Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
392TeearuRandoSUKL JõuluMPA5000:51:16Diplom
197TeearuNeemeSK SaardeMM451200:47:43Diplom
742TedreKülliNN403800:56:00Diplom
878TederAitaNN16600:57:22Diplom
2695TederMerjeNN83501:22:26Diplom
672TederMihkelA-SportMPA7400:55:15Diplom
2470TederAimeA-SportNN4017701:16:48Diplom
185TederKatrinFazer Eesti ASNN40800:47:26Diplom
981TederPeeterA-SportMM455500:58:23Diplom
2269TederRahelNNN8201:13:31Diplom
480TederIngaNN45800:52:43Diplom
1006TederTõnisA-SportMMN2300:58:41Diplom
1014TederSanderMPA10600:58:44Diplom
300TaveterAnuSUKL JõuluNN401200:49:33Diplom
383TatrikMatiMM50800:51:04Diplom
483TatrikSilverMPA5700:52:44Diplom
2755TasaneHerveNN86001:24:50Diplom
1235TasaTuuliNTA5701:01:13Diplom
2154TarvisPiretNN62001:11:56Diplom
96TarumRolandMM4000:44:22Diplom
2391TartuHelenaNTA16201:15:28Diplom
526TartuAllanJõhvi PäästekomandoMM17500:53:15Diplom
855TartoMariTelia SpordiklubiNN15700:57:08Diplom
2618TarkusMerliPreabNN80501:20:08Diplom
1320TariUrmiNNJ1501:01:55Diplom
1636TariUllaNTA8501:04:59Diplom
1842TarbeReelikaNTA10001:07:37Diplom
755TarassovRailiNN12800:56:07Diplom
1161TapasiaLiisSportland Eesti ASNN24701:00:31Diplom
82TannerLauri1. jalaväebrigaadMM3400:43:47Diplom
911TandruAstraNN17400:57:41Diplom
2774TänavotsKertuBaltic FibresNN87101:25:35Diplom
847TamsarTimm RainerMMN2000:57:04Diplom
284TamsarKatrinNN50300:49:16Diplom
2706TammreMerleAQVA SPANN84301:22:55Diplom
108TammojaMarioR-KlubiMM4700:45:03Diplom
1748TammisteTarmoMM4011701:06:16Diplom
1295TammisteAivoMM4010001:01:40Diplom
1730TammisaarMeriliNN46501:06:04Diplom
2368TammisRasmusMPA18201:14:59Diplom
970TammikMarjanaNN405300:58:18Diplom
2068TammikJelenaSG Ehitustooted AS WeberNN4511501:10:36Diplom
3087TammiMarisNN4025101:37:30Diplom
2382TammesMarcellaTervisesportNN4016801:15:16Diplom
2083Tammert-MüürseppTriinNN59701:10:47Diplom
247TammertKasparMM9100:48:43Diplom
1074TammepõldMarikaNN454400:59:31Diplom
2283TammeoksKajaASTERANN66901:13:47Diplom
663TammemägiVirkoMPA7200:55:05Diplom
1217TammemägiVirmoMPA11801:01:01Diplom
2348TammekandLiisMTÜ SpordiseltsNTA15601:14:38Diplom
2641TammekandKristiMTÜ SpordiseltsNN4019301:20:48Diplom
330TammeSilverSpordiklubi AltiusMMJ1300:50:05Diplom
291TammaruBrunoMM403500:49:24Diplom
588TammarAtko-MadisMM405900:54:09Diplom
2613TammaiRilleMTÜ SpordiseltsNN80301:20:01Diplom
1624Tamm-KolliTheaAQVA SPANN42801:04:45Diplom
813TammTimoMM23900:56:45Diplom
61TammTaaviMMJ400:42:18Diplom
2125TammKadriNNN7401:11:31Diplom
353TammReinMM452500:50:26Diplom
1903TammMeriliNTA10601:08:27Diplom
370TammTony AtsMTÜ SpordiseltsMPA4900:50:51Diplom
2934TammMerleNN4519001:30:20Diplom
648TammMarikaNN451500:54:51Diplom
393TammMärtMM50900:51:16Diplom
1442TammKristelNN457301:03:02Diplom
1988TammRaunoMM39501:09:40Diplom
1735TammMerylinNNJ2401:06:09Diplom
1483TammAnnikaNN36601:03:31Diplom
724TammKenertMK TulevikMPA7800:55:47Diplom
216TammKaimarMK TulevikMPA2800:48:01Diplom
2270TammSigneNN4015501:13:31Diplom
2277TammMari-LiisNNN8301:13:42Diplom
1255TammKaidoMMN2701:01:24Diplom
2825TammKairePõhjakeskusNN88601:27:05Diplom
2065TammDeivyNN58801:10:33Diplom
275TammKardoMK TulevikMPA3500:49:05Diplom
2328TammMirjamNNJ3601:14:25Diplom
2588TammLiiliaNN79101:19:31Diplom
2152TamekantLiinaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN61901:11:54Diplom
382TambergErlendMM404700:51:03Diplom
774TambergMarionSK Pleki PandeNN13500:56:19Diplom
1124TalvikMariNN23101:00:06Diplom
1009TalusteMarkoMM28300:58:42Diplom
3154TaluHeidiAQVA SPANN98801:44:00Diplom
618TaluKaidoVanasilla HKMM20100:54:29Diplom
255TaluKristjanMM403100:48:48Diplom
1793TaltsKertuNN49301:06:56Diplom
1397TalpasKaiaNN33001:02:34Diplom
1667TalpasLiisPwCNN43701:05:19Diplom
2687Tallo-PärnRiinaHäirekeskusNN4020201:22:20Diplom
536TalliAveNN7200:53:22Diplom
2289TalistuAnniNN504601:13:51Diplom
1336TaliLiinaNN30201:02:00Diplom
2003TakkHelenNN56901:09:49Diplom
1654TakelLaura LoretteNTA8601:05:10Diplom
2487TaimSherilNNN9601:17:17Diplom
2398TähtBäbbyNN71301:15:32Diplom
1749TahoKatrinNN4010601:06:16Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.