Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
211PoppAndreMPA2700:47:59Diplom
213MalkusMargusMM402700:48:00Diplom
1255TammKaidoMMN2701:01:24Diplom
239HaasMaarja TriinSportland Eesti ASNN2700:48:39Diplom
1012LillipuuSigneNNN2700:58:44Diplom
1539ViiraMarjuMTÜ SpordiseltsNN502701:03:55Diplom
3076UiboReetNN602701:36:47Diplom
801OlumetsTerjeNN452700:56:37Diplom
826MuuliKajaNN452800:56:52Diplom
67MäeMikkMM2800:43:02Diplom
616JaagoKülliNN402800:54:25Diplom
2160EensaluLeilaNN552801:12:00Diplom
1147ViiraEinarMM502801:00:23Diplom
1922TiislerHanna ElizabethKõlleste SKNNJ2801:08:44Diplom
391OtslaAntiEesti SportlaneMM452800:51:15Diplom
1492JõelaidAts-JoonasMMJ2801:03:36Diplom
216TammKaimarMK TulevikMPA2800:48:01Diplom
734JõeAnniSK RadaNTA2800:55:57Diplom
228MäggiMartinMM402800:48:23Diplom
1258TõnisteSanderMMN2801:01:27Diplom
253KikasKristiinaNN2800:48:47Diplom
1025KarpKristinSportland Eesti ASNNN2800:59:00Diplom
3077KivirandHelbeNN602801:36:48Diplom
1562SavitskiHeli-MallNN502801:04:10Diplom
1061KüttKellyNNN2900:59:22Diplom
1573VuksMärtenMMJ2901:04:16Diplom
68VahterJanarMM2900:43:04Diplom
850PüssAiriNN452900:57:06Diplom
3170EhaveeMareNN602901:46:40Diplom
620KaskLudmillaDICRONN402900:54:30Diplom
1658TungalMareTeineteisele toeksNN502901:05:13Diplom
2182WölfertGalliNN552901:12:17Diplom
428MironovMargusPärnu TSSMM452900:51:52Diplom
1973HangoBrittNNJ2901:09:28Diplom
218ArosRomiMPA2900:48:10Diplom
229KivariAndrusSaint Gobain Glass EstoniaMM402900:48:26Diplom
1259HuopalainenRaikoMMN2901:01:27Diplom
759KaptenKai-MelliJärvalaNTA2900:56:08Diplom
1300SulemenkovIgorMM502901:01:43Diplom
288KruusamägiKatrinSpordiseltsNN2900:49:22Diplom
304AudruDianaNN3000:49:37Diplom
1078PohlakPiiaNNN3000:59:34Diplom
69KaljuveeKristoMM3000:43:07Diplom
868AasmäeSigneElva lasteaed ÕnneseenNN453000:57:15Diplom
3176NugaEllenNN603001:48:27Diplom
624TomingRenaNN403000:54:33Diplom
432KoppelKaidoMM453000:51:56Diplom
1714PellisKajaSky PlusNN503001:05:56Diplom
1977SikkKatreNNJ3001:09:29Diplom
1769TobrelutsKevinMMJ3001:06:38Diplom
240LehisteMarekMPA3000:48:39Diplom
249KäsperPriitMM403000:48:45Diplom
776KoniLiidiaNTA3000:56:20Diplom
2318PotjossovaNataljae-betoonelementNN553001:14:21Diplom
1304HiiemäeJüriPaide UjumisklubiMM503001:01:47Diplom
1310PipenbergOlariMMN3001:01:51Diplom
309KruusmannGeidiNN3100:49:43Diplom
831KloppBirgitNTA3100:56:53Diplom
73KadakTiitRound TableMM3100:43:18Diplom
1104SaarKaireNNN3100:59:55Diplom
2396UukadoUrveNN553101:15:31Diplom
871TõnisojaEnemispoNN453100:57:17Diplom
2188KasikovAnniNNJ3101:12:24Diplom
688RändurMargitNN403100:55:28Diplom
445SokolovTiitMM453100:52:11Diplom
1738KasteMerikeNN503101:06:09Diplom
242ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMPA3100:48:41Diplom
255TaluKristjanMM403100:48:48Diplom
1791KalevStenMMJ3101:06:54Diplom
1546GillJakobMMN3101:03:58Diplom
1313NooleAndres1. jalaväebrigaadMM503101:01:53Diplom
1578PiiskoppelKauriMMN3201:04:17Diplom
311PoomLianaNN3200:49:46Diplom
1337KristalPeepMM503201:02:02Diplom
832MurumägiKhirsten TereseNTA3200:56:54Diplom
1859SokolovTanelSegersMMJ3201:07:50Diplom
76MatsuMärtenMM3200:43:20Diplom
1110RõžovaGreteNNN3200:59:57Diplom
2397TreialReetNN553201:15:31Diplom
897StavrovaViktoriaNN453200:57:28Diplom
2203KebaTriinuNNJ3201:12:38Diplom
699SuurMaichlNN403200:55:32Diplom
450ArumägiArneMM453200:52:18Diplom
1772TintsEsterNN503201:06:40Diplom
263GreenbaumToomasMM403200:48:52Diplom
267SuurKauriMPA3200:48:57Diplom
312UueniMerjeNN3300:49:46Diplom
79MihailovKasparMM3300:43:40Diplom
1111SeinGertrudNNN3300:59:58Diplom
2401ViitaHeliNN553301:15:37Diplom
1378AleksejevAndreiMM503301:02:28Diplom
2170ÕimAnnarMMJ3301:12:05Diplom
898PeebuAnneliNN453300:57:30Diplom
916ŠevtsovaElizavetaKJK'Kalev' SillamäeNTA3300:57:44Diplom
2243KuhiKristiNNJ3301:13:06Diplom
711PajoKristiPärnu Jalgrattaspordiklubi RAVENN403300:55:37Diplom
460SelterAhtoAS Eesti PagarMM453300:52:26Diplom
1771KlimenkoTaaviMMN3301:06:40Diplom
1775KurisKerstiNN503301:06:44Diplom
265AruMarekKvaliteetKliimaMM403300:48:54Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.