Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
628EkholmHeliNN451300:54:35Diplom
884LimbergAnuNNN2000:57:24Diplom
1396MiilmanEleriinLiliina OÜNTA6801:02:34Diplom
1652MaidleEsteNN551601:05:09Diplom
2420SalusGetterLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN72001:15:54Diplom
2676HelisaluKlaarikaNN4020101:21:55Diplom
2932RaudikAnneSpordiseltsNN554701:30:16Diplom
629JärvojaÜlleSaunapoodNTA2300:54:35Diplom
885VettikKristiMTÜ Krimelte HundidNN16800:57:24Diplom
1397TalpasKaiaNN33001:02:34Diplom
1653PallonMonikaNN43401:05:10Diplom
1909KahurJohannaHC Management ConsultingNN53201:08:30Diplom
2165VainumaaKerliNN62401:12:02Diplom
2677MeeklerHanna-LyNTA18101:22:07Diplom
2933MeenitsKajaSpordiseltsNN509001:30:17Diplom
630LebertAnneliNNN1200:54:36Diplom
886BogatorjovaJelenaNN404800:57:24Diplom
1142Mesila-KaarmannLainaNN23901:00:18Diplom
1654TakelLaura LoretteNTA8601:05:10Diplom
1910VarikEvePerekond VarikNN552201:08:30Diplom
2678TepperAveKolmeksNN4515801:22:08Diplom
2934TammMerleNN4519001:30:20Diplom
631KäenPiretNN9500:54:36Diplom
887AleksejevaTatjanaNN16900:57:24Diplom
1143VeberKätlinNN24001:00:18Diplom
1655TomsonMarikaNN458701:05:11Diplom
2167VainumaaKädiNN62501:12:03Diplom
2423TomsonKristiineNTA16601:15:56Diplom
2679LottSirjeKolmeksNN4515901:22:09Diplom
2935TõevereJadvigaNN554801:30:20Diplom
632PultsinMariNN9600:54:37Diplom
888PahapillPiretNN17000:57:24Diplom
1144RämmalHeleriNN24101:00:19Diplom
1400LeigerAnniNN33101:02:35Diplom
1656ÕunapuuGerliÕunapuuNN43501:05:12Diplom
1912VissorViktoriaNTA10801:08:33Diplom
2168ToomsooKertuNN62601:12:03Diplom
2680ArulaidTiinaNN83001:22:10Diplom
2936OderKarmenNTA20101:30:28Diplom
633KinkMargitNN9700:54:38Diplom
1145SallKadriNN455001:00:20Diplom
1401KikkasChrislynNN33201:02:36Diplom
1913PriimägiJaanikaNNN6401:08:34Diplom
2169ToomemägiMari-LiisNTA13901:12:05Diplom
2425MölderJaneNN72101:15:58Diplom
2937MarkiiKatrinNN4519101:30:28Diplom
890KraanerAnnikaNN17100:57:25Diplom
1146KalmuJaneMTÜ SpordiseltsNN24201:00:23Diplom
1402TomsonMeeri TriinNNJ1701:02:36Diplom
1658TungalMareTeineteisele toeksNN502901:05:13Diplom
1914TahlfeldtKerstiNN503601:08:34Diplom
2426BaumannEneliNN72201:15:58Diplom
2682BeljajevaLjubovAQVA SPANN601601:22:12Diplom
2938TooduKirstiNN4023001:30:28Diplom
379PladoAnuNN4000:50:59Diplom
1403SemidorLeaNN502401:02:37Diplom
1659ViirsaarMariannaNN43601:05:13Diplom
2171JürgensMarjuNN4014501:12:07Diplom
2427JärvReiliAQVA SPANN72301:15:58Diplom
2683TsupsmanLauraNN83101:22:17Diplom
2939TillartTriinNN91801:30:29Diplom
380SolopaevaNinaKJK'Kalev' SillamäeNTA1500:51:01Diplom
892TislerPilleNN17200:57:25Diplom
1404NõmmMaaritNN33301:02:37Diplom
1916KoseMargitNN4012101:08:36Diplom
2172VeilbergMariinaDICRONN4014601:12:08Diplom
2684LillepSigridNN83201:22:17Diplom
2940HaavTiiuNN4519201:30:32Diplom
637KadarpikTerttuNN9800:54:44Diplom
1405IlvesKristiineNN33401:02:37Diplom
1661ÕunapuuEneÕunapuuNN551701:05:14Diplom
1917BerkisLemmeNN53301:08:37Diplom
2173OkunevaSvetlanaNN62701:12:09Diplom
2429PärnpuuLindaNN553401:16:01Diplom
2685TraksLauraliisSK ContraNTA18201:22:18Diplom
2941SoodlaRiinaNN4519301:30:32Diplom
894NiitStellaNNN2100:57:26Diplom
1150SaageMeriliSportland Eesti ASNN24301:00:23Diplom
1406NisumaKerstiNN33501:02:38Diplom
1662LuhtPiretNNN5401:05:15Diplom
1918AlajaanAireNN53401:08:38Diplom
2174ProvornikovIngridNN62801:12:09Diplom
2430PoolKeitNNJ3901:16:02Diplom
2686VäljaotsEveliisSK ContraNPA19301:22:18Diplom
2942PeetsaluAnuNTA20201:30:32Diplom
639PeriLiisaNNN1300:54:45Diplom
1151LaanepElinaMTÜ SpordiseltsNN24401:00:24Diplom
2175ToompeaKristiNN4014701:12:10Diplom
2431KasemetsReelikaNNN8901:16:05Diplom
2687Tallo-PärnRiinaHäirekeskusNN4020201:22:20Diplom
2943ViiraÕieNN91901:30:32Diplom
640LubiSandraNTA2400:54:45Diplom
1408HuopolainenMarisTeam FitcatNN33601:02:38Diplom
1664EimlaMargotNN409601:05:17Diplom
2176PajuEneKolmeksNN4014801:12:11Diplom
2688BaikovaAnnaStartNN601701:22:21Diplom
2944ViiraPilleNN4519401:30:33Diplom
641SimsonSilleSA InnoveNN9900:54:47Diplom
897StavrovaViktoriaNN453200:57:28Diplom
1153VarikIti MariiPerekond VarikNTA4901:00:24Diplom

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp