Tulemused 2016 10km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
701LaidojaKadiKülvandu SKNN11600:55:34Diplom
702BabjakJelenaNN452200:55:35Diplom
703KossarVeronikaNN11700:55:35Diplom
704LehtpuuErkiMM21500:55:35Diplom
705KaskAvoMM501800:55:36Diplom
706KuusmaPiretNN452300:55:36Diplom
707TrollaSigneNN11800:55:36Diplom
708JaniksonKülliNN11900:55:37Diplom
709PeetsaluKellyNNJ600:55:37Diplom
710IlumäeAireNN12000:55:37Diplom
711PajoKristiPärnu Jalgrattaspordiklubi RAVENN403300:55:37Diplom
712IvaskVarmoKaitseliit Järva MalevMPA7600:55:38Diplom
713JänesRasmusMM21600:55:39Diplom
714PaglantErleNN12100:55:40Diplom
715KoppelMiriamNNJ700:55:40Diplom
716FlorenKristelKF SuusaklubiNN12200:55:41Diplom
717TiislerDemyMM21700:55:41Diplom
718KroosKristjanMPA7700:55:42Diplom
719TohvMerikemispoNN55200:55:44Diplom
720PeetermannHediNNN1400:55:44Diplom
721MarkvartKätlinNN12300:55:44Diplom
722TiismaaKalmerMM406700:55:46Diplom
723TaalTriinNNJ800:55:47Diplom
724TammKenertMK TulevikMPA7800:55:47Diplom
725LaanesooAndoMM454700:55:48Diplom
726ValgmaGerliNN12400:55:48Diplom
727EiertRikoMPA7900:55:49Diplom
728KeerigErkkiMM406800:55:50Diplom
729VeimannKristelNN403400:55:50Diplom
730KudeviitaKonradMPA8000:55:50Diplom
731MõekTiiaGlamox HE ASNN403500:55:51Diplom
732KoplisteRauno1. jalaväebrigaadMM21800:55:52Diplom
733LükkJanarMM21900:55:56Diplom
734JõeAnniSK RadaNTA2800:55:57Diplom
735VasemägiKatrinNN403600:55:57Diplom
736LilliallikMatijooks.eeMM406900:55:58Diplom
737LuhtToomasMM407000:55:59Diplom
738JankeSigridIITEE SpordiklubiNN403700:55:59Diplom
739HabakukMikkMM22000:55:59Diplom
740SiimarGretel-MarieNNN1500:55:59Diplom
741PikhoffAimurMM22100:56:00Diplom
742TedreKülliNN403800:56:00Diplom
743SillasteGerdaNN403900:56:01Diplom
744RätsepAngelaNN452400:56:01Diplom
745VeskeAndreasMPA8100:56:01Diplom
746SelgeSassMM22200:56:01Diplom
747TšernovKailiNN12500:56:01Diplom
748VinnKärolNNN1600:56:01Diplom
749KoosapoegKaarelPwCMM22300:56:03Diplom
750VäärtnõuKatrinSpordiseltsNN12600:56:04Diplom
751KaplanHarriMM22400:56:05Diplom
752AllerAndresMM22500:56:06Diplom
753HughesEleryNN12700:56:06Diplom
754RonkAndresSA Põhja-Eesti RegionaalhaiglaMM22600:56:06Diplom
755TarassovRailiNN12800:56:07Diplom
756EriksonMarilinNN12900:56:07Diplom
757Korts-LaurMartaNN13000:56:07Diplom
758TelgaEveNN13100:56:07Diplom
759KaptenKai-MelliJärvalaNTA2900:56:08Diplom
760NaaritsAnu-MallUp SportNN404000:56:09Diplom
761LiivakJanarSimuna SpordiklubiMM22700:56:09Diplom
762PajuJaneNN404100:56:12Diplom
763RinkMalleNN55300:56:13Diplom
764JõelehtLauriSaint Gobain Glass EstoniaMM22800:56:14Diplom
765UrbanKarriNabiiri Holding OÜMM22900:56:15Diplom
766PajuGerdaKolmeksNN13200:56:15Diplom
767SokolovEleNN13300:56:15Diplom
768LendreDanvarValga PõhikoolMPA8200:56:16Diplom
769SikkMariaValga PõhikoolNN13400:56:16Diplom
770ReisiRailiDICRONN404200:56:16Diplom
771KlausReinoMM23000:56:17Diplom
772NugisSiimMM23100:56:18Diplom
773ArbaReimoMPA8300:56:19Diplom
774TambergMarionSK Pleki PandeNN13500:56:19Diplom
775VooremäeGunnarMM501900:56:19Diplom
776KoniLiidiaNTA3000:56:20Diplom
777TuiskKristinSaku Õlletehase SpordiklubiNN404300:56:21Diplom
778ReaAivarMM407100:56:21Diplom
779TuurHelenNN13600:56:21Diplom
780ValkArviMM407200:56:21Diplom
781KeslerIngridLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN452500:56:23Diplom
782SoomPärjaNN60300:56:23Diplom
783PuusaarElinaNN13700:56:23Diplom
784PidvysotskiyJelenaMotusNN13800:56:25Diplom
785LeinartTormieestäraMM23200:56:26Diplom
786MaanteeReneMM23300:56:26Diplom
787SikkarMikkMPA8400:56:27Diplom
788KoppelKristaNN13900:56:28Diplom
789KuusemetsJohanna Maria21CCNNN1700:56:28Diplom
790KäärikHaikoAIX TeamMM407300:56:28Diplom
791RannikAndraNN452600:56:29Diplom
792KongiAimarKrc Ehitus OÜMM23400:56:30Diplom
793TõniseHelisNN14000:56:30Diplom
794VeerväliTõnisMM407400:56:30Diplom
795JürgensDorisNN14100:56:31Diplom
796RikkinenTarmoVAHANENMM407500:56:31Diplom
797KäärdAveliNN14200:56:32Diplom
798KaseniitArnoSillamäe hariduse,kultuuri ja spordi selts MM502000:56:35Diplom
799MeltsErkiMM407600:56:35Diplom
800VooreRometMM23500:56:35Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.