Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1356PillerMairikaOma KingNN30901:02:11Diplom
1357KauksiKerstinOma KingNN31001:02:12Diplom
368KoseEvelinOlympic CasinoNN401400:50:43Diplom
684KodasmaKaieOK West/Hansaprint OüNN452100:55:25Diplom
1510LilosonKerstiOK KobrasNN551501:03:43Diplom
2085PransLeiliOK Ilves TartuNN65201:10:49Diplom
99TuiskKristjanÕhuvägiMM4200:44:24Diplom
143TikerpaluMihkelNUKU teaterMM6300:46:10Diplom
289KarpEndelNorma OKMM55400:49:22Diplom
1840MändMargusNordwoodMM38201:07:36Diplom
575VeskusEigoNordwoodMM19200:54:02Diplom
2166LuikAllanNordwoodMM40701:12:03Diplom
923MennikHilvarNordwoodMM26500:57:49Diplom
1704TähisteUrmoNordwoodMM36701:05:48Diplom
1039SukamägiJalmarNordwoodMM28800:59:07Diplom
1177SaulepHeneliNordkalk ASNN25301:00:38Diplom
2862VahtMargitNordic DigitalNN89701:28:21Diplom
1611KalvetHeikoNordic DigitalMM457801:04:38Diplom
2498ViinapuuKadiNordic DigitalNN74901:17:26Diplom
85PartsRaimondNõmme RattaklubiMPA1200:43:54Diplom
25RoopJaanNõmme KJKMPA200:39:46Diplom
814MöllMikk MargusNautleja KMMPA8700:56:45Diplom
2216KaskReetNautleja KMNN4512501:12:46Diplom
63KoskinenMarkoNarva Eesti Gümnaasium/SK ÄKKEMMJ500:42:31Diplom
1869SõmerReelikaNaiskodukaitseNN52101:07:59Diplom
1376MatsonMerilinNaiskodukaitseNNN4601:02:26Diplom
2920ReinikeMarieNabiiri Holding OÜNN91401:29:57Diplom
765UrbanKarriNabiiri Holding OÜMM22900:56:15Diplom
825JallaiViktoriaMyFitnessNN14600:56:51Diplom
2400KaljolaErvinMuraste liikumisklubiMM4013201:15:33Diplom
1878IntalHendrikMtü.SpordiseltsMPA15301:08:02Diplom
2330IntalJohannaMtü.SpordiseltsNNJ3701:14:29Diplom
3145KilmMerliMTÜ Telia SpordiklubiNN5010801:43:20Diplom
208KarjametsKarmoMTÜ Tallinna Lennujaama SpordiklubiMM7900:47:57Diplom
665RohtlaAiriMTÜ SporsdiseltsNN451900:55:06Diplom
2261VassiljevaJelenaMTÜ Spordiselts/WidexNN66101:13:25Diplom
2851KorelaEvaMTÜ SpordiseltsNN89301:28:01Diplom
2855LaurissonTiinaMTÜ SpordiseltsNN554301:28:05Diplom
2348TammekandLiisMTÜ SpordiseltsNTA15601:14:38Diplom
2611LestseppSiiriMTÜ SpordiseltsNN601401:20:01Diplom
2612PärtelKristaMTÜ SpordiseltsNN80201:20:01Diplom
2613TammaiRilleMTÜ SpordiseltsNN80301:20:01Diplom
2870SiimbergJuliaMTÜ SpordiseltsNN90001:28:28Diplom
2871LaansaluMareMTÜ SpordiseltsNN601901:28:28Diplom
2641TammekandKristiMTÜ SpordiseltsNN4019301:20:48Diplom
2134NõmmisteToomasMTÜ SpordiseltsMM4012501:11:34Diplom
1370AalmaaMari-LiisMTÜ SpordiseltsNN31701:02:21Diplom
370TammTony AtsMTÜ SpordiseltsMPA4900:50:51Diplom
1146KalmuJaneMTÜ SpordiseltsNN24201:00:23Diplom
