Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
268SavtšenkoKseniaKJK'Kalev' SillamäeNNJ300:48:58Diplom
74TomsonTauriKjk VIKEMPA700:43:19Diplom
23BõkovRainerKjk VIKEMMJ100:39:25Diplom
671KaljusaluKärtynKJK HartaNTA2600:55:14Diplom
2016Kivisilla-PetersonÜlleKivison Trans OüNN4510901:09:55Diplom
2374HeinjärvHelenaKiviõli NoortekeskusNTA15901:15:06Diplom
896RumaskKevinKiviõli NoortekeskusMPA9200:57:27Diplom
138ReindamReinKiviõli NoortekeskusMMJ900:45:56Diplom
1941KingsepHanna-LiinaKiviõli NoortekeskusNTA11001:08:59Diplom
1745SõberKätlinKiviõli NoortekeskusNTA9101:06:13Diplom
1051NormakGerel AtheronKiviõli NoortekeskusNTA4100:59:13Diplom
46KurgRaimokivilinna koolMM1900:41:01Diplom
687KurgKertukivilinna koolNTA2700:55:27Diplom
615JuhansonAnnikaKiisid/LekkodNN8900:54:24Diplom
2464LepikuHeliKiisid/LekkodNN505801:16:34Diplom
333SaarEva-MariaKF SuusaklubiNTA1100:50:07Diplom
2952FlorenAnnelaKF SuusaklubiNN509101:30:50Diplom
716FlorenKristelKF SuusaklubiNN12200:55:41Diplom
545NormakTiinaKeskkonnaametNN402000:53:27Diplom
2781SaarmannHillarKalevMM70901:25:49Diplom
1489BluumTomasKaitsevägi/Kaitseväe peastaapMM4010701:03:35Diplom
937LaurimaaMaiKaitseliit Rapla MalevNN18200:57:57Diplom
712IvaskVarmoKaitseliit Järva MalevMPA7600:55:38Diplom
387LippLaurikaitseliitMM55600:51:11Diplom
105KallasteCarl RobertKaitsejõudude SpordiklubiMPA1500:44:40Diplom
2054KeemanEllekahe silla klubi jooksusõbradNN58501:10:23Diplom
2055KeemanMarkokahe silla klubi jooksusõbradMM4012401:10:23Diplom
840PrinsMargusKahe Silla KlubiMM24900:57:01Diplom
841AlliksooHeleriKahe Silla KlubiNNN1800:57:02Diplom
842ÕismetsKaidyKahe Silla KlubiNNN1900:57:02Diplom
364MeresmaaTarmoKahe Silla KlubiMM12700:50:38Diplom
1457ArroAgoKahe Silla KlubiMM33601:03:08Diplom
1923KaasikMargusKaasikudMM458601:08:44Diplom
1924KaasikLeaKaasikudNN4012301:08:45Diplom
251AlanurmeKristjanK-RautaMM9300:48:46Diplom
2898DavõdovaJutaK-Järve Tammiku PõhikoolNN602301:29:15Diplom
100KaigasEinarJooksupartnerMM401600:44:28Diplom
2205HiobKatrinJooksupartnerNN4014901:12:39Diplom
2027KarindiIlviJooksupartnerNN4511201:10:02Diplom
1872AauKarenjooks.eeMM38401:07:59Diplom
1134IlvesJanajooks.eeNN454901:00:13Diplom
2244MesilaKerlijooks.eeNN65301:13:07Diplom
736LilliallikMatijooks.eeMM406900:55:58Diplom
3026OrelHelenJõhvi SpordikoolNTA20601:34:09Diplom
973PikasAndrusJõhvi PäästekomandoMM455400:58:18Diplom
526TartuAllanJõhvi PäästekomandoMM17500:53:15Diplom
521ReilandViktorJõhvi PäästeametMM60400:53:13Diplom
2802PikhoffSirjeJõhvi HaiglaNN4517101:26:27Diplom
1127PõldojaHeinoJõgeva SVKMM70301:00:10Diplom
1668MeosMarikaJõgeva HaiglaNN43801:05:19Diplom
