Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
270ReediRaul VillemMPA3300:49:02Diplom
1850VaksLiiNN503401:07:42Diplom
1865UustaluSiim KasparMMN3401:07:53Diplom
82TannerLauri1. jalaväebrigaadMM3400:43:47Diplom
2399RoosiväliJürgenMMJ3401:15:32Diplom
1120KasePilleNNN3401:00:03Diplom
354ViltmannKadreKolmeksNN3400:50:26Diplom
2429PärnpuuLindaNN553401:16:01Diplom
1407LompTaivoMM503401:02:38Diplom
909UudsemaaAngelikaPõhja prefektuurNN453400:57:40Diplom
919ErsKaisiNTA3400:57:46Diplom
2248KajaMeriliREGNNJ3401:13:09Diplom
470LuudAarneMM453400:52:32Diplom
729VeimannKristelNN403400:55:50Diplom
273MürkHenrikMPA3400:49:03Diplom
290JolkinAlekseiEesti EnergiaMM403400:49:23Diplom
291TammaruBrunoMM403500:49:24Diplom
1853JakobiVilveAQVA SPANN503501:07:44Diplom
86AtonenMarekVAK StaierMM3500:43:57Diplom
356RoosvaldKrisliNN3500:50:27Diplom
1895MoisarTarvoMMN3501:08:17Diplom
1135RodesKeityNNN3501:00:14Diplom
1660TungalGunnarTeineteisele toeksMM503501:05:13Diplom
910MägiEneNN453500:57:41Diplom
958TraksAnabellSK ContraNTA3500:58:08Diplom
731MõekTiiaGlamox HE ASNN403500:55:51Diplom
482VatselRigoMM453500:52:44Diplom
2799KuslapMadisMMJ3501:26:22Diplom
2309PalkMerilyNNJ3501:14:15Diplom
275TammKardoMK TulevikMPA3500:49:05Diplom
2592ReinartAnuNN553501:19:35Diplom
295AdliMarekMM403600:49:27Diplom
2637MalmVeronikaSa Juht- ja Abikoerte KoolNN553601:20:42Diplom
89RoosmaaViljarCYCLONMM3600:44:00Diplom
357MaripuuRailiNN3600:50:28Diplom
1914TahlfeldtKerstiNN503601:08:34Diplom
1670UntUrmasMM503601:05:21Diplom
1163KoitDeboraNNN3601:00:32Diplom
934LuksKüllikiWürthNN453600:57:57Diplom
2249JaanholdKristerOriflameMMN3601:13:10Diplom
984KallasKeity-LiinaSK NõvaNTA3600:58:25Diplom
735VasemägiKatrinNN403600:55:57Diplom
3057NõguKaarliMMJ3601:35:22Diplom
504EvertJaakMM453600:53:03Diplom
277VärtonMartinErki Noole KergejõustikukoolMPA3600:49:10Diplom
2328TammMirjamNNJ3601:14:25Diplom
315VeeleidTanelSpordiseltsMM403700:49:47Diplom
91JakobsonTaaviMM3700:44:09Diplom
360MasingKajaNN3700:50:30Diplom
1697SaarRoomandMM503701:05:40Diplom
1953LinsiMargitNN503701:09:17Diplom
936RõžovaEneNN453700:57:57Diplom
1200MeristuSandraLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN3701:00:52Diplom
2767KotsarMareNN553701:25:27Diplom
989ArulaKertuSpordiseltsNTA3700:58:29Diplom
738JankeSigridIITEE SpordiklubiNN403700:55:59Diplom
506LaurimaaAndrusMM453700:53:04Diplom
2298SuigussaarSanderMMN3701:14:03Diplom
278MelkChristofer-MartenMPA3700:49:10Diplom
2330IntalJohannaMtü.SpordiseltsNNJ3701:14:29Diplom
320PressJüriMM403800:49:53Diplom
94LepiksaarMadisMM3800:44:20Diplom
2408RohelpuuKadiSK VõhmaNNJ3801:15:42Diplom
365HulkkoKerstinASTERANN3800:50:38Diplom
1716MägiSulevMM503801:05:57Diplom
1205MaalmeisterMareNNN3801:00:54Diplom
956TorimHeliNN453800:58:07Diplom
1999KösterKajaNN503801:09:47Diplom
991VaikEleryNTA3800:58:30Diplom
2783LjubajevaEreneNN553801:25:51Diplom
742TedreKülliNN403800:56:00Diplom
511SuurorgMarkoMM453800:53:07Diplom
2308KleitzKairoMMN3801:14:15Diplom
280KallasRasmusPaide LinnameeskondMPA3800:49:13Diplom
334EensooGunnarCYCLONMM403900:50:09Diplom
95AasAndresIITEE SKMM3900:44:20Diplom
367MuldHelinaNN3900:50:40Diplom
2430PoolKeitNNJ3901:16:02Diplom
2453PallaRagnarMMN3901:16:19Diplom
1229VergiSigridNNN3901:01:09Diplom
2000LaurIngridHäirekeskusNN503901:09:47Diplom
743SillasteGerdaNN403900:56:01Diplom
1008VaikloEppArtman RacingNN453900:58:41Diplom
1780LiisRuudoMM503901:06:46Diplom
2814PiirimägiAnuNN553901:26:45Diplom
518LuuriEnnoMM453900:53:12Diplom
1034LaaneElisNTA3900:59:05Diplom
281LillmetsRaulMPA3900:49:15Diplom
583KoltKallePärnu Võrkpalliklubi/Hansaprint OÜMM454000:54:06Diplom
338HaamerTarviMM404000:50:12Diplom
96TarumRolandMM4000:44:22Diplom
379PladoAnuNN4000:50:59Diplom
2452KallasKelliNNJ4001:16:18Diplom
2520LodeEvo-RichardMMN4001:17:50Diplom
1248KoddaniporkHanna-LiinaOriflameNNN4001:01:19Diplom
760NaaritsAnu-MallUp SportNN404000:56:09Diplom
1016PraksSirjeNN454000:58:45Diplom
2826OngaTiiuPõhjakeskusNN554001:27:05Diplom
2064VaideMerjeLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN504001:10:31Diplom
1809SaupõldTarmoTTTTKMM504001:07:14Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.