1151LaanepElinaMTÜ SpordiseltsNN24401:00:24Diplom
397SildAnvarMTÜ SpordiseltsMPA5100:51:21Diplom
1172PisarevGreta-MariaMTÜ SpordiseltsNTA5201:00:36Diplom
2986TsoppMerikeMTÜ SpordiseltsNN4023401:32:16Diplom
3022LemberMargitMTÜ SpordiseltsNN4520301:34:05Diplom
1751KummelPiretMTÜ SpordiseltsNN47301:06:17Diplom
3033LepiskMari-LiisMTÜ SpordiseltsNN94601:34:15Diplom
3034PaimPirkkoMTÜ SpordiseltsNN94701:34:16Diplom
1499KruusamägiMerleMTÜ SpordiseltsNN37201:03:38Diplom
3074PalloJelenaMTÜ SpordiseltsNN95901:36:40Diplom
1539ViiraMarjuMTÜ SpordiseltsNN502701:03:55Diplom
3085JermakovaTatjanaMTÜ SpordiseltsNN4024901:37:17Diplom
2321PäärandMerleMTÜ SpordiseltsNN4513201:14:21Diplom
2146VallikiviMarinMTÜ ML LustikummutNN61601:11:49Diplom
885VettikKristiMTÜ Krimelte HundidNN16800:57:24Diplom
2852MännikKelliMTÜ HulludNNN11201:28:01Diplom
2839HansumäeMerlinMTÜ HulludNN88801:27:33Diplom
591EhandiRuthMTÜ Eesti Raudtee SpordiklubiNN402600:54:09Diplom
425LainevoolKaariMTA SKNN4400:51:51Diplom
1528VessmannAilenMTA SKNN38201:03:49Diplom
1795GorskovVladislavMotus spordiklubiMM37301:06:58Diplom
1796GorskovaAnastassiaMotus spordiklubiNN49401:07:00Diplom
296MjatsinGrigoriMotusMM10600:49:27Diplom
1335JakovlevaAnastassiaMotusNN30101:02:00Diplom
1638MoltsanovaAnnaMotusNN43201:05:00Diplom
414MarkovaAnnaMotusNN4200:51:38Diplom
674SemjonovaAnnaMotusNN10700:55:17Diplom
1262MihhailovaIrinaMotusNN27501:01:28Diplom
1267TruhhanDarjaMotusNN27701:01:29Diplom
1273IakovlevAntonMotusMM409901:01:31Diplom
1282MjatsinaNataljaMotusNN28401:01:35Diplom
784PidvysotskiyJelenaMotusNN13800:56:25Diplom
1643BergmannTristanMõlgimehedMPA13801:05:01Diplom
724TammKenertMK TulevikMPA7800:55:47Diplom
216TammKaimarMK TulevikMPA2800:48:01Diplom
275TammKardoMK TulevikMPA3500:49:05Diplom
871TõnisojaEnemispoNN453100:57:17Diplom
719TohvMerikemispoNN55200:55:44Diplom
122HallemaaReneMight just do itMM5300:45:35Diplom
1106VeeväliVeikoMATKaSPORTMM408900:59:56Diplom
1691KurgKaiMATKaSPORTNN4010201:05:34Diplom
2462PikkmaaMaarja LiisaMaarjaLiisa OÜNN73701:16:34Diplom
62KermHendrik JohannLinnumetsaMPA600:42:27Diplom
21KuusikMaieLillepallid/SpartaNN40100:39:00Diplom
1396MiilmanEleriinLiliina OÜNTA6801:02:34Diplom
2439SikkaRuttLiliina OÜNN4513801:16:14Diplom
2479LiivKaroliinaLiivide SKNTA16901:17:08Diplom
2481LiivKristiinaLiivide SKNTA17101:17:09Diplom
57ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM45700:41:56Diplom
2047PipenbergMerikeLasteaed SipsikNN58201:10:15Diplom
308TuhklaHelleLasila PõhikoolNN50400:49:43Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.