001:03:32Diplom
2523LangeproonNigulAS HKScan EstoniaMM601601:17:55Diplom
512KoitneGunnarMM60300:53:07Diplom
1538VirkunenReinMM601101:03:54Diplom
521ReilandViktorJõhvi PäästeametMM60400:53:13Diplom
542UiboRainisMM60500:53:25Diplom
2094VõsuToivoMM65801:10:57Diplom
1073TiinasHannesMM65500:59:29Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.