1997LuikKajaJõgeva HaiglaNN56701:09:45Diplom
2512LooriusAnneliJõgeva HaiglaNN4514101:17:40Diplom
301JoostRobinJK Viljandi TUlevikMPA4100:49:35Diplom
559GetmanLjudmillaJK STARTNN60200:53:41Diplom
1787AulGreteJärve SPKLNTA9401:06:51Diplom
548KursMariliisJärve SKNN402100:53:28Diplom
2577MiksonMariJärvamaa RatsaspordiklubiNNN10301:19:20Diplom
759KaptenKai-MelliJärvalaNTA2900:56:08Diplom
2793EdalaHelbeJärva Tarbijate ÜhistuNN4516801:26:14Diplom
650KäremaAnnelyITKH NaistekliinikNN451600:54:53Diplom
690ReimaaAndrusIITEE SpordiklubiMM406600:55:29Diplom
2999JankeÜlleIITEE SpordiklubiNN509501:32:35Diplom
738JankeSigridIITEE SpordiklubiNN403700:55:59Diplom
241JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM8800:48:41Diplom
242ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMPA3100:48:41Diplom
95AasAndresIITEE SKMM3900:44:20Diplom
2491OttJaanisIda PrefektuurMM42901:17:19Diplom
2763ShaulinaVeraHoolekandeteenused AS NN86501:25:16Diplom
2766ZachcialDominikaHoolekandeteenused AS NN86701:25:22Diplom
822RaudseppAndrusHKScan EstoniaMM24400:56:49Diplom
2433KüttLeoHKScan EstoniaMM504601:16:10Diplom
2434TorstenbergIrjaHKScan EstoniaNN4017401:16:10Diplom
1438KruusimägiAnuHKScan EstoniaNN502501:02:59Diplom
66KlettenbergAndresHigh5 EstoniaMM2700:42:40Diplom
1612TõlgoAnnikaHigh5 EstoniaNN42001:04:38Diplom
1909KahurJohannaHC Management ConsultingNN53201:08:30Diplom
227KivilaMeriliisHarjumaa suusa ja rattaklubiNN2300:48:20Diplom
1089ÕunKatrinHALVERNN21900:59:44Diplom
424SimmTriinuHALVERNN4300:51:51Diplom
194PärnojaStefiHaljala GümnaasiumNTA600:47:39Diplom
451NaaritsKerstiHaljala GümnaasiumNN4900:52:18Diplom
673AugasmägiKaulHAKA PlastMM60700:55:15Diplom
2141PrassTiiaHäirekeskusNN4512101:11:38Diplom
2687Tallo-PärnRiinaHäirekeskusNN4020201:22:20Diplom
2696ReekNataljaHäirekeskusNN83601:22:27Diplom
2000LaurIngridHäirekeskusNN503901:09:47Diplom
2049VõhmarVilmaHäirekeskusNN552401:10:16Diplom
2565SallaTiinaHäirekeskusNN4018201:19:05Diplom
1293VarušinaJulijaHäirekeskusNNN4201:01:40Diplom
809PottiMarkoGrossi ToidukaubadMM23700:56:43Diplom
2120PankEgeGrossi ToidukaubadNN4014401:11:27Diplom
1615OluKertuGrossi ToidukaubadNN42301:04:39Diplom
1141MurakasToivoGrossi ToidukaubadMM30401:00:18Diplom
1410VladimirovaKristianaGrossi ToidukaubadNN33701:02:41Diplom
2698PottiMirellGrossi ToidukaubadNTA18701:22:28Diplom
2992TolkAnneliGrossi ToidukaubadNN4023801:32:28Diplom
2995MahlapuuMigelyneGrossi ToidukaubadNN93801:32:29Diplom
1514PillesaarAgneGrossi ToidukaubadNTA8001:03:44Diplom
2282SuiKadriGrossi ToidukaubadNN66801:13:47Diplom
2548ÜperElo-TriinGrossi ToidukaubadNN77201:18:41Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.