Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
501AbelJaanikaNN6100:53:00Diplom
502PaniEgertMM16700:53:01Diplom
503KössAnnaliisaNN6200:53:03Diplom
504EvertJaakMM453600:53:03Diplom
505MahkveiAllanMM16800:53:03Diplom
506LaurimaaAndrusMM453700:53:04Diplom
507PlehhovKerstiNN6300:53:04Diplom
508SaaverSiiriEKUKNN6400:53:04Diplom
509AruHelenaKvaliteetKliimaNN6500:53:06Diplom
510StrandmannMaitMM16900:53:06Diplom
511SuurorgMarkoMM453800:53:07Diplom
512KoitneGunnarMM60300:53:07Diplom
513PärnNoella-MadleenNNN800:53:09Diplom
514AareJoosepMPA6200:53:10Diplom
515UusmaaTeetMM17000:53:10Diplom
516KaljurandSilleNN6600:53:11Diplom
517TilkTanelMM17100:53:11Diplom
518LuuriEnnoMM453900:53:12Diplom
519SarapEduardMM17200:53:12Diplom
520SmorodinaOlesjaNN6700:53:12Diplom
521ReilandViktorJõhvi PäästeametMM60400:53:13Diplom
522PultsinKadriNN6800:53:13Diplom
523GröönJanarMM17300:53:14Diplom
524ToomTarmoMM17400:53:15Diplom
525LamburReveNN6900:53:15Diplom
526TartuAllanJõhvi PäästekomandoMM17500:53:15Diplom
527HolzbergMadisMM17600:53:16Diplom
528RannalaRitaNN7000:53:16Diplom
529SulevJaanikaNNN900:53:18Diplom
530PõlluäärAndoMM17700:53:18Diplom
531TeivaTimoMM17800:53:19Diplom
532KannelKülviNN7100:53:19Diplom
533MöllerOlaviMM405600:53:20Diplom
534MikkÜllarMM17900:53:21Diplom
535LuhaäärAllanMM18000:53:21Diplom
536TalliAveNN7200:53:22Diplom
537HommikAivarViljandi SVKMM501500:53:22Diplom
538ZovoJanarMM18100:53:24Diplom
539PollEgleNN7300:53:24Diplom
540PõderSirliNTA2000:53:24Diplom
541KõrvitsTaaviPreabMM18200:53:25Diplom
542UiboRainisMM60500:53:25Diplom
543UbarAlarMM18300:53:25Diplom
544HaamerElenNN7400:53:26Diplom
545NormakTiinaKeskkonnaametNN402000:53:27Diplom
547RikasAnnikaOma KingNN7600:53:28Diplom
548KursMariliisJärve SKNN402100:53:28Diplom
546KrassuljaAlinaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN7500:53:28Diplom
549VahulaArgoMM405700:53:32Diplom
550KaareJohan VillemTartu SuusaklubiMPA6300:53:34Diplom
551MännikGailyNN7700:53:35Diplom
552ValsKristiNN7800:53:35Diplom
553LaksMaarikaABB SpordiklubiNN7900:53:35Diplom
554PungIreneNN8000:53:36Diplom
555TurbKristiinaNN8100:53:37Diplom
556SärgAllanVisad VirgadMM18400:53:38Diplom
557LeesÕnneEesti Energia SKNN45900:53:39Diplom
558PõderSiljaNN402200:53:41Diplom
559GetmanLjudmillaJK STARTNN60200:53:41Diplom
560SaaringSanderMPA6400:53:42Diplom
561KärdiUnoMM70100:53:42Diplom
562LepikRaunoSK VõhmaMM18500:53:45Diplom
563PoznahirkoBorissMM551000:53:46Diplom
564SildeKarmenNNN1000:53:46Diplom
565HurtKevin1. jalaväebrigaadMMN1800:53:47Diplom
566EsperkTanelMM18600:53:47Diplom
567ReediElinaNN451000:53:48Diplom
568MiljanEgertSK FortisMM18700:53:49Diplom
569NoolBirgitNN402300:53:53Diplom
570KletsunAndrei-MM18800:53:55Diplom
571KallipPeepMM551100:53:59Diplom
572VahterErmoSpordiseltsMM18900:54:00Diplom
573ReinoErkiMM19000:54:00Diplom
574VunkKarmoMM19100:54:01Diplom
575VeskusEigoNordwoodMM19200:54:02Diplom
576AnufrijevaOlgaNN8200:54:03Diplom
577ReilandWoldemarSIG SaksamaaMM551200:54:03Diplom
578RaidTõnisMM19300:54:04Diplom
579VeeremaaMarekTVJMM405800:54:04Diplom
580ThalKaijuOma KingNN402400:54:04Diplom
581LippGeilyNTA2100:54:05Diplom
582MesiCarolinTVJNNN1100:54:06Diplom
583KoltKallePärnu Võrkpalliklubi/Hansaprint OÜMM454000:54:06Diplom
584HinnoSanderMM19400:54:07Diplom
585RääkKristoMM19500:54:07Diplom
586KaruMarkoMM454100:54:08Diplom
587LepikTanjaNN451100:54:08Diplom
588TammarAtko-MadisMM405900:54:09Diplom
589GutmannKerstiNN402500:54:09Diplom
590TingasSiim1. jalaväebrigaadMM19600:54:09Diplom
591EhandiRuthMTÜ Eesti Raudtee SpordiklubiNN402600:54:09Diplom
592PilliMarttiMPA6500:54:09Diplom
593RüütelElvisMM19700:54:10Diplom
594EiduksElviraNN8300:54:11Diplom
595HimmaMaireNN50600:54:13Diplom
596KomarovNikitaMPA6600:54:13Diplom
597HeinsaarEneliiNN402700:54:14Diplom
598KukliKaireNN8400:54:15Diplom
599KaruRoyMM60600:54:16Diplom
600LehtpuuMargusMM406000:54:16Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.