Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
346ÕunapGeidiSK Vanad OlümpiaaladNTA1300:50:21Diplom
581LippGeilyNTA2100:54:05Diplom
1884SuurGeiriNTA10501:08:07Diplom
2557ŠvedovGeorgiMPA18801:18:51Diplom
2238PihleGerdaNTA14801:13:04Diplom
743SillasteGerdaNN403900:56:01Diplom
766PajuGerdaKolmeksNN13200:56:15Diplom
1051NormakGerel AtheronKiviõli NoortekeskusNTA4100:59:13Diplom
2654UuskülaGerliNN4019501:21:14Diplom
2917PetersonGerliNN4022701:29:55Diplom
1656ÕunapuuGerliÕunapuuNN43501:05:12Diplom
1675AimlaGerliNN44001:05:24Diplom
1737KaskGerliNNN5701:06:09Diplom
2508EermeGerliSportland Eesti ASNN4018001:17:39Diplom
726ValgmaGerliNN12400:55:48Diplom
2589PärtelGerlyNN79201:19:31Diplom
2472PuhmGerlynEesti Energia SpordiklubiNN74101:17:00Diplom
2610ParboGert RobertMPA19001:20:00Diplom
235RungiGert-KristjanGKR TradeMM8600:48:34Diplom
1111SeinGertrudNNN3300:59:58Diplom
1726SooneGertrudNTA9001:05:59Diplom
2567NaruskiGerttuSA Tartu Ülikooli KliinikumNN78001:19:12Diplom
1513LehtGetriinNN37501:03:44Diplom
2420SalusGetterLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN72001:15:54Diplom
1558LaanistoGlennSpartaMM34701:04:05Diplom
1285HõbejärvGreeteNNJ1401:01:36Diplom
1068RaumanGregorMPA10900:59:25Diplom
1172PisarevGreta-MariaMTÜ SpordiseltsNTA5201:00:36Diplom
1328EnnGreteNNN4401:01:57Diplom
2360AmerGreteNN69701:14:54Diplom
1110RõžovaGreteNNN3200:59:57Diplom
606PiirGreteNN8700:54:18Diplom
1787AulGreteJärve SPKLNTA9401:06:51Diplom
2224JõgisooGrete LyNTA14401:12:51Diplom
740SiimarGretel-MarieNNN1500:55:59Diplom
296MjatsinGrigoriMotusMM10600:49:27Diplom
1368ReinmetsGudrunNN31501:02:18Diplom
1059PihlakGunnarMPA10800:59:19Diplom
334EensooGunnarCYCLONMM403900:50:09Diplom
1660TungalGunnarTeineteisele toeksMM503501:05:13Diplom
512KoitneGunnarMM60300:53:07Diplom
775VooremäeGunnarMM501900:56:19Diplom
486KüttisGüntherMPA5800:52:46Diplom
1496RüütelGustav JoosepElujooksMPA12801:03:38Diplom
790KäärikHaikoAIX TeamMM407300:56:28Diplom
107LaasmägiHandoMM4600:44:59Diplom
1640RääkHannaNNJ2301:05:00Diplom
1393UtsarHannaNN32701:02:33Diplom
2772VoolaidHannaNN87001:25:34Diplom
1922TiislerHanna ElizabethKõlleste SKNNJ2801:08:44Diplom
1941KingsepHanna-LiinaKiviõli NoortekeskusNTA11001:08:59Diplom
1248KoddaniporkHanna-LiinaOriflameNNN4001:01:19Diplom
2830KallasHanna-LiisaNTA19601:27:16Diplom
2677MeeklerHanna-LyNTA18101:22:07Diplom
2317RosenfeldHannahNTA15501:14:20Diplom
1092MägiHannalisNTA4600:59:46Diplom
1744MeriHannelaNN46901:06:12Diplom
2307VertainenHanneleNN601201:14:12Diplom
1073TiinasHannesMM65500:59:29Diplom
829SepmannHannesMM24600:56:52Diplom
3010MuinasteHannesMM601701:33:05Diplom
1238PiltHannesRimikadMM409401:01:14Diplom
1263RandmaaHannesMM409801:01:28Diplom
1960MihkelsonHanno VesseMPA16101:09:23Diplom
339LahiHansRakvere Karmeli KogudusMM55500:50:14Diplom
651PõderHardiMMJ1800:54:53Diplom
2798ReiljanHardiMPA19701:26:22Diplom
2295LepikHardiMM41701:13:57Diplom
84KaskaHardyMPA1100:43:53Diplom
32KalausHargoSOS Lasteküla Eesti ÜhingMM40800:39:59Diplom
72PaesüldHarlesBigbank ASMM401100:43:14Diplom
751KaplanHarriMM22400:56:05Diplom
1100MetsaruHarryMM551500:59:54Diplom
406RumpHarryMM13700:51:31Diplom
664TruuHarryMM20600:55:06Diplom
2891Erikson-KivesteHeddiNN90501:29:09Diplom
150LiivlaidHediTAINN900:46:24Diplom
720PeetermannHediNNN1400:55:44Diplom
1017KäärHediNN405600:58:46Diplom
1518LilleojaHegneNNJ1901:03:45Diplom
3154TaluHeidiAQVA SPANN98801:44:00Diplom
2903VikatHeidiAS Kaupmees ja KoNN4518201:29:24Diplom
1113SpeckHeidiNN22701:00:00Diplom
103RajuHeidiTeam SportserviceNN700:44:40Diplom
2726TiidoHeidiPreabNN4020701:23:32Diplom
2066MännamäeHeidiSK CFCNN4013701:10:34Diplom
1272MartinsaariHeidi CarolinaKuressaare GümnaasiumNN28001:01:30Diplom
912SaarHeigoMM26300:57:42Diplom
408OtsaHeigoMM13800:51:32Diplom
945IrvalHeigoMM26700:58:03Diplom
133LaheHeikiMM402000:45:47Diplom
2438KuustemaeHeikiMM459601:16:13Diplom
647ParisväHeikiMM406200:54:50Diplom
294MertsinaHeikoMM10500:49:26Diplom
1611KalvetHeikoNordic DigitalMM457801:04:38Diplom
2977RandmaaHeiliNN93201:32:07Diplom
3031OttinHeiliNNJ4901:34:13Diplom
1127PõldojaHeinoJõgeva SVKMM70301:00:10Diplom
1782ArjusHeiviNN48601:06:47Diplom
1099TõnsauHelbeRakvere HaiglaNN454600:59:53Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.