Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
264LuikVahurMM10000:48:53Diplom
9RehelemStevenTreenigpartnerMM500:36:53Diplom
1289VahimetsRaunoMM32001:01:38Diplom
266PehlakMartinEstnord ConsultsMM10100:48:57Diplom
1290KarroKristjanMM32101:01:39Diplom
523GröönJanarMM17300:53:14Diplom
2059KristjuhanMargusTelia SpordiklubiMM40001:10:28Diplom
12RausMadisMM600:37:58Diplom
524ToomTarmoMM17400:53:15Diplom
1036KivistöSamiMM28700:59:06Diplom
1292VassiljevAndreiAS HKScan EstoniaMM32201:01:39Diplom
1805LepikKonstantinMM37401:07:04Diplom
14KaursonTomasLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM700:38:04Diplom
526TartuAllanJõhvi PäästekomandoMM17500:53:15Diplom
271SutterArminMM10200:49:03Diplom
527HolzbergMadisMM17600:53:16Diplom
1039SukamägiJalmarNordwoodMM28800:59:07Diplom
16RõukMargusMM800:38:23Diplom
1040AavReigoMM28900:59:07Diplom
785LeinartTormieestäraMM23200:56:26Diplom
1553UlstKristjanMM34501:04:03Diplom
530PõlluäärAndoMM17700:53:18Diplom
786MaanteeReneMM23300:56:26Diplom
1042WilloughbyRobert BUp SportMM29000:59:07Diplom
1554HudikIvanKodused PirukadMM34601:04:04Diplom
2834JärviMeemeRakvere Karmeli KogudusMM43901:27:21Diplom
19HellermaAndresMM900:38:44Diplom
531TeivaTimoMM17800:53:19Diplom
2324RummelAhtoMM41801:14:23Diplom
22YoshitoTsubasaMM1000:39:09Diplom
534MikkÜllarMM17900:53:21Diplom
1558LaanistoGlennSpartaMM34701:04:05Diplom
1814MiilimaaTargoMM37501:07:22Diplom
535LuhaäärAllanMM18000:53:21Diplom
1303TuiskRaidoMM32301:01:46Diplom
2327LangelMartinMM41901:14:24Diplom
792KongiAimarKrc Ehitus OÜMM23400:56:30Diplom
1560PagelOliverMM34801:04:09Diplom
1816OjaMikkMM37601:07:22Diplom
1049RandmäeOlariMM29100:59:12Diplom
538ZovoJanarMM18100:53:24Diplom
1050ŽavoronkovArvoMM29200:59:13Diplom
1306FrantsuzovTanelMM32401:01:48Diplom
3098HenkTõnisOtsa OÜMM45401:38:16Diplom
1819SooneMartenASTERAMM37701:07:25Diplom
28ErmelIndrekSK ProRunnerMM1100:39:47Diplom
1308KallasseJannoKündja spordiklubiMM32501:01:49Diplom
541KõrvitsTaaviPreabMM18200:53:25Diplom
30SepparElvisFB JooksmineMM1200:39:58Diplom
286KõrvaJanTrelleborgMM10300:49:21Diplom
31KovadloKirillMM1300:39:59Diplom
543UbarAlarMM18300:53:25Diplom
2847ReimanKaidoMM44001:27:44Diplom
800VooreRometMM23500:56:35Diplom
1057JuroAivarMM29300:59:18Diplom
1825IndrikoIvoSaint Gobain Glass EstoniaMM37801:07:29Diplom
34VirkebauArdoMM1400:40:20Diplom
291TammaruBrunoMM403500:49:24Diplom
1315UudeküllHerkiSidepataljonMM4010201:01:53Diplom
549VahulaArgoMM405700:53:32Diplom
1317SooneRainMM4010301:01:54Diplom
295AdliMarekMM403600:49:27Diplom
1322BergmannIndrek1. jalaväebrigaadMM4010401:01:55Diplom
43AnnamaJaanusMM40900:40:50Diplom
1585HolmMikaelMM4011101:04:21Diplom
51LuiksMeelisTelia SpordiklubiMM401000:41:24Diplom
1844SooloMatiMM4011801:07:39Diplom
824KitsingKasparViru ÕluMM407700:56:50Diplom
1848TiidumaaAskoMM4011901:07:41Diplom
315VeeleidTanelSpordiseltsMM403700:49:47Diplom
320PressJüriMM403800:49:53Diplom
834JuhkamAndresMM407800:56:57Diplom
1602EskorMarekMM4011201:04:32Diplom
579VeeremaaMarekTVJMM405800:54:04Diplom
72PaesüldHarlesBigbank ASMM401100:43:14Diplom
588TammarAtko-MadisMM405900:54:09Diplom
334EensooGunnarCYCLONMM403900:50:09Diplom
81TukanovKonstantinMM401200:43:44Diplom
338HaamerTarviMM404000:50:12Diplom
1106VeeväliVeikoMATKaSPORTMM408900:59:56Diplom
2134NõmmisteToomasMTÜ SpordiseltsMM4012501:11:34Diplom
87AnnamaMeelisMM401300:43:59Diplom
600LehtpuuMargusMM406000:54:16Diplom
857TerasAlarMM407900:57:09Diplom
90HelemäeEroMM401400:44:08Diplom
2394KirkAlarMM4013101:15:30Diplom
1627RestIndrekMM4011301:04:50Diplom
352LõhmusJanekMM404100:50:25Diplom
2400KaljolaErvinMuraste liikumisklubiMM4013201:15:33Diplom
98RitariMarekMM401500:44:23Diplom
1891RumMeelisMM4012001:08:13Diplom
100KaigasEinarJooksupartnerMM401600:44:28Diplom
359VorssJaanusMM404200:50:29Diplom
1639PernitsIngmarMM4011401:05:00Diplom
104SeemaRaulMM401700:44:40Diplom
361NoodlaTarmoMM404300:50:33Diplom
880LohuVeikoMM408000:57:22Diplom
369KuleshovVladimirMM404400:50:48Diplom
2674ReitaluMargusMM4014001:21:54Diplom
373KannAntsMM404500:50:52Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.